2

W 1999 gola uznali, bo była awaria VAR-u wtedy.

0

Spokojnie po tym weekendzie, zniknie z listy powołań.

2

Brawo dla zespołu sedziowskiego, perfekcyjnie poprowadzony mecz. Przepis został złamany, nagranie to potwierdza.

0

@4Fabregas4 bardzo dobry arbiter

2

Guzik zmienią, tylko stary produkt zapakuja w nowe sreberko aby wyglądało atrakcyjniej

0

Heja BVB, heja BVB.. fajny mecz żółta ściana 81.365 widownia ofensywne drużyny samo sie ogląda.

1

@lysy1015 bo wygląda jak przenośna toaleta.

0

Zamiast agresywnego dopingu i niekulturalnych kibiców, widzialbym coś w rodzaju wielkiego chóru Gospel, na całą trybunę, który spiewałby wzniosłe pieśni o futbolu i obrzędowe.

0

@lucas75 tez miał fajne gole, nie gadaj. Chociazby ta z Villarrealem gdy na tyłku polozył, pol linii obrony,oraz ta gdy glowa walnał z naroznika pola karnego, to tak z pamięci.

0

Pytanie co dla kogo znaczy grosze.

2

Brawo Robert, ciesz sie tymi ostatnimi latami, osiągnałeś szczyt w swojej profesji i pokazałeś całej masie dzieciaków jak piłka nożna, to piękny sport.

20

Odchodzi jedna z legend, obecne kariery piłkarzy są takie krótkie.Na koniec kariery, wraca do ojczyzny.

2

@Kyonego ten wiecznie ujada, w kazdym poscie, taki typ.

0

@Mroziu uczepileś się słowa getra, a ja wiernie odniosłem się swoim pierwszym wpisem do owej, a więc tak wyszło.

0

@Mroziu w treści?

0

@Mroziu "17-latek pokazał w swoich mediach społecznościowych zdjęcie zakrwawionych getrów."

0

Kuźwa nowe getry!!

0

@slayer albo psychotropów

2

Dziwne, że nie krytykowal Lewego, że wolny słaby, i piłka się od niego odbija. Na prawdę dziwne, a i że ten, stary jest.

0

Szanuj sędziów, sZanuj futbol OLE!!

0

@Qaz123 ta szczegolnie 97 minuta, a on sprintem zapierdziela do piłki na pelnym gazie.

1

@Bossmantoja wedlug ciebie dzisiaj nie wychodził na pozycje?, Ja widzialem cos zupelnie innego, tylko zamiast podniesc glowe Pedri robi kółeczka i brak podania, to samo Eric, pozniej podniosl rękę ze widział ale co z tego.

1

@a1a co ty gadasz, przynajmniej z dwa razy wybiegał, aż prosiło sie o podanie, przy pilce był Pedri i glowa spuszczona w dół , a drugi raz Eric potem łapkę podniósł, że nie zagrał mu na wolne.

1

@martool2 on w tym temacie chyba z dziesiaty raz placze

1

Bardzo fajna odpowiedź Flicka odnośnie Roberta, bez złej krwi ale stanowcza. On jest szefem podejmuje decyzje i każdy ma to akceptować.

1

Bardzo rozsadna decyzja, swoje za niego już daliśmy, ma facet końskie zdrowie, widać że w tej Barcie pracują intelientni ludzie i rozumieją, iż to najtańsza opcja. On z takiego serwisu jak ostatnio robi takie liczby, że aż strach pomyśleć gdyby grali na niego zdecydowanie mocniej, co by wykręcił.

0

Internet dla wielu, jest miejscem gdzie mogą anonimowo wylać z siebie nienawiść i źółć, bez refleksji i skrępowania. Pozostaje jedynie edukować i karać.

1

@rodineusz mądre słowa, widzę to podobnie. Takie granie, prędzej czy później się zemści.

0

Niech stary gra za niego, gorszy nie będzie.

6

Fajny pomysł na strzelanie karnych, to strzelec i bramkarz ustawiają się do siebie plecami, na gwizdek biegną jeden na linie drugi do piłki, później piętnasie obrotów wokół własnej osi każdy i finalny pojedynek strzelecki, to by się oglądało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?