MaryNara
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W 1999 gola uznali, bo była awaria VAR-u wtedy.
0
Spokojnie po tym weekendzie, zniknie z listy powołań.
2
Brawo dla zespołu sedziowskiego, perfekcyjnie poprowadzony mecz. Przepis został złamany, nagranie to potwierdza.
0
@4Fabregas4 bardzo dobry arbiter
2
Guzik zmienią, tylko stary produkt zapakuja w nowe sreberko aby wyglądało atrakcyjniej
0
Heja BVB, heja BVB.. fajny mecz żółta ściana 81.365 widownia ofensywne drużyny samo sie ogląda.
1
@lysy1015 bo wygląda jak przenośna toaleta.
0
Zamiast agresywnego dopingu i niekulturalnych kibiców, widzialbym coś w rodzaju wielkiego chóru Gospel, na całą trybunę, który spiewałby wzniosłe pieśni o futbolu i obrzędowe.
0
@lucas75 tez miał fajne gole, nie gadaj. Chociazby ta z Villarrealem gdy na tyłku polozył, pol linii obrony,oraz ta gdy glowa walnał z naroznika pola karnego, to tak z pamięci.
0
Pytanie co dla kogo znaczy grosze.
2
Brawo Robert, ciesz sie tymi ostatnimi latami, osiągnałeś szczyt w swojej profesji i pokazałeś całej masie dzieciaków jak piłka nożna, to piękny sport.
20
Odchodzi jedna z legend, obecne kariery piłkarzy są takie krótkie.Na koniec kariery, wraca do ojczyzny.
2
@Kyonego ten wiecznie ujada, w kazdym poscie, taki typ.
0
@Mroziu uczepileś się słowa getra, a ja wiernie odniosłem się swoim pierwszym wpisem do owej, a więc tak wyszło.
0
@Mroziu w treści?
0
@Mroziu "17-latek pokazał w swoich mediach społecznościowych zdjęcie zakrwawionych getrów."
0
Kuźwa nowe getry!!
0
@slayer albo psychotropów
2
Dziwne, że nie krytykowal Lewego, że wolny słaby, i piłka się od niego odbija. Na prawdę dziwne, a i że ten, stary jest.
0
Szanuj sędziów, sZanuj futbol OLE!!
0
@Qaz123 ta szczegolnie 97 minuta, a on sprintem zapierdziela do piłki na pelnym gazie.
1
@Bossmantoja wedlug ciebie dzisiaj nie wychodził na pozycje?, Ja widzialem cos zupelnie innego, tylko zamiast podniesc glowe Pedri robi kółeczka i brak podania, to samo Eric, pozniej podniosl rękę ze widział ale co z tego.
1
@a1a co ty gadasz, przynajmniej z dwa razy wybiegał, aż prosiło sie o podanie, przy pilce był Pedri i glowa spuszczona w dół , a drugi raz Eric potem łapkę podniósł, że nie zagrał mu na wolne.
1
@martool2 on w tym temacie chyba z dziesiaty raz placze
1
Bardzo fajna odpowiedź Flicka odnośnie Roberta, bez złej krwi ale stanowcza. On jest szefem podejmuje decyzje i każdy ma to akceptować.
1
Bardzo rozsadna decyzja, swoje za niego już daliśmy, ma facet końskie zdrowie, widać że w tej Barcie pracują intelientni ludzie i rozumieją, iż to najtańsza opcja. On z takiego serwisu jak ostatnio robi takie liczby, że aż strach pomyśleć gdyby grali na niego zdecydowanie mocniej, co by wykręcił.
0
Internet dla wielu, jest miejscem gdzie mogą anonimowo wylać z siebie nienawiść i źółć, bez refleksji i skrępowania. Pozostaje jedynie edukować i karać.
1
@rodineusz mądre słowa, widzę to podobnie. Takie granie, prędzej czy później się zemści.
0
Niech stary gra za niego, gorszy nie będzie.
6
Fajny pomysł na strzelanie karnych, to strzelec i bramkarz ustawiają się do siebie plecami, na gwizdek biegną jeden na linie drugi do piłki, później piętnasie obrotów wokół własnej osi każdy i finalny pojedynek strzelecki, to by się oglądało.