MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brać tego Isco, ten nasz Pedri to, w dwa lata tylu dobrych akcji nie zawiązał, co on tylko w jednym meczu. Mijał naszych jak tyczki. Nasz golden boy, dał co prawda dzisiaj asyste, ale szczerze jakby tego nie zrobił, to byłby skończonym ... Brakuje mu wizji, to nie ten poziom, znowu na koniec sezonu wyjdzie, że ma dwie bramki i może uciuła, z trzy asysty.
7
Lewy był dzisiaj tragiczny, jak kuźwa można w 60 minut dotknąć piłkę, tylko 15 razy! On dzisiaj spacerował dostojnie, po pozycji spalonej, jakby pieska wyprowadzał, przez co pieprzył dobre akcje kolegów, zamiast szybko się wkleić w linie rywala. Sezon w połowie, a nasza dziewiątka to w sobie życia ma tyle, co filmowe Zombie.
0
Mówcie co chcecie, ale ten mecz należał do Oriola.
0
@danijacek prawda jest taka, że gra z paprotkami, zaraz Xavi bedzie robił zmiany, w myśl zasady ratuj Królu.
2
Jaki cyrk przyjechał do Salamanki.
0
A reszta sztabu, też taka chętna?
0
@Rifek brawo, to niech teraz powie to Xavi.
0
@Firestone a to nie powiedział Obajtek?
1
Ktokolwiek byle dalej nie ten, z oczami pełnymi strachu, co przychodzi na konferencję.
0
Szkoda Lewego, był twardy miał piCiiCicii, zdobył Super Puchar Arabii Saudyjskiej, zdobył Laligę, te plebiscyty to kpina.
0
Ja pierdziu, on jest TWARDY jak Andrzej.
1
@R_da_Souza_Faria bo to jest rekin młot.
3
Mógłby Prezydent nas ułaskawić od oglądania tych męczarni.
0
@dawid_lecki dzieci nie powinny tego oglądać.
0
Stary dziadek, a na tle tych placków i Tak wygladał na jedynego, któremu strach w oczy nie zaglada i coś walczy.
1
Uwielbiam go, zostań z nami, zostań z nami, zostań....
16
Ładny gest,fajna bramka ale niestety fajnie nie jest. Albo ten mecz, bedzie początkiem rehabilitacji klubu albo padnie całkowicie, na to mityczne D.N.O.
5
Obrona Barcelony to komediodramat.
3
Nasze "DNA", to dno dna.
17
On tak bardzo chce, a tak bardzo nie może.
2
"Jeśli wybierzecie mnie, to nie będzie niczego."
Xavi
0
Niestety klasyczne POPOLUPO.
0
@kakusus Otępienie?
0
@bulo aż nie chce się odchodzić od radioodbiornika.
0
@Rupert_Haubica no jak batonik.
2
Emocje jak w Sejmie, reasumpcja wyniku.
4
Coś ten Brazolek, taki nasz nie za skuteczny.
0
Cholercia nic o Lewym, czyli jutro pierwszy skład.
3
Xavi prawi o każdym, literalnie każdym zawodniku, że jest liderem, a na boisku wyglądamy jak zbieranina ludzi wystraszonych, pozbawionych jaj i energii. To albo on nie rozumie znaczenia tego słowa, albo w Hiszpanii znaczy ono, coś innego.
1
Trzeba mu życzyć, aby w następnym meczu, nie było na boisku żadnego rywala i zapewne, to powtórzy.