0

Ten Rochina to naprawde geniusz ale myśle że Gai Assulin lepszy.

0

No na marce czytałem że już wszystko dopięte i ma być 40 mln + Bojan i Caserers.

0

Pener żeś dowalił... Evra!!! Po tym co zrobił Perez byśmy się nie wypłacili ManU za niego. Ja to jestem za tym Felipe Luis.

0

Kupujemy Asenjo i ariwederczi Roma.

0

No ale skoro za Ville 50 baniek to dlaczego za Eto'o który miał więcej bramek i ma więcej sukcesów 60 baniaków zarobić.

0

Jak dla mnie powinni opchnąć Eto'o za dużą sume kasy czyli około 60 mln ojro. A co do Ribery'ego to nie mamy szans, chyba że będzię chciał do kolegow pójść.

0

Wyobraźcie sobie napad:

Silva - Villa - Messiah.

0

Dwóch Davidów do nas!!!

0

A na rm.pl pisze że Laporcia sypnął 50 mln za Davida.

0

Szybko szybko bo jak z Franckiem nie wyjdzie to mamy zabezpieczenie.

0

Gratulejszyn!

0

Z tą ofertą to napewno wałek. Ale są przeprowadzane nowe rozmowy.

0

Zapraszamy Francesc.

0

Jeśli tylko Asenjo przejdzie to "Go away".

0

Nie tylko na Mundo pisze także na as.com, marca.com, sport.es, goal.com i po przetłumaczeniu coś wspomina jeszcze o Villi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?