Mejor
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Catalunya
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najbardziej żałuje że sprzedali Xaviego Torresa. Chłopak był dobry.
0
Nie bądźcie jak te dzieci Madrytu które sprzedały by najchętniej swoją matke żeby Real wygrał La Liga. Nie piszcie tekstów typu wawalić go bo to on ratował nam w pewnych momentach d*pe kiedy nie było nadziei.
0
Musze wam powiedzieć że bardzo udany debiut zalicza Maxwell. Bardzo pewnie gra w obronie, celnie podaje stara sie dryblować.
0
@Macio93
znasz j.polski?
0
Kto z was wstanie żeby obejrzeć mecz?
0
hhaahhaha mamy nowego napastinka:
http://img291.imageshack.us/ img291/9696/20090731laportaxdonovan.jpg
0
Pierwszy filmik to autentyczny dowód że USA to jakby inny świat. Nieznają tam Laporty ;o gdzie prawie cały świat go zna.
0
Może sprawa toczy się o pieniądze. Bo inaczej może już by odpuścili.
0
Laporta za rok out. Przyjdzie Ferer który mam nadzieje umie negocjować!
0
ostrzeżenie
0
była oferta tylko chce ją podbić i mogliśmy się o tym przekonać. Dlaczego Tamargo w wywiadzie dla sportu mówił że wpłyneła oferta w wysokości 45 mln euro. I Laporta w Tv mówił że około 40 mln euro czyli od 45mln euro do 40 mln euro.
0
Ogarniacie co tu pisze bo niektórych słów nie rozumiem:
http://www.elmundodeportivo. es/gen/20090714/53744632184/noticia/llorente-a-villa-hay-que-darle-carino-porque-es-un-jugador-importante.html
0
Andres el Mejor! Takimi słowami opisze tego człowieka!
0
Tu nie chodzi o to gdzie Villa pójdzie bo on chce tylko do Barcy tylko Llorente to kawał sku****yna i chciał Villa za wszelką cene sprzedać do Madrytu.
0
@barcelonista07
Co ty pieprzysz Tixiki jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych na świecie. Widać po tobie że wkurzyły cię transfery Realu. Nie dziwie sie ale tam w Katalonii nadal trwa feta. A w madrycie ratują się jak mogą a i tak Barca będzie lepsza.
0
lepiej nie kupić niż dać 100mln euro!
0
@myszek14
Ale Real i tak pisał że go nie kupi w tym okienku to jest już stary news.
0
Ale by było fajnie jakby tak Laporta pod koniec okienka go udeżył promieniem Barca i podpisał by umowe na 10000000lat xD
0
Na sport.es i elmundodeportivo.es są inne treśći niż w tym newsie.
0
Najpierw trzeba kupić Ville. Później sprzedać Eto'o. Bo jeszcze może wyjść że Keirrison od początku jako 9 będzie grał.
0
Laporta nie da 50 mln za Ville możemy się z nim pożegnać ponieważ za rok przejdzie do Realu...
0
@nelson25
Człowieku znasz człowieka o imieniu Joan i nazwisku Laporta?
0
A to wszystko przez jeden chory pomysł Pereza. Nawet Rasiak kosztuje teraz 40mln euro ;/
0
@redblue fan
A czy po wygranej w lidze mistrzów 2006 Barca dobrze sobie radziła ze starym skladem!?
0
Laporta niech raz pokaże że stać go na to żeby ściągnąć cracka do Barcy!
0
Jestem na maxa wk***iony jak można na siłe trzymać piłkarza który wyraził chęć gry w innym klubie. Zarząd Valenci łącznie z Llorente ma troche nie równo pod sufitem! ;/
0
Naprawde należą się wielkie brawa autorowi tego artykułu.
0
Wg. mnie Keirrison będzie jak Robinho swojego czasu. Bardzo mądry zakup Laporty.
0
Napisane tam jest że do 27 lipca wszystko będzie wiadomo.
0
Jak dla mnie jest to agresywny człowiek nie przyda się we ważnych meczach!