0

Nie;)

2

To chyba powinienem zmienić zamiast polscy siatkarze na Polska ogółem:D

3

Polscy siatkarze są jak Bartomeu wszystko potrafią spie.....;)

0

Ciekawe jaką dadzą klauzule 200 mln?:)

0

Nom dokładnie, tak się rozmarzyłem że może odpadną;D

1

no realik się może trochę namęczy;)

0

Barca trafi na Benfice, Anderlecht i Celtic;) i blisko i łatwo;)
real trafi na PSG, LFC i CSKA i trudno i daleko w przypadku CSKA;)

0

Ahahahahah granica żenady przekroczone;p

0

Jutro (15 znaków) ;);););)

0

Coś mi się wydaje, że nie przeprowadzimy żadnego transferu. Strollują nas jak United real w sprawie De Gea. #BartomeuDimission

0

No wiesz nie ma co porównywać Warszawy do azjatyckich miast, bez przesady. Jak na lata zaniedbań ostatnio sytuacja Warszawy diametralnie się poprawiła;)

0

Odchodząc od tematu naszych rzekomych transferów co sądzicie o rozwoju Warszawy (nie chodzi o kontekst polityczny) a o infrastrukturę. Do 2021 powstanie 11 nowych wieżowców nie wspominając już o innych inwestycjach. Byłem w Warszawie w 2010 i w 2017 i różnica między tymi latami jest ogromna. Do 2025 to może być metropolia z prawdziwego zdarzenia;)

1

Oby tak było;p

1

Te nasze transfery są jak mroczne widmo:/

0

Strach wejść na stronę i czytać te newsy o naszych "transferach". Masakra co ten zarząd zrobił z tym klubem i jeszcze te aktualizacje, które optymizmem nie napawają:/

0

Mógłby ktoś ogarnięty wypowiedzieć się o tym Michaelu Serim? Jaki to typ zawodnika, czy byłby równie dobrym wzmocnieniem co Coutinho?

0

Tak czytam relacje z Barcelony i straszne jest to, że taki zamach mimo braku mniejszości muzułmańskiej może zdarzyć się i u nas np w Warszawie. Hiszpania nie ma tak dużej mniejszości muzułmańskiej jak Francja i Niemcy a i tak to ich nie uchroniło:/

0

Mam nadzieję, że przejrzą jednak na oczy bo taka izolacja do niczego dobrego nie prowadzi. Byłem przeciwnikiem Laporty bo uważałem go za nadmiernego "romantyka" futbolu, który nie zważa na finanse klubu. Nadal mam co do niego nutkę niechęci no ale cóż na ten moment lepszego kandydata na prezydenta Barcy nie ma;)

4

Abstrahując do wypowiedzi rzecznika Barcy i pewnych porównań ten Pan chyba zapomniał, że Barca to klub globalny z ogromną rzeszą fanów na całym świecie, więc te ich tłumaczenia są jeszcze bardziej groteskowe. Mogliby sobie darować;)

1

Bodajże wczoraj jakiś tu wojował;) I jeszcze jeden pod artykułem o wypowiedzi dyrektora PSG próbuje przedstawić swoje dziwne stanowisko;)

28

Czuje że większość zrzuciła by się na paliwo;)

2

Ignoruje ich, ale wprowadzają zamęt. Swoją drogą to ciekawe że wygrywają, ale i tak siedzą tutaj;)

5

Coś ostatnimi czasy nastąpił duży wysyp śmietankowych na tym forum. Mam nadzieję że moderacja będzie czujna bo niektórzy z nich prowokują;)

0

Czekajcie, gdzieś już to słyszałem, czyżby kolejny astroturfing;)

0

Jak tak dalej pójdzie to pytanie nie będzie brzmieć czy uda się uzbierać podpisy pod wotum nieufności dla zarządu, ale jak duża będzie to liczba;)

5

A czego po krystynie się spodziewać;) Zawsze gorszy od Leo, więc we wszystkim usilnie próbuje go skopiować;)

0

No nie zdziwię się ponieważ ani Sevilla ani Villareal ani Valencia nie są w stanie nas przeskoczyć;p A przecież Bartomeu nie będzie wiecznie rządził;p

0

A świstak siedzi i zawija w sreberka;)

0

Mimo że ta sytuacja zaczyna bliźniaczo przypominać Milan, czyli po wielkich sukcesach brak odpowiednich transferów i starzenie się kadry to optymistycznym prognostykiem jest to że prócz ATM i realu nie ma w la lidze klubów które wypchnęły by nas z LM XD

5

Czy tylko mi obecna sytuacja Barcy przypomina tą schyłkową Milanu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?