Meskalina
Dołączył/a: sierpień 2011
Olecko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 stop to lekka przesada ale ograniczenie i progi by się przydały
1
@Kapitan hawk szczury uciekają z tonącego okrętu
2
Jakby się udało dostać 45 już teraz i 10 baniek dopisać w zmiennych to byłaby petarda. Chłopak zgasł w rozwoju i zaliczył regres. Nie widać też przebłysków na powrót do najlepszej formy więc opcja sprzedaży za dobrą kasę wydaje się być super sprawą.
1
@FcPortoFan1999 Wiem. Chodziło mi o jakość widowiska, a nie rodzaj rozgrywek. Mecz Baryernu z PSG był niesamowity pod względem widowiska i jakości dlatego wczorajszy mecz wiał nudą i bardziej mi pasował do meczu w LE niż LM.
0
@maj_lo Lewy rozegrał ponad 180 spotkań i strzelił 110 bramek, a to zasługuje na uznanie. Pierwsze dwa sezony był naprawdę topowym napastnikiem i tylko całkowity ignorant nie doceniłby tego co Lewy rozegrał. Cena za zawodnika nigdy nie była i nie będzie gwarantem tego czy ktoś się sprawdzi i będzie miał jakość. Niektóre kluby wywaliły krocie na transfery, z których nic nie było... ale o tym każdy wie, no prawie każdy.
2
wczoraj grała LM, a dzisiaj LE
1
omg oby tam były te milimetry zaczepienia i niech zdychają od swojej broni
0
ależ piękna karma
0
@Who_you_mam Niby odbicie i ręka ale sytuacje zupełnie inaczej wyglądające. Wczorajsza ręka wystawała poza obrys ciała i zablokowała lot piłki w stronę bramki, a odbicie od uda było minimalne. Myślę, że właśnie to były główne powody dlaczego podyktowano rzut karny.
W akcji jaką pokazujesz zawodnik opadał, a układ ciała był jak najbardziej naturalny. O ile pamiętam to przyglądałem się tej sytuacji i tam ręka była w obrysie ciała, a jej brak i tak doprowadziłby do odbicia się piłki przez głowę.
Wiem, że pobłażliwość i ślepota sędziów na zachowanie prześcieradeł wypaczyły sprawiedliwość w interpretacji ale nie doszukujmy się skandalu tam gdzie go nie ma.
0
Ależ to było meczycho, pięknie się oglądało.
1
@4Fabregas4 Jeżeli myślisz, że np Lewy trafił do składu Barcy tylko dlatego aby podlizać się Polakom, a nie potrzebom i jakością jakiej klub oczekuje to szczerze współczuję.
Dorzuciłeś jeszcze z czapy Trynkiewicza, który ni jak się ma to dyskusji. Zakładam więc, że argumenty się skończyły i dalsza rozmowa z twoją osobą nie ma sensu. Idź zobacz co sąsiad robi może trzeba podpierdolić bo za dobrze ma.
1
@4Fabregas4 Mi było zawsze miło oglądać rodaka w sporcie jakim się interesuje lub klubie, któremu kibicuję... no ale kto co woli.
2
Ciekawe ile będziemy teraz czekać, żeby zobaczyć następnego Polaka w Barcy?
6
Najpierw go odepchnął, a potem przywalił w dziąsło. Ciekawe jakie słowa skłoniły bramkarza do takiej reakcji?
2
To się musi wydarzyć! Jeszcze jak ich rozniosą to będzie święto na całego.
4
@Gandalf55 Będą próbować wyciągnąć za uszy i to się nie zmieni. za 5 lat nikt nie będzie rozmawiał o tych kontrowersjach tylko o pucharach. Niestety tak oni tam żyją w tej świadomości, że im się po prostu należy.
10
sędzia podjął właściwą decyzję to są prześcieradła w szoku i skandal
0
@SeWo77 to jeszcze trochę zostanie
1
I tak długo się trzymał, szczęście w nieszczęściu, że jest zapas w LL i nie musimy walczyć w LM. Zdrówka i oby Roony wykorzystał szanse.
