Mejor
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Catalunya
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też myśle że to śmieć. Napewno będzie apelacja do LFP za nadepnięcie Messi(aszowi) na kostke.
0
Macie tego proxy czy nie?
0
jaki beton.
0
Ey bardzo bym prosił o jakies dobre proxy bez limitu na justnie.
0
Teraz powodzenia a wcześniej przezwiska "Woodjohnsen". Idźcie spać ludzie bo jutro do szkoły/pracy.
0
Z tej strony: Messi, Xavi, Ibrahimovic, Iniesta. A z tej: Ronaldo aka Płacz, Xabi Alonso aka ja tu tylko siedze, Kaka aka uciekłem z domu starców, Benzema aka Będe najlepszy na świecie. Nie mam wątpliwości kto jest lepszy. Aha zapomniałbym z tej strony Guardiola a z tej Pellegrini aka dużo mi płacą. :P
0
Jak dla mnie serial o nazwie "Ronaldo" się skończył wraz z przejściem do Realu. Bo tylko Sir Alex Ferguson umiał go naprostować żeby nie kozaczył i chwała mu za to. Teraz gdyby chciał mógłby wywalić Pelegriniego na zbity pysk a Perez by mu jeszcze zapłacił. Wg mnie pojechał na wakacje do Kastylii (last minute).
0
Jak dla mnie to geniusz pola karnego. Idealna alternatywa Ibrahimovica.
0
Tak zgodze się z innymi. A mianowicie chodzi o to żeby Ibra strzelał "petardy" z dystansu.
0
Macie już jakiś dobry link?
0
On naprawde ma wielki talent oraz Ambicje.
0
Jak tak dalej pójdzie to Kun może za rok zawita na Camp Nou. ;p
0
@Homy terror
CO!? Ibra słabo gra!? chyba inny mecz oglądasz. Albo jesteś jednym z tych fioletowych.
0
ey panowie podajcie jakieś dobre proxy. Byłbym wdzięczny.
0
na fcinter.pl cieszą się z remisu a u nas oburzenie jakbyśmy byli robotami do wygrywania meczy.
0
Dajcie spokój ten remis jest jak wygrana 2 45 minut Inter siedział na swojej połowie i sie bronił co dowodzi że Barca nadal miażdży tak jak to robiła w poprzednim sezonie.
0
Exeqtor i Barcelonista87 po co krytykujecie od tego jest Cruijf.
0
@ EndryuVB
Co!? Jaki brak zgrania!? widziałeś jak Messi, Xavi, Ibra, Alves podawali na polu 5m2?
0
Barcelonista87 powiem szczerze że psujesz atmosfere swoimi postami jak chcesz sie wyżyć to idż do Fioletowych.
0
@Barcelonista87
Wypowiadasz się tutaj jakby od tego meczu zależało twoje życie. Wyluzuj Barca grała znakomicie szczególnie w 2 połowie a Ibra zagrał lepiej niż Eto'o.
0
Przynajmniej Ibra zagrał lepiej niż Eto'o a przecież o to chodziło.
0
Myśle że Ibra powinien zacząć strzelać z dystansu bo to mu idzie znakomicie.
0
A tam jak Eto'o strzeli to Ibra też pyknie i bedziemy kwita.
0
To będzie niczym dobry spektakl w teatrze. Już mam wszystko przygotowane na jutro nawet usprawiedliwienie na czwartek bo po meczu tak ważnym nie będzie mi się chciało iść do szkoły ;p
0
@staszkastara
Dlatego nie może bo sam Pep wpaja pokore wszystkim swoim zawodnikom. A pozatym tak robi tylko żelek.
0
@Greeen
Za to że nie tracił.
0
Zasługuje na nią jak nikt inny na świecie myśle że z czasem zostanie okrzyknięty najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej.
0
myśle że Inter za Bardzo się podjarał wygraną z Milanem którego klępią nawet 2 ligowcy. Takie zachowanie trzeba skarcić.
Visca el Barca
0
ja osobiście pamiętam jak Wenta grał dla Borges. I myśle że był jednym z lepszych zawodników w składzie.
0
Dajcie mu podwyżkę!