0

,,nawed'' ty się czepiasz do takieko błędu?

0

Rakitić zły? Może trzeba umieć wykorzystywać go jak Cesca.

1

Od marnowania się w takim klubie.

0

Jak mu zależy na kasie to tak.

0

Brednie? Ta firma zarabia miliardy a Messi to ich maskotka któremu płacą miliony więc możliwe to wszystko jest.

1

Tak samo się mówiło że Nike ma dołożyć do transferu CR7 do Manu.

0

A o co poszło?

0

To normalne że się nie przyzna.

0

Mówił ci?

1

CR7 no trochę więcej.

5

To dobry trener szacunku trochę.

0

Każdy klub ma kryzys.

0

Ach te pewne dzieci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?