MateuszEeK
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To twoj bóg? fajnie masz
0
0
Powiedz to Putinowi
0
Wy jesteście głupi czy udajecie? To jest poważna sprawa i nie ma żadnego usprawiedliwienia.
2
No bo Messi nie będzie umiał :(
0
Też będą grać tam gdzie Barca B
3
Bo nie umiesz grać
0
Tak to jest ja się narzeka
0
Chyba przegrana. Nie szalej
2
Marzył jak Ozil
3
kupią za 20 a za 2 sezony sprzedadzą za 40
0
Może chciał ale zmienił zdanie
0
Na Legii już jest a oni dopiero pod koniec przyszłego sezonu
0
TO samo z Casillasem myślisz że kluby chcą im płacić tyle kasy?
0
za 7 hat-tricków w LaLiga
0
hahah serio?
0
to chyba dobrze
1
A potem sie obudziłes
0
chyba około 150 euro
1
Nie zapominaj 7up
1
hahaha no lepszej głupoty nie mogliście wy myśleć.
0
Jak zwykle można się z was kibiców Barcy pośmiać :)
1
Jak myślisz że nie mają szans to gupia jesteś
0
Staty nie grają
0
Chyba przesadziłeś...
0
Chorzy jesteście na punkcie Realu. Każdy ma prawo być za kim chcę
0
Żałosne to są wasze komentarze. Żal dupy macie bo ma racje CR sprawdził się 2 w najsilniejszych ligach
0
Suareza,Jamesa
1
CR wyżej od Messiego, Benzema od Neymara, Bale od Suareza. BBC takie słabe
14
Serio nie macie o czym pisać? Żałosne