Mejor
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Catalunya
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
żeby nie było jak z Ibrą. Ale 3mam kciuki żeby to była prawda.
0
Wiem że Keirrison musi zostać. Ten chłopak to geniusz!
0
Na MD pisze że czeka na decyzje Valenci czyli przyjęcia 45 mln + Guddy.
0
@lechu55
Villa jeszcze nie jest piłkarzem Barcy.
0
to jest Model Pereza który nie zna się na piłce czyli nic dodać, nic ująć.
0
Mój trener też mi tak mówi...
0
Myśle że 50 mln maksymalnie powinno wystarczyć.
0
Założe się że jak przyjdzie Ferrer obierze taką samą taktykę transferową jak Perez. W wyniku za rok w Barcy bedzie grał Ribery oraz reszta graczy z najwyższej półki.
0
Niech jak najszybciej dołącza do Dumy Katalonii.
0
@rc17
Popieram to tylko młodych piłkarzy niekoniecznie naszych. Myśle że Keirrison będzie świetnym graczem.
0
@fcbkrzysiek
Jak dla mnie tylko 'Kacapowie' żądają podwyżki po 4 meczach Premier League...
0
Skoro Villa już jest prawie pewien gry w Barcy to po co ten Kacap?
0
Już widze go dumnie noszący trykot FC BARCELONY!
0
Messi to jest bezzwłocznie najlepszy piłkarz na świecie. Wg mnie jego cena jest równowarta z ceną całej drużyny Realu Madryt.
0
AHHAHAHHAHHAHAHHAHAHAH ten ManC nie przestaje zadziwiać...
0
Niech odrazu podpisze dożywotni kontrakt jak Xavi.
0
wg mnie Toure bedzie grał w pierwszym składzie...
0
@vares999
To samo było z Ronaldinho. A Villa wniesie nową jakość w napadzie Barcy! Jedno czego bym oczekiwał od sztabu trenerskiego Barcy to gdyby Keirrison grał jak najwięcej ponieważ to jest "niedojrzały" Crack na swojej pozycji.
0
@MessiGood
No dobra może z gorszymi drużynami a już przekonaliśmy jak można nas zatrzymać w dwu meczu z Chelsea...
0
A ja założe się że Pep przygotował inną taktyke na ten sezon...
0
sry chodziło o lewego. :p
0
Barca potrzebuje tego Villi! Tak samo jak potrzebuje dobre prawego napastnika.
0
A jak dla mnie to Keirrison powinnien grać na szpicy!
0
Masch bardzo przydał by się Dumie Katalonii.
0
Tixiki to najlepszy dyrektor spotrowy jakiego widział świat futbolu napewno wie co robi!
0
Nie przejdzie Hoeness jest stanowczy.
0
Cudowny mecz akcja za akcją aż mi się przypomniał mecz z Realem.
0
Asenjo i tyle...
0
Bez przesady są ludźmi każdy człowiek który jest zdenerwowany tak postępuje dałbym im po 2 mecze nieobecności.
0
No właśnie baca7 możemy sobie nawet przegrać tą walke o Ville ale ta Barca z 08/09 to nadal Dream Team który da rade Realowi.