Mejor
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Catalunya
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Rochina to naprawde geniusz ale myśle że Gai Assulin lepszy.
0
No na marce czytałem że już wszystko dopięte i ma być 40 mln + Bojan i Caserers.
0
Pener żeś dowalił... Evra!!! Po tym co zrobił Perez byśmy się nie wypłacili ManU za niego. Ja to jestem za tym Felipe Luis.
0
Kupujemy Asenjo i ariwederczi Roma.
0
No ale skoro za Ville 50 baniek to dlaczego za Eto'o który miał więcej bramek i ma więcej sukcesów 60 baniaków zarobić.
0
Jak dla mnie powinni opchnąć Eto'o za dużą sume kasy czyli około 60 mln ojro. A co do Ribery'ego to nie mamy szans, chyba że będzię chciał do kolegow pójść.
0
Wyobraźcie sobie napad:
Silva - Villa - Messiah.
0
Dwóch Davidów do nas!!!
0
A na rm.pl pisze że Laporcia sypnął 50 mln za Davida.
0
Szybko szybko bo jak z Franckiem nie wyjdzie to mamy zabezpieczenie.
0
Gratulejszyn!
0
Z tą ofertą to napewno wałek. Ale są przeprowadzane nowe rozmowy.
0
Zapraszamy Francesc.
0
Jeśli tylko Asenjo przejdzie to "Go away".
0
Nie tylko na Mundo pisze także na as.com, marca.com, sport.es, goal.com i po przetłumaczeniu coś wspomina jeszcze o Villi.