0

Przestańcie wystawiać linki po co mamy czytać słowa które wymyśliła chora głowa Pereza. Laporta nie może tak bezczynnie się przyglądać i o ile wiem zaniedługo cos poradzi.

0

Co wy to tylko spekulacje skąd gazeta może wiedzieć co myśli Villa. A ja myśle że przejdzie do Barcy bo dzisiaj Laporta wysłał oferte w wys. 50 mln euro plus Bojan i Caceres.

0

@tylo92

Dlaczego tak sądzisz?

0

Teraz przeczytałem w sport.es że zaczeli rozmowy z Benzemom. To chyba mówi wszystko!

0

No ale Asenjo też by się sprawdził...

0

Jedna rzecz skłania mnie do myślenia a mianowicie dlaczego Barca dzisiaj złożyła oferte za 'El Guaje'!? Myśle że jest to odpowiedź na zadawane przez was pytania.

0

Przecież złożyli oficjalnie oferte Valencii w wysokośći 40 mln więc o czym on mówi?

0

@barlog666

Ten artykuł jest ściągnięty z as.com czyli najbardziej wałkarskiej strony w hiszpanii. A po drugie nawet na madryckiej marce piszą że Villa jest bliżej Barcy.

0

@arkady

Gdzie tak pisze? Wałki to możesz sobie wciskać twoim kolegom z rm.pl

0

@barceloniasz

Jeśli Mascherano chce odejść to Benitez może mu skoczyć.

0

@lincol25

Gdzie pisze że zostały wznowione? A pozatym Eto'o strzelił te 30 ponieważ ma Xaviego a Villa takiego pomocnika nie posiada...

0

@barceloniasz

a oglądasz mecz z jego udziałem?

0

@barcafan89

zdziwił byś się jak potrzebna jest duża ilość pomocników tego typu...

0

A jak dla mnie to on sympatyzuje z projektem Barcy.

0

@barceloniasz

Ale przecież Villa to typ napastnika mocnego siłowo.

0

@MQuC

Ja słyszałem że to będzie rywalizacja i to już zależy od Yayi z jakiej strony się pokaże i czy zasługuje na tą podwyżkę.

0

0

Oni nawet gdyby musieli sprzedać cały składy aby go zatrzymać to by to uczynili.

0

Villa to zadanie domowe dla Laporty zobaczymy na jaką ocene je wykona.

0

@barcelonista93

Mówił tak ponieważ chciał zostać w Hiszpanii a z narodowych drużyn oferte złożył tylko Real. Ale teraz jest innego zdania. Przynajmniej ja tak myśle.

0

Villa to najlepsze możliwe rozwiązanie, prosze Laporta sprowadź go a zostawisz po sobie prawdziy Dream Team Guardioli.

0

Brać go widziałem jego gre naprawde jest dobry!

0

Pojawiła się nowa możliwość:

Robinho - Villa - Messi.

0

Trzeba zwórcić uwage że ten artykuł napisał BILD czyli najmniej wiarygodna gazeta.

@antypiłkarz

Czyś ty z krzesła spadł ty mówisz że Ribery dysponyje lepszym podaniem niż Messi!? To ty chyba niegdy nie oglądałeś meczu z jego udziałem.

0

Wg mnie to dobrze bo jeśli by odeszedł to tylko do RM. A teraz walka o Ville i Mate.

0

No czy on postradał zmysły!?

0

No i co że zerwał i tak trzeba pozyskać El Guaje.

0

Wątpie czy Ribery do nas przejdzie...

0

Na goal.com też pisze.

0

Niech oni odpuszczą Ville a my im Eto'o opchniemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?