2

To twoj bóg? fajnie masz

0

0

Powiedz to Putinowi

0

Wy jesteście głupi czy udajecie? To jest poważna sprawa i nie ma żadnego usprawiedliwienia.

2

No bo Messi nie będzie umiał :(

0

Też będą grać tam gdzie Barca B

3

Bo nie umiesz grać

0

Tak to jest ja się narzeka

0

Chyba przegrana. Nie szalej

2

Marzył jak Ozil

3

kupią za 20 a za 2 sezony sprzedadzą za 40

0

Może chciał ale zmienił zdanie

0

Na Legii już jest a oni dopiero pod koniec przyszłego sezonu

0

TO samo z Casillasem myślisz że kluby chcą im płacić tyle kasy?

0

za 7 hat-tricków w LaLiga

0

hahah serio?

0

to chyba dobrze

1

A potem sie obudziłes

0

chyba około 150 euro

1

Nie zapominaj 7up

1

hahaha no lepszej głupoty nie mogliście wy myśleć.

0

Jak zwykle można się z was kibiców Barcy pośmiać :)

1

Jak myślisz że nie mają szans to gupia jesteś

0

Staty nie grają

0

Chyba przesadziłeś...

0

Chorzy jesteście na punkcie Realu. Każdy ma prawo być za kim chcę

0

Żałosne to są wasze komentarze. Żal dupy macie bo ma racje CR sprawdził się 2 w najsilniejszych ligach

0

Suareza,Jamesa

1

CR wyżej od Messiego, Benzema od Neymara, Bale od Suareza. BBC takie słabe

14

Serio nie macie o czym pisać? Żałosne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?