0

Fajny mecz, dobra rozrywka w czwartek i tylko mgnienie oka i znowu widzimy sie w niedzielę z tą wspaniałą drużyną

0

@paquito88 ciekawe o co chodzi?

0

Bardzo cieszy widzieć go zdrowym i takiej formie.

13

Nic nie udowodnią, Rudiger zapewne powie, że sie zadławił dlatego wyszły mu oczy, a palcem wskazywal gdzie go boli.

1

Niby gra u szejków, a grosze zarabia śmieszne 1,5 bańki na miesiąc. Jeszcze trochę a bedzie musiał do drugiej roboty chodzić.

5

Ta obecna Brazylia, to jak koszulka z bazaru niby taka sama jak oryginał, a jednak czuć tandetę.

16

Chłop jeszcze zdążył przedłużyć kontrakt na 12 milionów, uff ma jednak swojego anioła stróża.

8

Powiedział mu, że hej..

0

Niech ze starym podpiszą umowę gorszy nie bedzie.

0

@Rarenzio wiecej szacunku gosć dosłownie 20 lat na swoich plecach niósł ten Krzyż zwany Reprezentacją Polski w piłce nożnej.

0

Oby RL faktycznie był świeży, na koniec sezonu.

0

Trzeba przedłużyć na gwałt, bo jeszcze nam go ktoś podkupi.

1

On jest mentalnym potworem, to cholernie twardy gość, dobrze że został piłkarzem, a nie człowiekiem z miasta.

2

Ten Rudiger, to ma taką inteligentną twarz, widać to szczególnie dobrze na poczatku tego newsa.

6

@korn234 a tam, ty jesteś wiekszym, bo wciąż masz tu konto.

0

Mądry i najtańszy ruch, są poważniejsze pozycje do uzupełnienia.

3

Możesz w następnym sezonie być jego kolegą w Barcelonie, jeśli tylko zechcesz.

0

RL 15 Baniek nieźle i tyle pewnie zarabiał będzie netto, w nastepnym sezonie.

4

Tekst z autem, mega!

1

Gdyby Spielberg był mlodszy to wiadomo kogo by umieścił na plakacie, kolejnej części szczęk.

2

On też uczy sie i dopasowuje do stylu gry, z naszymi nowymi gwiazdami. W tym wieku wciaz dostrzegam jak stara sie być wsparciem dla tych mlodych graczy. On moglby byc dla kilku z nich ojcem. Nie macha juz rekami tak jak w zeszlym sezonie ma wiecej pokory, ciekawe jak nasze gwiazdy będą grały w jego wieku, i czy wogole jeszcze będą.

2

@gohan77 mysle ze Simeone chciałby mieć takiego grajka wczoraj

2

@danijacek dzieki ze sa tu jeszcze ogarnieci fani jak ty

1

@Wojtek84 on fajnie gra z Lewym, rozumie sie z nim dobrze.Czesto wychodzi na dobre piłki, tak jak dziś.

0

@NerwowyFistaszek może był na imieninach.

0

@Blugrn cholera patrz, a w narzedniku tak wychodzilo.

0

Milika a nie tego gościa, Milik ma prawie nowe nogi, zaraz będzie niemal rok jak piłki nie dotykały, tylko on.

0

To co działo się w drugiej połowie, wymykało sie wszelkim prawidłowością. Borussia miała z pieć setek i kilka innych dobrych, szans bramkowych, ale piłka była jak zaczarowana i nie chciała przekroczyć linii.

0

Fajny dzieciak z niego, poukladany ale rownież z taką charyzmą.

0

On tu bedzie grał do 40, przecież nowa umowa już czeka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?