0

Bo 1 to młody anglik i przechodzi do dużego rywala a po 2 to szejki

0

Bo liga ciekawsza

6

Oczywiście że tak . Straciliby za dużo

3

60 mln? tylko 1 transfer rocznie?

1

Ale to kibice Bracy :)

0

gadaj gadaj sobie

0

Ta,ta Oni Marco a PSG Neymara..

0

co? z top 3 wypada

0

Tak tak jak atakują i wyzywają to wszyscy to idioci?

1

Wmawiaj sobie v

0

Gdzie to wyczytałeś? Prezes Juve powiedział że nikt nie negocjuje

0

Suarez na 3? haha widać że słabe te bramki były

0

0

Wiesz co piszesz?

0

Ale oni w usta się pocałowali

0

Raul? haha co? Bo grał trochę w wieku 14 lat w drugiej cześci Madrytu?

1

Jak Bart wygra to się zacznie że Perez przyszedł i kupował głosy xd

0

Ta szczególnie psychicznie kiedy bd myślał tylko o tym

1

Nie chcę nic mówić ale jak patrząc na Neymara to on nawet tego nie przeczyta do konća co mowi Ronaldo

0

Komentarz usunięty

0

Dlatego trzeba dać szanse.

4

Zrobił tak byście się teraz nad nim zachwycali. Łykacie wszystko jak pelikany

2

Każdy ma swoich znawcy

0

what? what? what?

0

Bo w Argentynie nie był tylko Messi on tam bogiem nie był.

0

Ani Barca ani Real nie powinni kupować go za tyle. Jedynie PSG czy City niech se go biorą i niszczą piłkę

0

Zaślepiony to ty jesteś

0

0

Ta i oba kluby do drugiej ligi

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?