0

No proszę cię, ja rozumiem anty-pis sam nim jestem, ale gdy się zaczynamy w tym zatracać jesteśmy groteskowi. Szczytem absurdu było 5 min temu w zapowiedzi materiału mówienie o żołnierzach PiS. Takiego języka ludzie wykształceni nie kupują;)

0

Mam nadzieję, że TVN zejdzie z drogi którą obrał bo zaczyna być groteskowy jak TVP. Moi znajomi ludzie wykształceni, którzy tą stacje cenili i oglądali zaczynają z niej się śmiać...

27

Co do sytuacji gdzie kobieta prawdopodobnie Polka przejechała grupę imigrantów to trochę ją rozumiem. Oczywiście nie pochwalam, ale wnioskuję że w grę wchodziły nerwy. Kobieta mogła się przestraszyć, nie była pewna czego się spodziewać zwłaszcza gdy w mediach słyszy się o "dokonaniach" owych "imigrantów", więc zadziałał czynnik obronny. Wątpię, że zrobiła to specjalnie po prostu bała się o swoje zdrowie i życie i w pełni ją rozumiem;)

11

Zauważyliście jak mało komentarzy jest na La rambli gdy zaczęła się szkoła?:D

1

No też mi na to wygląda, ale się nie dziwię bo jak słyszę te jego wypowiedzi o tym że Unicef znowu musi znaleźć się na przodzie koszulki Barcy to oczy szeroko mi się otwierają. Co lepsze gdzieś czytałem, że według niego sponsor zgodziłby się znaleźć na tyle za takie same pieniądze. Oderwany od rzeczywistości kompletnie. W tej chwili trzeba się na maksa komercjalizować żeby przetrwać. Wystarczy popatrzeć na ceny transferów i wszystko jasne, do Laporty chyba to nie dociera, nie zapominając o mieszaniu klubu w politykę.

0

Po analizie sytuacji Barcelony, która nie jest najlepsza wystrzegam się hurraoptymizmu w przypadku odwołania zarządu. Bartomeu musi podać się do dymisji bo delikatnie mówiąc nie jest najlepszym prezydentem, ale co jeżeli jego następcy będą jeszcze bardziej nieudolni? Ten Benedito mnie nie przekonuje. Żeby się nie okazało że z pod rynny wpadniemy pod jeszcze większą rynnę... Co do Laporty mam mieszane uczucia jego wypowiedzi o sponsorach i finansach pokazują, że niezbyt się orientuje jak zmieniła się piłka przez te ostatnie lata:/

14

Obaj siebie warci, a Brazylijczyk niech milczy bo dobrze wiedział, że chce odejść i mógł po prostu o tym poinformować a w zamian mieliśmy z nim szopkę;) Nie wspominając już o jego ojcu od którego powinni się trzymać z daleka wszystkie kluby, masakryczna pijawka;)

0

Po prostu stąd wyjadę;)

2

Nie zamierzam tracić życia na głupoty. Są inne rzeczy które chce robić a nie jak pacynka biegać z karabinem, niektórzy mają ambitniejsze plany;)

3

Masakryczni są ci ludzie. Wpisałem to w google i wyskoczyło mi jedynie jakieś dwa artykuły z bardzo niszowych prawicowych portalików. I tam faktycznie o tym piszą, ale nigdzie więcej. Poza tym znamienne jest to, że nie mogę znaleźć żadnej wypowiedzi pisowca potwierdzającą tą informację, więc to fake news dla najbardziej fanatycznych zwolenników PiSu;)

18

Ja mam pytanie do osób, które sieją dezinformacje w sprawie obowiązkowej służby wojskowej po co to robicie? Nigdzie nie przeczytałem żeby takie coś miało obowiązywać, ani na WP, ani na GW ani na TVN, a te media zaraz by podniosły sprawę, więc? Poza tym gdzie są wasze źródła? Jak się podaje informacje to należałoby też podać źródło;)

7

O Boże Boże Bożenko jak mogłaś to robić z cyganem...

0

Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była

23

Widziałem Coutinho na lotnisku w Barcelonie w przerwie między jednym piwem a drugim. [Ferdynand Kiepski]

Informację zdementował Guillem Balague

22

Helena mam zawał!

0

Komentarz usunięty

0

No widzisz cóż za bekowe forum bystrzacho;D

1

Muszę się przyznać, że od paru dni mam beke czytając la ramble:D

6

La Rambla od paru dni: Coutinho lada moment piłkarzem Barcelony, sport pisze że LFC odrzuciło ofertę, transfer Brazylijczyka kwestią godzin, LFC utrzymuje że Cou nie jest na sprzedaż, Barca i LFC się dogadały ale nie chcą tego ujawnić, LFC nie sprzeda zawodnika ostatniego dnia, Coutinho piłkarzem Barcy!, to fake konto, LFC, LFC, LFC, FCL, CFL, LFC....

0

starałeś się być śmieszny ale nie wyszło, jaka szkoda;)

1

męskich nie byłoXDDDDDDDDDDDD

0

Czy tylko mnie śmieszą te setki komentarzy na La rambla cytujące wypowiedzi w stylu "jeżeli jest szczęśliwy niech zostanie, a jeżeli nie to niech odejdzie"? Że zacytuje klasyka "cóż za oczywista oczywistość" szkoda tylko że nie ma to pokrycia w rzeczywistości;)

0

Dokładnie jak dla mnie przesada i to spora;) Chociaż tak myślę, że to jego zachowanie mogło być trochę przerysowane i wyreżyserowane;)

9

WTF? To dziecko zachowuje się jak nienormalne, nie wiem czemu ale czułem się zażenowany to oglądając...

0

Ja już widziałem ten film i wcale nie jest taki zły. Dużo ludzi patrzy na tą część przez pryzmat tych pierwszych no i tutaj mają rację w porównaniu z nimi ta wypada co najmniej kiepsko;)

7

Uwaga do tych co chcą wstawić po raz tysięczny wypowiedź Kondogbii.... TO FAKE!

1

No prawica zawsze miała tendencje do tworzenia teorii spiskowych co samo w sobie jest dosyć śmieszne. Niestety zauważyłem jednak, że podobną drogą zaczynają podążać lewicowi publicyści tworząc jakieś dziwne teorie w które nikt zdroworozsądkowy nie uwierzy. Zostawmy to prawicy, w tworzeniu bzdur i tak im nie dorównamy, a przynajmniej jest się z czego pośmiać;)

0

już kiedyś o tym pisałem, że LFC może chcieć powtórzyć to co United zrobiło ze śmietankowymi;)

0

Zapomniałeś dodać że działa to w obie strony czyli od prawa do lewa;)

0

Ja do prawaków nie należę, ale już amerykańscy eksperci mają co do przyszłości tych dwóch krajów mieszane uczucia. Dość nadmienić, że portal (amerykański), który zajmuje się prognozowaniem przyszłości nie wyklucza w tych krajach wojny domowej o podłoży cywilizacyjnym. To daje do myślenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?