0

A co to Xavi czy Messi?

3

I tacy ludzie istnieją..

0

gdybyś widział co piszesz ;D

0

Ponad 100 bramek dla Realu + 50 dla Napoli robi swoje.

0

Ta kupcie go a PSG kupi Messiego lub Neymara

1

Komentarz usunięty

1

Zarabiaj,ą tyle że nic innego nie mogą powiedzieć.

1

To chyba kibicujesz Neymarowi a nie FCB

1

Oceniaj po pierwszym meczu

0

To liga angielska nie laliga

0

To też ważny mecz dla wielu

0

miał operacje

0

Mafia mu groziła a wy że wierny...

1

Liga angielska ma więcej fanów + więcej kasy to co się dziwicie?

1

Dziecko myślisz że to jest takie łatwe do załatwienia?

1

Oni zrobili to by wkurzyć fanów Juve a wy się podniecacie..

0

Komentarz usunięty

0

0

No bo chciał odejść ale zmienił zdanie

0

Łebki te wasze wypowiedzi o CR xd

0

$? Manu to potęga jak Real i Barca ale ich winna że mogą sobie pozwolić na więcej?

0

zakaz

6

Może pomyśl że to on chcę odejść

0

Bo tylko jego tam znają

1

max 40 ? przesada

2

w domu wszystko ok?

4

Niektórzy chodzą do pracy

7

A potem dotykasz piłkę i nw co z nią zrobić

1

Może dlatego że grał dobrze i dużo strzelał? Mimo że to Benzema miał być tym nr 1

0

Pacheco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?