0

W jakim sensie?

0

Wskazał LFC miejsce w szeregu i dobrze;)

1

mi to wygląda na arbuza

0

Ehhhh co się dzieje na tym świecie:/

"Czterech napastników najprawdopodobniej afrykańskiego pochodzenia zgwałciło Polkę nocą na plaży we włoskim Rimini. Mężczyznę dotkliwie pobito, a następnie na jego oczach doszło do wielokrotnego gwałtu kobiety."

0

Złapała was kiedyś głupawka w ośrodkach komunikacji miejskiej? Mnie tak. Wczoraj w tramwaju przez 5 min śmialiśmy się z koleżanką i nie mogliśmy przestać;) Przy okazji pozytywny filmik;)

1

Taki mały suchar;p Czym się różni Ferrari od konia? Rozmiarem XD

3

Miejmy nadzieję, że jak najszybciej. Poza tym mam nieodparte wrażenie, że te jego sukcesy są głównie wygenerowane poprzez duża dawkę szczęścia. Porównajmy jego i Barce Guardioli. Wtedy nikt nie podważał naszych sukcesów. W przypadku jest inaczej nawet eksperci pisali, że real nie przekonywuje;)

0

Ale śmieszne komentarze są na stronie Liverpoolu:D

0

Kto wie może po zmianie zarządu podjąłby się ponownie prowadzenia Barcy;)

1

Wiesz pisze to duża część kibiców Barcy pamiętając ją z epoki sprzed Guardioli. Oni zatrzymali się jakby w czasie nie przyjmując pewnych faktów do świadomości;) Co do białych to o nich lepiej nie pisać;) To już jakiś ciężki stan zaburzeń emocjonalnych nadający się tylko do natychmiastowej i intensywnej hospitalizacji psychiatrycznej;)

0

Tu się z tobą zgodzę, kwota jest nieadekwatna do jego umiejętności. Pytanie tylko czy nasz zarząd bierze pod uwagę jakieś inne sensowne alternatywy;)

9

Coutinho ma ból pleców;). No cóż gdybym ja grał w takim LFC jakim ten klub jest obecnie na bólu pleców by się nie skończyło;) Liverpool też pewnie choruje, ale tutaj jest duże prawdopodobieństwo że na głowę;)

1

No a nie jest to konfrontacyjne nastawienie? "Niech się cieszy, że Dortmund nie nałożył na niego sankcji" oj kolego gdyby to zrobili to by stracili, a w biznesie mało kto pozwala sobie na straty;)

0

Trudno być może Barca jest prekursorem tej taktyki nie wiem, natomiast jeżeli ona będzie przynosiła zyski stronie która ja popieram nie widzę w tym nic złego. Tak wiem bije ode mnie cynizm, ale taki już jestem. Poza tym to, że jakieś nazwijmy to "smaczki" nie wychodzą na światło dzienne przy transferach innych klubów to nie znaczy że takowych nie ma. Jeżeli Barca powinna nad czymś popracować to nad większym kryciem w takich działaniach i uzgadniać taktykę z graczem;) Poza tym przypomnij sobie sytuację Bale i realu bo napisałeś że tylko w przypadku Barcy takie rzeczy się dzieją;)

0

Co ma? A no to ma że zachowanie, które ty nazywasz dziecinnym nie jest niczym innym jak wywieraniem presji. Ty to nazywasz dziecinadą w biznesie jest to nazywane twardą grą negocjacyjną opartą na konfrontacji;)

1

Tak jak napisałem zachowanie nie jest etyczne, ale w tej chwili rządzi prawo silniejszego, oczywiście w granicach prawa. Wiem mój post jest brutalny, ale prawdziwy i tego nic nie zmieni;)

1

A kto w dzisiejszym świecie nie jest hipokrytą;) Prawda jest brutalna i albo się do niej dostosujemy albo będziemy na uboczu;)

29

Do wszystkich którzy piszą, że Dembele zachował się nieprofesjonalnie. Po części macie racje, a po części kierują wami jakieś idealistyczne pobudki, które w obecnym świecie nie mają racji bytu. Tak to postępowanie budzi wątpliwości etyczne, ale sport to biznes, a w biznesie etyka zajmuje drugorzędne znaczenie. W tej chwili panuje prawo silniejszego. Bronią są wpływy, wielkość infrastrukturalna (w domyśle marka) i pieniądze. Kto je ma ten wygrywa, a kto nie traci. Proste? No jak widać dla niektórych nie. Takie sformułowania jak "po trupach do celu", "wszystkie chwyty dozwolone" czy "cel uświęca środki" będą coraz bardziej postępować w działaniach klubów i albo Barca się do tych działań będzie dostosowywała albo będzie gdzieś na uboczy piłkarskiej elity;) To są już zupełnie inne lata niż były, a po wypowiedziach niektórych mam wrażenie, że nie chcą tego przyjąć do wiadomości. Piłka już nie jest tak romantyczna jak kiedyś. Teraz prócz sportu liczy się wiele innych aspektów. Przykro mi miśki, ale pora żebyście zeszli na ziemię i zaakceptowali reguły sportu w który bezpośrednio bądź pośrednio się angażujecie;) A co w sytuacji gdy Barca na takiej grze straci? No trudno gdy jest akcja jest też reakcja i trzeba być na to przygotowywanym i umiejętnie kontrować. W biznesie nie ma sentymentów;)

