0

Nie wierzę w to co napiszę, ale Laporta wróć. O ile w poprzednich wyborach polityka ogólna klubu była dosyć przeciętna, ale efektywna w postaci ściągnięcia gwiazd takich jak Neymar i Suarez, oraz poprzez wygranie trypletu to teraz nie ma już żadnego argumentu żeby ten zarząd dalej miał funkcjonować. Więc #BartomeuDimision

0

No z takim zarządem trudno nie będzie wygrać;)

3

Solidnego pomocnika? Człowieku nam jest potrzebny nie tylko solidny pomocnik, ale wirtuoz i tylko ślepy tego nie widzi...

3

29 letni no name, który niczym szczególnym się nie wyróżnia przychodzi do jednego z największego klubów na świecie za 40 mln euro. Odszedł za to jeden z najlepszych zawodników świata, a zarząd nie potrafi sobie z tym poradzić. Ciśnie mi się parę słów na usta, ale ich nie napisze z wiadomych względów. Tu jest tylko jedno rozwiązanie. Wotum nieufności, które zostanie prawdopodobnie przegłosowane;) Byłem sceptyczny wobec Laporty. Drażniły mnie jego wieczne pojękiwania o to jak był traktowany i uważałem, że działa wyłącznie na swój interes, a nie Barcy, jednak teraz sytuacja jest wyjątkowa. Mamy zarząd w którym zasiadają nieudacznicy i myślę, że Laporta który nie był idealny i który również popełniał błędy lepiej by sobie poradził. Już nie mówiąc o jego zakulisowych działaniach w Fifa i Uefa, które prowadziły do tego że byliśmy równo traktowani. Tak więc niech ten zarząd jak najszybciej poda się do dymisji i oddadzą władzę ludziom, którzy potrafią kierować tak wielką marką jaką jest Barca;)

1

Federer ma niesamowity ten sezon. Wygrał już AO i Wimbledon, a teraz patrząc na pozostałych uczestników którzy zostali w Montrealu powinien wygrać i tu dołączając ten tytuł do Indian Wells i Miami. Jeżeli utrzyma poziom powinien wygrać US Open oraz masters co oznaczałoby powrót na pozycje lidera;)

1

Dziękuje za odpowiedź obu kolegom;)

0

Orientuje się ktoś czy Roger gra w turnieju ATP Montreal?

0

Dokładnie i mam nadzieję, że każdy z zawodników zastanowi się 2 razy zanim podejmie decyzje;) Poza tym Barcelona niech w końcu zacznie stawiać takie klauzule jak real.

0

Jeżeli wybuchł by kolejny wielki kryzys finansowy, powstałoby olbrzymie zamieszanie na rynku cen surowców to wtedy to może się rozlecieć z hukiem.

1

To przestroga dla piłkarzy by nie szli do Liverpoolu. Zawodnik nie chce tam grać mówi zarządowi o tym wprost, a oni trzymają go na siłę. LFC musi pojąć, że nie jest szczytem marzeń;)

0

Ja rozumiem, że kluby nie muszą sprzedawać zawodników i żądać sobie za nich ile chcą skoro w niektórych krajach nie mają tych śmiesznych klauzul, ale niektóre oczekiwanie są tak śmieszne, że pozostaje tylko nadzieja kiedy to wszystko się rozleci jak domek z kart i wrócimy do normalności. Poza tym Barca jest sama sobie winna, że ustanawia tak śmiesznie nisko jak na dzisiejsze czasy klauzule. Tak czy owak balonik jest mocno napompowany i zobaczymy kiedy to wszystko pęknie z hukiem.

1

Nie oszukujmy się, jeżeli oni nie piszą o Barcie to mają o wiele mniej wyświetleń. Tam nie ma kibiców realu tylko anty-fani Barcelony. Wygrywają, ale żeby nabić sobie statystyki i tak muszą pisać o nas bo inaczej byłoby u nich cienko z wyświetleniami;)

0

Nie znam dokładnie tej sprawy i jakie dokładnie były te wiadomości i posty o serwisie. Jeżeli merytorycznie wytykali im błędy to ok, a jeżeli był to stek wulgaryzmów no to mogliby sobie darować. Niestety serwis też musi dostać upomnienie "a fragment, że nikt w sieci nie jest anonimowy" tyczy się również redakcji;) No i niech nikt nie pisze, że jeżeli się nie podoba to nie wchodź bo jeżeli łamią jakieś normy prawne to konsekwencje ponoszą obie strony.

0

Pierwsze co mi przyszło na myśl to jakieś działania konkurencji. Sęk w tym, że administracja powinna to wyjaśnić bo dajmy na to ktoś napisze, że moderacja jest nieobiektywna i co wtedy? Należałoby napisać wprost na co powinniśmy zwrócić uwagę;)

1

Czyli widzę, że nie tylko dla mnie sytuacja jest niejasna. Dziwie się, że administracja nie zadaje sobie trudy by wyjaśnić o co chodzi. Inaczej ten komunikat nie będzie brany przez nikogo na poważnie i ignorowany;)

0

Mógłby mi ktoś wyjaśnić dokładnie o co chodzi z tym komunikatem? Jest napisany bardzo ogólnikowo i nie za bardzo wiem co miałbym zgłaszać nawet w przypadku dostania rzekomej wiadomości prywatnej. Nie jest sprecyzowane jakie działania są podejmowane by zdyskredytować serwis i na co powinno zwrócić się uwagę. Jeżeli ktoś z użytkowników lub administracji mógłby doprecyzować byłbym wdzięczny albo tutaj albo na priv.

0

No wiem że byłoby to bez sensu, dlatego napisałem też drugie pytanie w którym się zastanawiam czy oni są w pełni sił umysłowych. U tego Una eksperci podejrzewają stan paranoidalny:/

0

Możesz podać źródło?

1

Jak myślicie Korea Płn. spełni swoje groźby i dokona ataku na bazy USA? Tak się zastanawiam czy to nie są tylko puste groźby bez pokrycia bo załóżmy, że mają tam pewien potencjał nuklearny, ale moim zdaniem on jest na tyle nikły, że poza lekkim "uszczypnięciem" nic więcej Ameryce nie zrobi. Poza tym ten śmieszny reżim faktycznie musiałby mieć coś z głową żeby posunąć się do konfrontacji z największym mocarstwem świata. I tu jest pytanie czy ich "elity' rządzące mają nierówno pod kopułą i jakie były by następstwa odpowiedzi Stanów Zjednoczonych na taki atak w skali międzynarodowej.

0

Wiesz pewnie inny wzorzec kulturowy niż u nas, no i nie wiadomo jakie między nim a matką panują relacje;)

0

Musiałem go przeczekać:D

0

Arbuz na kaca?:D

0

Yyyyyy, że co? Byłem na weselu i poprawinach i trochę popiłem...

0

Znacie jakieś skuteczne sposoby na kaca:/

5

Największy transfer w historii PSG, najdroższy w historii piłki nożnej, a na stronie poświęconej polskim fanom paryskiego klubu tylko siedem komentarzy pod newsem z oficjalnym potwierdzeniem przejścia Brazylijczyka do ich klubu. No cóż kibiców ciężej kupić;)

0

Nie wyjechałem bo sytuacja się zmienia if you know what i mean;)

0

Dybala czy Dembele kogo bardziej chcielibyście widzieć w Barcie?

10

Porównywanie jego transferu z sytuacją Figo jest co najmniej nie na miejscu;)

1

Wielu było którzy "nie są na sprzedaż" a jak było każdy widział

0

Dlaczego on to zrobił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?