0

A Barca ma głowice nuklearne by wygrać z Getafe...

0

będe na 100%

0

wg mnie jest to najlepszy zmiennik jaki w tej chwili może mieć Barca oczywiście po Henriku.

0

yes of course.

0

Z nim spadlibyśmy do Segunda.

0

Gra Rutenki to po prostu Cud, Miód i orzeszki!!!

0

Jestem na tak! Sandro to porządny facet.

0

Forza Barca sam Laporta mówił po objęciu stanowiska Prezesa klubu.

0

"Jutro zagra z nami, a później zostanie oddany do dyspozycji Barcelony" - chyba zagra

0

On Bedzie grał w PD a Pique w LM!?

0

Ban!

0

Spokojnie Real się wzmocnił ale na krótki czas jak powiedział Bakero. Za pare miesięcy zaczną się nie porozumienia i Real sie skończy. Jeśli nie wierzysz przypomnij sobie 1 "Galaktycznych" Realu.

0

Tytuł powinien brzmieć " Messi & Ibra Show".

Visca el Barca!

0

No właśnie Pep nadal z późno robi zmiany i kiedyś może się to źle skończyć.

0

Mecz bardzo dobry w wykonaniu Barcy. Nic dodać nic ująć.

Btw.

Feliz Cumpleanos Titi!!!

0

osobiście wolał bym Nihata.

0

Ja bym dał Ibre na lewy ataka a Titiego na środek ciekawe co by wyszło.

0

No Nani to by było coś.

Nani - Ibra - Messi

0

Konradinho10 ma racje ja widziałem że nasi bardzo się bali odnieść kontuzje bo tamci często faulowali. Chyba lepiej zremisować z jakimś Chivas niż przegrać z Athetic Bilbao w Superpucharze.

0

Dos Santos też zaczynał jak on a teraz?

0

Z ostatniej chwili: Nie ma porozumienia ws. nowego kontraktu dla Maty.

Źródło: MD, Sport.

0

A dla mnie dobry wybór na lewą strone chociaż Silva lepszy.

Btw. Podobno jest już porozumienie w sprawie pierwowykupu Di Marii. Czy to prawda?

0

To tak samo jak w Hiszpanii jest -2C to zamykają szkoły ;p

0

Damy rade. Zobaczycie jeszcze Real spadnie do Segunda Divison.

Visca el Barca!!!

0

Xavi & Iniesta vs Alonso & Kaka

Who wins?

Xavi & Iniesta!!!

0

Wczoraj miałem piękny sen. Śniło mi się że gramy we finale Ligi Mistrzów z Realem. No i w ostatniej minucie dogrywki Ibra strzela bramke. Nie byle jaką bramke bo z ponad 35 metrów i jeszcze od poprzeczki coś jak Ronaldinho w meczu z Sevillą.

0

Są jakieś zdjęcia z treningu?

0

Ma talent widać było jak wykorzystał sytułacje 1vs1.

0

Hahahha on zarobi więcej niż cała moja rodzina przez całe życie.

0

Zlatan to naprawde miły i ułożony człowiek. Zobaczycie jeszcze Hat-Tricka strzeli Realowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?