MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny mecz, dobra rozrywka w czwartek i tylko mgnienie oka i znowu widzimy sie w niedzielę z tą wspaniałą drużyną
0
@paquito88 ciekawe o co chodzi?
0
Bardzo cieszy widzieć go zdrowym i takiej formie.
13
Nic nie udowodnią, Rudiger zapewne powie, że sie zadławił dlatego wyszły mu oczy, a palcem wskazywal gdzie go boli.
1
Niby gra u szejków, a grosze zarabia śmieszne 1,5 bańki na miesiąc. Jeszcze trochę a bedzie musiał do drugiej roboty chodzić.
5
Ta obecna Brazylia, to jak koszulka z bazaru niby taka sama jak oryginał, a jednak czuć tandetę.
16
Chłop jeszcze zdążył przedłużyć kontrakt na 12 milionów, uff ma jednak swojego anioła stróża.
8
Powiedział mu, że hej..
0
Niech ze starym podpiszą umowę gorszy nie bedzie.
0
@Rarenzio wiecej szacunku gosć dosłownie 20 lat na swoich plecach niósł ten Krzyż zwany Reprezentacją Polski w piłce nożnej.
0
Oby RL faktycznie był świeży, na koniec sezonu.
0
Trzeba przedłużyć na gwałt, bo jeszcze nam go ktoś podkupi.
1
On jest mentalnym potworem, to cholernie twardy gość, dobrze że został piłkarzem, a nie człowiekiem z miasta.
2
Ten Rudiger, to ma taką inteligentną twarz, widać to szczególnie dobrze na poczatku tego newsa.
6
@korn234 a tam, ty jesteś wiekszym, bo wciąż masz tu konto.
0
Mądry i najtańszy ruch, są poważniejsze pozycje do uzupełnienia.
3
Możesz w następnym sezonie być jego kolegą w Barcelonie, jeśli tylko zechcesz.
0
RL 15 Baniek nieźle i tyle pewnie zarabiał będzie netto, w nastepnym sezonie.
4
Tekst z autem, mega!
1
Gdyby Spielberg był mlodszy to wiadomo kogo by umieścił na plakacie, kolejnej części szczęk.
2
On też uczy sie i dopasowuje do stylu gry, z naszymi nowymi gwiazdami. W tym wieku wciaz dostrzegam jak stara sie być wsparciem dla tych mlodych graczy. On moglby byc dla kilku z nich ojcem. Nie macha juz rekami tak jak w zeszlym sezonie ma wiecej pokory, ciekawe jak nasze gwiazdy będą grały w jego wieku, i czy wogole jeszcze będą.
2
@gohan77 mysle ze Simeone chciałby mieć takiego grajka wczoraj
2
@danijacek dzieki ze sa tu jeszcze ogarnieci fani jak ty
1
@Wojtek84 on fajnie gra z Lewym, rozumie sie z nim dobrze.Czesto wychodzi na dobre piłki, tak jak dziś.
0
@NerwowyFistaszek może był na imieninach.
0
@Blugrn cholera patrz, a w narzedniku tak wychodzilo.
0
Milika a nie tego gościa, Milik ma prawie nowe nogi, zaraz będzie niemal rok jak piłki nie dotykały, tylko on.
0
To co działo się w drugiej połowie, wymykało sie wszelkim prawidłowością. Borussia miała z pieć setek i kilka innych dobrych, szans bramkowych, ale piłka była jak zaczarowana i nie chciała przekroczyć linii.
0
Fajny dzieciak z niego, poukladany ale rownież z taką charyzmą.
0
On tu bedzie grał do 40, przecież nowa umowa już czeka.