1

@Łuki555 bardzo trafne spostrzeżenie, mam podobne zdanie. Szkoda piłki tzw. meczowej, no trudno innym razem.

0

de Jong, to by mógł, tą statuetkę sam mu wręczyć.

0

@BoreekxD prawda to zaiste, swoją anemią, aż razi, spowalnia krwci te kółeczka, strzał jak u dziecka, to ma być lider!

0

@Barca_bwo gość to chodząca pauza, spowalnia grę wbiega gleboko w wlasne pole karne, czego efektem była druga bramka girony

0

@Murazor a jeśli bedziemy do statystyki zliczać, tylko kończyny, bez jak to określiłeś , "zbiorów" to co wtedy?

4

Dobry mecz, zadecydowały błędy i brak obrony, generalnie wciąż można zakochać się w takiej Barcelonie, tylko trzeba wypić 1L.

0

@th@les mało to zawodnokow nie trafia z bańki, a ramieniem taki np. Norweg z Mz bez przesady

0

Cholercia nic o Lewym, chyba się go nie boją.

1

Jeśli odzyska formę, to spokojnie ma szansę. Cała kariera prawie bez kontuzji, jeśli ułoży sobie wszystko w głowie, to kto wie. Przecież nie zapomniał, jak się gra w piłkę.

9

Zdrowia i zwinności kota.

1

@JarekS Brawo zgadzam się w całej rozciągłości.

1

@Siwy88 pozwolisz, że pozostanę przy swoim zdaniu.

1

@Kamilb1988 zgadzam się z tobą.

1

@Rioletto muszą muszą, zresztą napisałem dlaczego.

3

To są dramatyczne wybory, oby nikt z nas, nigdy nie musiał się z nimi mierzyć.

1

@Siwy88 chłopie po co tyle jadu, był lepszy, niż twój komentarz.

2

@Wiking88 ja uważam iż gra dobrze, jak na okoliczności, a że oczekuje się, iż sam wygra każdy mecz, to błędne założenie.

0

@Heros11 brawo

0

@Michalekek dokładnie a najlepszy to był w LM .Ile on tam gola na wyjeździe nie strzelił, przypomnij?

1

@piotr2006 zapewne tak samo, przecież ocenił tylko pewne elementy gry. Odnośnie skutecznośći jak zauważył nie istniała.

1

@Rioletto Masz dosyć specyficzne podejście do podpisanych kontraktów. Facet zdecydował się przeformatować swoje życie i rodziny, i teraz ma na pstrykniecie palca pójść do jak to nazwałeś " Arabów" powiedz dlaczego? Bo ma kryzys gorszy okres? Słyszałeś zapewne iż oprócz Barcy, Robertem były zainteresowane inne kluby, gdzie dostałby więcej. Laporta sam o tym wspominał. Więc obie strony, kalkulowały i teraz muszą iść razem do przodu.

1

Stary dobry Rocky:

You wanna fight...

2

@misterio spokojnie byłoby dziwne gdyby nagle grał fenomenalnie. Powrót do formy to proces, zaczynasz od podstaw dodając kolejne elementy, tu potrzeba czasu, ale nawet gołym okiem widać, po trzech czterech dniach, że jest lepiej w odniesieniu do meczu z Porto.

4

Fajny mecz, dobrze sie ogladało. Widać iż Lewy, idzie z formą w górę, lepsze decyzje na boisku, precyzyjnie podawał, rozprowadzał piłkę, w odniesieniu do Porto, wygladał lepiej. Niestety zawiodła skuteczność, ale tak czasami już jest, że jak bardzo chcemy, to nie wychodzi. Dzisiaj Robert na plus, ale Uważam iż kluczem był środek, znakomity Gundo, trafne decyzje sporo zdrowia, zostawił na boisku.

1

Oglądam go jeszcze od czasów Norymbergi, poźniej BVB uwielbiam goscia, ma wszystko: technikę inteligencję i charakter. To sezon przejsciowy, za rok bedzie najlepszy, w drużynie.

0

@antimadridista76 ale jest Lewy,uff

12

Bardzo dobra grupa Polski, jest się z kim wymienić koszulkami.

0

Sprzedać, już pora zbierać kasę na nowy kontrakt dla Lewego.

0

@MarioVeB! a co poprosisz go, zmusisz? W tych czasach nierealne, podpisane gosc odbierze co do euro.

0

@Karol1993 tak, drugie tyle w bonusach za podpis, dla tatki dla menadzerki, piszesz bzdury

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?