0

Ale pewnie nie Cechowi

1

Kibiców Barcy też

1

Ilu w PSG masz francuzów?

1

Może kontrakt lub ona coś o nim wie...

0

E a jaka passa?

1

Taki zawodnik a pada po takim czymś

0

Komentarz usunięty

0

Barca robi na CR ,Real na Neymara chyba logiczne?

0

śmieszni to wy jesteście. Nigdy nie widzieliście jak gra a pieprzycie głupoty, patrzycie tylko na zepsute okazje.

0

ale hejty od gimbów

0

To znów miał kłamać? Nie przesadzaj.

0

Typowy łebek :)

0

Gol to nie fszystko

3

dogrywka 30min..

0

Ten wasz ból dupy xd.

0

hahahahahaha :D

0

hehehehe dobry joke

0

I bardzo dobrze. Piłka to nie sama tiki taka

0

Oni już BVB mają gdzieś

1

A ty upośledzenie do końca życia...

2

Chciałbyś..

1

Czm nike? Myślisz że adidas dał tyle Manu to od razu da tyle Barcy?

0

Było nie kłamać..

0

Nie tylko o sezonowców chodzi tylko coraz więcej fanów Realu lajkuje FCB i na odwrót.

0

skad wiesz?
d

0

hahaha ,,miłości'' hahaha dobre :D

1

A CR nie ma rekordów?

0

I jeszcze Messi czy Neymar mogą mieć kontuzję.

0

Narazie? walnij się w łeb.

0

hahahahahahahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?