0

2

Jeśli Ramos to dlawas człowiek żenada to kim jest Pikej? człowiekiem mega żenada?

0

Nie wierzę że w to wierzycie xd co za dzieci

0

Jedna konferencja i już płacz :(

0

Może dlatego że ostani klasyk był kilka miesięcy temu

0

Już wygrał. Może dołożyć kilka trofeum i iść do Bayernu w którym może zdobyć też wszystko

0

Wszyscy patrza na ElClasico a islam pewnie jak ma coś zrobić na innym stadiionie

0

Bo cena mała

1

Dla pensji

8

Nie wierze xD

0

dzieciakom nie wytłumaczysz

2

Cb zamknąć lepiej

0

Wujek Valbueny: Nie mieszajcie do tego Karima.
hehehe już chyba nie bedzie beki

3

A czy przypadkiem on nie jest mocno wierzący? a halloween to okazanie braku szacunku do boga

0

Ma racje halloween jest dla dzieci a nie dla dorosłych chłopów którzy w dodatku wierzą w boga.

0

a kogo to obchodzi? większość obchodzą tylko bramki nie ważne jak strzelone

0

Chyba juz zapomnieliście ile to sędziowie dawali korzyści Barcelonie, Opanujcie sie korupcja jest wszedzie.

3

Nic nie wiecie a się wypowiadacie, później się okaże że to Barca go kupiła by tak zeznał

2

ohoho ekspert sie znalazł

0

Komentarz usunięty

0

Raz na wozie raz pod wozem.

0

to był tylko narazie 1 mecz bez niego.

0

4

Daj 2mln to nie ma sprawy

0

Dla was chyba ważniejsza jest zlota piłka dla Leo niż mistrzostwo

0

tam 80% tak wygląda

4

I tacy ludzie mają dostęp do neta ;D

0

0

po jednym razie? Tacy ludzie to tępaki

12

Media wymyślają a wy się podniecacie.. jak można być tak głupim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?