MateuszEeK
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale pewnie nie Cechowi
1
Kibiców Barcy też
1
Ilu w PSG masz francuzów?
1
Może kontrakt lub ona coś o nim wie...
0
E a jaka passa?
1
Taki zawodnik a pada po takim czymś
0
Komentarz usunięty
0
Barca robi na CR ,Real na Neymara chyba logiczne?
0
śmieszni to wy jesteście. Nigdy nie widzieliście jak gra a pieprzycie głupoty, patrzycie tylko na zepsute okazje.
0
ale hejty od gimbów
0
To znów miał kłamać? Nie przesadzaj.
0
Typowy łebek :)
0
Gol to nie fszystko
3
dogrywka 30min..
0
Ten wasz ból dupy xd.
0
hahahahahaha :D
0
hehehehe dobry joke
0
I bardzo dobrze. Piłka to nie sama tiki taka
0
Oni już BVB mają gdzieś
1
A ty upośledzenie do końca życia...
2
Chciałbyś..
1
Czm nike? Myślisz że adidas dał tyle Manu to od razu da tyle Barcy?
0
Było nie kłamać..
0
Nie tylko o sezonowców chodzi tylko coraz więcej fanów Realu lajkuje FCB i na odwrót.
0
skad wiesz?
d
0
hahaha ,,miłości'' hahaha dobre :D
1
A CR nie ma rekordów?
0
I jeszcze Messi czy Neymar mogą mieć kontuzję.
0
Narazie? walnij się w łeb.
0
hahahahahahahahaha