0

@czarek78 kupili młodego pseudonim rekin młot, ok 50 mln, takze ten..

3

Brawo Xavi, tak zachowuje się prawdziwy trener, zawsze z drużyną.

0

@AbelKabel to oboje, czy dwóch?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AbelKabel a nie obaj?

1

To dobrze, on jest nam potrzebny mając go w składzie, każdy piłkarz wygląda na lepszego, niż jest.

0

Świetna wiadomość, piękna bramka można to pokazać Xaviemu i może wkomponuje tą akcję, do naszego wypracowanego systemu gry.

4

Te Hiszpańskie media, ja również planuje kupić nowe auto,aktualna cena to 175,000pln, ale planuje zbić ją do 40,000, powołam się na ten casus.

1

@rogal478 xavi to lekko pół składu powinien odstawić

8

Panowie się szanują, każdy z nich ma swoje wielkie zasługi i zostaną obaj zapamiętani, jako wspaniali gracze. Leo na gali docenił RL, a również Polak, wielokrotnie doceniał klasę Króla.

0

Niech z Gundo pogada, ten o bólu pleców wie wszystko.

1

@CPuyol ten gołowąs, co nawet europejskiej piłki na własne oczy nie widział. Prędzej rekinek odpali, niż to dziecko.

3

@matirix20 zgadzam się on stara się pokazać na siłę, ludzie kupują te tanie "ozdobniki" ,ale gość jest cieniutki. Wczoraj jak go obrońca odprowadził do linii bocznej spychając, to żal było patrzeć. Ludzie co go chwalą, niech zobaczą, takiego chłopca z BVB Jamie Bynoe-Gittens przecież on tego brazolka wciąga, stojąc w miejscu.

0

Ten to ma zdanie na każdy temat, sadzić czy może już zbierać, rodak a może obcokrajowiec, jako trener kadry. Przed wyborem top, ale tylko do czasu dezercji. Irytujący człowiek.

0

Facet ma taką rubaszną naturę, dobry prezes kocha klub, a rację ma niewątpliwie

0

@Rejn dzięki za te słowa, jak widać są jeszcze obiektywni ludzie, mam podobne zdanie.

0

@maj_lo bo jest śmieszny.

0

@gamache fajne spojrzenie, widzę to podobnie.

0

@borys27 nie wiem jak ty ogladasz mecz i nie widzisz ile razy Lewy wybiega na czystą pozycje, a pomocnicy łep spuszczony w murawę i podniesiona ręka, z sorry bo bali się podać. Przecież to nagminne. Pisali to nawet ludzie tutaj, którzy byli na meczach i widzieli, na żywo to z trybun.

0

@Wiking88 chłopie w BVB, gdy na 9 grał Paragwajczyk Barrios, Klopp przesunął Roberta na 10, i był on odpowiedzialny za kreowanie gry i podania. Lewy asyst i bramek miał sporo, a Borussia została mistrzem, więc to co piszesz to Herezja.

1

@tomek1656 przy golu dla porto, tak odprowadził strzelca jakby był z pieskiem na spacerze.

3

@Blantozaur zły impregnat

0

@vangoor gorsza gra bez skrzydłowych

0

Brawo dla skrzydeł, tyle piłek ile w rym meczu zagrali do napastnika, to przez całą rundę im się nie udało, a Pan orzeszek, mega po 10 spotkaniach gol, nic wiecej już nie trzeba, teraz można liczyć nową serię.

0

Był jaki był, ale przynsjmniej walczył dla drużyny, i tak wolę go niż, tego "rekina młota" a w grudniu Xavi dostanie pod choinkę, brazyliskie dziecko, a wtedy to gole wypadną jak z rogu obfitości

0

Może zrobimy zamianę trenerów i zobaczymy, kto wyjdzie na tym lepiej.

3

Fajne te grafiki, przypominają mi się czasy mundialu w Korei i legendarne analizy mazakiem trenera Gmocha, ah co to był za rozmach.

0

@Greenalley cholernie chytry plan.

3

Ma chłop rację, ja mu wierzę. Jestem pewny, że chyba na pewno wygramy.

0

"Lewanilsonem". Nazwali mnie tak, gdy jeszcze grałem we Fluminese. Odnosi się do Lewandowskiego, jednego z najlepszych napastników na świecie i wielkiego punktu odniesienia".

Smutne gdy pomyśli się jakie wiadro kalumni,wylewa się na Lewego, od dużej części rodaków de facto nonstop. A jak bardzo jest szanowany na świecie, wśród ludzi mających dużo większe pojęcie, o piłce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?