Mejor
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Catalunya
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Barca ma głowice nuklearne by wygrać z Getafe...
0
będe na 100%
0
wg mnie jest to najlepszy zmiennik jaki w tej chwili może mieć Barca oczywiście po Henriku.
0
yes of course.
0
Z nim spadlibyśmy do Segunda.
0
Gra Rutenki to po prostu Cud, Miód i orzeszki!!!
0
Jestem na tak! Sandro to porządny facet.
0
Forza Barca sam Laporta mówił po objęciu stanowiska Prezesa klubu.
0
"Jutro zagra z nami, a później zostanie oddany do dyspozycji Barcelony" - chyba zagra
0
On Bedzie grał w PD a Pique w LM!?
0
Ban!
0
Spokojnie Real się wzmocnił ale na krótki czas jak powiedział Bakero. Za pare miesięcy zaczną się nie porozumienia i Real sie skończy. Jeśli nie wierzysz przypomnij sobie 1 "Galaktycznych" Realu.
0
Tytuł powinien brzmieć " Messi & Ibra Show".
Visca el Barca!
0
No właśnie Pep nadal z późno robi zmiany i kiedyś może się to źle skończyć.
0
Mecz bardzo dobry w wykonaniu Barcy. Nic dodać nic ująć.
Btw.
Feliz Cumpleanos Titi!!!
0
osobiście wolał bym Nihata.
0
Ja bym dał Ibre na lewy ataka a Titiego na środek ciekawe co by wyszło.
0
No Nani to by było coś.
Nani - Ibra - Messi
0
Konradinho10 ma racje ja widziałem że nasi bardzo się bali odnieść kontuzje bo tamci często faulowali. Chyba lepiej zremisować z jakimś Chivas niż przegrać z Athetic Bilbao w Superpucharze.
0
Dos Santos też zaczynał jak on a teraz?
0
Z ostatniej chwili: Nie ma porozumienia ws. nowego kontraktu dla Maty.
Źródło: MD, Sport.
0
A dla mnie dobry wybór na lewą strone chociaż Silva lepszy.
Btw. Podobno jest już porozumienie w sprawie pierwowykupu Di Marii. Czy to prawda?
0
To tak samo jak w Hiszpanii jest -2C to zamykają szkoły ;p
0
Damy rade. Zobaczycie jeszcze Real spadnie do Segunda Divison.
Visca el Barca!!!
0
Xavi & Iniesta vs Alonso & Kaka
Who wins?
Xavi & Iniesta!!!
0
Wczoraj miałem piękny sen. Śniło mi się że gramy we finale Ligi Mistrzów z Realem. No i w ostatniej minucie dogrywki Ibra strzela bramke. Nie byle jaką bramke bo z ponad 35 metrów i jeszcze od poprzeczki coś jak Ronaldinho w meczu z Sevillą.
0
Są jakieś zdjęcia z treningu?
0
Ma talent widać było jak wykorzystał sytułacje 1vs1.
0
Hahahha on zarobi więcej niż cała moja rodzina przez całe życie.
0
Zlatan to naprawde miły i ułożony człowiek. Zobaczycie jeszcze Hat-Tricka strzeli Realowi.