MateuszEeK
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
,,nawed'' ty się czepiasz do takieko błędu?
0
Rakitić zły? Może trzeba umieć wykorzystywać go jak Cesca.
1
Od marnowania się w takim klubie.
0
Jak mu zależy na kasie to tak.
0
Brednie? Ta firma zarabia miliardy a Messi to ich maskotka któremu płacą miliony więc możliwe to wszystko jest.
1
Tak samo się mówiło że Nike ma dołożyć do transferu CR7 do Manu.
0
A o co poszło?
0
To normalne że się nie przyzna.
0
Mówił ci?
1
CR7 no trochę więcej.
5
To dobry trener szacunku trochę.
0
Każdy klub ma kryzys.
0
Ach te pewne dzieci