MateuszEeK
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo 1 to młody anglik i przechodzi do dużego rywala a po 2 to szejki
0
Bo liga ciekawsza
6
Oczywiście że tak . Straciliby za dużo
3
60 mln? tylko 1 transfer rocznie?
1
Ale to kibice Bracy :)
0
gadaj gadaj sobie
0
Ta,ta Oni Marco a PSG Neymara..
0
co? z top 3 wypada
0
Tak tak jak atakują i wyzywają to wszyscy to idioci?
1
Wmawiaj sobie v
0
Gdzie to wyczytałeś? Prezes Juve powiedział że nikt nie negocjuje
0
Suarez na 3? haha widać że słabe te bramki były
0
0
Wiesz co piszesz?
0
Ale oni w usta się pocałowali
0
Raul? haha co? Bo grał trochę w wieku 14 lat w drugiej cześci Madrytu?
1
Jak Bart wygra to się zacznie że Perez przyszedł i kupował głosy xd
0
Ta szczególnie psychicznie kiedy bd myślał tylko o tym
1
Nie chcę nic mówić ale jak patrząc na Neymara to on nawet tego nie przeczyta do konća co mowi Ronaldo
0
Komentarz usunięty
0
Dlatego trzeba dać szanse.
4
Zrobił tak byście się teraz nad nim zachwycali. Łykacie wszystko jak pelikany
2
Każdy ma swoich znawcy
0
what? what? what?
0
Bo w Argentynie nie był tylko Messi on tam bogiem nie był.
0
Ani Barca ani Real nie powinni kupować go za tyle. Jedynie PSG czy City niech se go biorą i niszczą piłkę
0
Zaślepiony to ty jesteś
0
0
Ta i oba kluby do drugiej ligi
0
Komentarz usunięty