MateuszEeK
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2
Jeśli Ramos to dlawas człowiek żenada to kim jest Pikej? człowiekiem mega żenada?
0
Nie wierzę że w to wierzycie xd co za dzieci
0
Jedna konferencja i już płacz :(
0
Może dlatego że ostani klasyk był kilka miesięcy temu
0
Już wygrał. Może dołożyć kilka trofeum i iść do Bayernu w którym może zdobyć też wszystko
0
Wszyscy patrza na ElClasico a islam pewnie jak ma coś zrobić na innym stadiionie
0
Bo cena mała
1
Dla pensji
8
Nie wierze xD
0
dzieciakom nie wytłumaczysz
2
Cb zamknąć lepiej
0
Wujek Valbueny: Nie mieszajcie do tego Karima.
hehehe już chyba nie bedzie beki
3
A czy przypadkiem on nie jest mocno wierzący? a halloween to okazanie braku szacunku do boga
0
Ma racje halloween jest dla dzieci a nie dla dorosłych chłopów którzy w dodatku wierzą w boga.
0
a kogo to obchodzi? większość obchodzą tylko bramki nie ważne jak strzelone
0
Chyba juz zapomnieliście ile to sędziowie dawali korzyści Barcelonie, Opanujcie sie korupcja jest wszedzie.
3
Nic nie wiecie a się wypowiadacie, później się okaże że to Barca go kupiła by tak zeznał
2
ohoho ekspert sie znalazł
0
Komentarz usunięty
0
Raz na wozie raz pod wozem.
0
to był tylko narazie 1 mecz bez niego.
0
4
Daj 2mln to nie ma sprawy
0
Dla was chyba ważniejsza jest zlota piłka dla Leo niż mistrzostwo
0
tam 80% tak wygląda
4
I tacy ludzie mają dostęp do neta ;D
0
0
po jednym razie? Tacy ludzie to tępaki
12
Media wymyślają a wy się podniecacie.. jak można być tak głupim?