1

No cóż w obecnej sytuacji, gdzie świat stanął na głowie należy kierować się zasadą wszystkie chwyty dozwolone. Czy to się komuś podoba czy nie taka sytuacja będzie postępowała. Trzeba sobie jakoś radzić, a że budzi to wątpliwości etyczne? No trudno taki mamy świat;)

5

Znasz takie powiedzenie cel uświęca środki?

4

Dembele wskazał Coutinho drogę jak powinno się postępować by spełnić marzenia. Mam nadzieję, że Brazylijczyk nie zmięknie i to powtórzy;)

2

Wielu było pewnych i dziennikarzy i działaczy że jakiś zawodnik zostanie, a na końcu okazywało się że się mylili;)

0

Niestety muszą się z tobą zgodzić, a dlaczego niestety? Bo to co piszesz trafia w sedno i pokazuje jak szybko w świecie futbolu postępuje deprecjacja pieniądza wręcz niewspółmiernie do uzyskiwanych dochodów przez kluby. Takie marki jak real i Barca nie należą do żadnych inwestorów i muszą swoje finanse prowadzić w ściśle określony sposób. Jest to o tyle niebezpieczne, że ceny rosną tak intensywnie, że może to się wymknąć spod kontroli a co za tym idzie oba hiszpańskie giganty muszące pilnować swoich finansów mogą nie podołać rywalizacji z klubami które należą do bogatych inwestorów. Kiedyś pisałem, że to wszystko może pęknąć jak bańka mydlana. Pod moim postem pojawiło się kilka komentarzy, że to niemożliwe i takie inne pierdoły. Autorzy tych postów wykazują się jednak taką krótkowzrocznością, że szkoda gadać. Wystarczy konflikt w świecie arabskim na dużą skalę, kryzys finansowy żeby ta bańka pękła. Należy pamiętać, że sporo klubów należy do prywatnych inwestorów i w sytuacji wyżej przez mnie nadmienionej dojdzie do całkowitego moim zdaniem załamania rynku piłkarskiego bo nagle znajdziemy się w sytuacji, że nawet najbogatszych klubów nie będzie stać na zawodników bo w między czasie ceny rosły nieproporcjonalnie i nie było komu nad tym zapanować. Gdyby tak się stało sytuacja byłaby bardzo ciekawa.

1

Trzeba to sobie jasno powiedzieć. Barca po odejściu Neymara straciła nie tylko sportowo, ale co bardzo ważne marketingowo o czym nikt nie pisze, a jest to bardzo ważny aspekt który może mieć przełożenie na finanse. Sytuacja może jednak wrócić do normy po transferze Dembele (już jest) i Coutinho. Co prawda nie są oni tak medialni jak Ney, ale przy założeniu że oba transfery się sprawdzą Barca w najgorszym wypadku nic nie straci. Poza tym Bartomeu ma szczęście że udało mu się dopiąć kontrakty z Nike i Rakutenem przed odejściem Brazylijczyka;)

0

No i dobrze. Ludzie mają łeb na karku, może koncerny w reklamach przestaną pleść co im ślina na język przyniesie;)

0

Aha fascynujące;)

0

To jest tylko wyrażenie opinii. Defacto nie tyczy się klubu a tylko jednego z ich piłkarzy. Nietrafione porównanie;)

4

Z ciekawości wszedłem na stronę śmietankowych, poczytałem tam komentarze pod pewnym newsem i co tam zobaczyłem?:) Praktycznie żaden z nich nie dotyczył realu tylko był ciągły płacz, że katalońskie media nic nie wspomniały o ronaldo i że transfer Dembele to będzie niewypał;p To tylko pokazuje, że pomimo ich dużych sukcesów sportowych oni i tak tylko o Barcelonie rozmyślają;) Ich redaktorzy i użytkownicy tej strony nie potrafią bez Barcy żyć;) Czyżby biały klubik był aż tak nudny?:)

10

I pomyśleć, że gdyby nie Paulinho moglibyśmy zakupić Seriego i Martineza. Takie okienko uznałbym za udane

0

Nieszczęścia chodzą parami;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?