1
@Elvisek Raczej odwrotnie, kiedyś nawet nie było takich powtórek i "błędy" były naturalnym elementem piłki. Liniowy co jak stał i zobaczył to tak machał, główny co widział co tylko chciał. Byliśmy przyzwyczajeni do tych kontrowersji i skandali. Piłkarze też nie byli aż tak delikatni bo wiedzieli, że dużo da się ukryć, a piłka toczyła się wolniej.
Teraz wszystko jest rejestrowane z wielu kamer. Dlatego mamy odczucie jakby było gorzej... a jest lepiej. Wiele z tego co kiedyś przechodziło teraz jest mega trudne do przepchnięcia. Oczywiście nie znaczy, że jest tak jak być powinno. Dalej jest wiele do poprawienia. Najgorsze obecnie jest brak jednoznaczności w podejmowaniu decyzji przez VAR jak i głównego. Myślę, że dyskusja oraz wytykanie oczywistych kontrowersji, wcześniej czy później wymusi poprawę. Może zrównają VAR z głównym, może dodadzą sędziów do VAR, zobaczymy.
0
@Asteniu Bardzo możliwe, że jest tak jak piszesz. Pokazano tylko widok z góry aby wskazać Erica jako ostatniego obrońcę, a nie czy faul rzeczywiście był.
1
Jest druga połowa kwietnia, do okienka transferowego grubo ponad miesiąc, a ja mam wrażenie jakby miało wystartować w poniedziałek.
2
Brat stryjka od strony przyrodniej siostry byłej żony ojczyma powiedział, że ponoć Flick jest oczarowany Williamsem, tylko nie był wstanie doprecyzować czy chodziło o F1, whisky czy zawodnika Nico.
1
I tak jest lepiej jak kiedyś. Jak sobie przypomnę na te "cudowne" decyzje w latach przed VAR to aż się gorąco robi.
Co do dwumeczu to niestety nasza kadra wymaga wzmocnień. Wypadnięcie Raphy było decydujące dla ustawienia ataku, lewy jest dziadkiem, a Ferran niestety od miesięcy szuka celownika. W LM doskonale wiemy jak brak koncentracji wywala stolik, a takie mecze trzeba wygrywać zdecydowanie z pełnym skupieniem. Niestety sędziowie będą się "mylić" i wtedy trzeba pakować więcej bramek bo meczu nie przerwiesz, a sprawiedliwości nie zobaczysz.
0
Sam fakt, że w takim wieku nadal grał i widzimy go na boisku nie bierze się z niczego. Szacunek i podziękowania należą się bez żadnego gadania.
Niestety, to co widzimy na boisku zaczyna znacząco odbierać od oczekiwań, a to nie będzie przekładać się na nowy kontrakt. Robert też nie jest ślepy i wie, że nie jest tak jak być powinno. Być może zmiana miejsca da mu możliwość odświeżenia jakości i powalczenia w pucharach. Serie A wydaje się być najlepsza do gry aż nie przejdzie na emeryturę.
0
@Asteniu Akurat było widać jakie powtórki dostał sędzia i trwało to zadziwiająco szybko. Ten kontakt o którym mówisz to otarcie się o nogę Erica i kopnięcie się w swoją, a tego sędzia nie widział na tym co mu prezentowano.
Ja nie mam nic przeciwko dokładnej analizie ale niech to idzie w dwie strony i za każdym razem bez wyjątków. Faulu na Olmo nikt nie analizował i nie sprawdzał, a tam było dużo więcej niż aptekarskie otarcie.
1
Dupa nie czerwo, sędzia dostał jedną powtórkę, a tam nawet nie widać jaki kontakt był i co doprowadziło do upadku.
0
@karci0 mówimy o Kounde, tym samym co biegł za Lookmanem przez pół boiska
0
@mientusek1407 zapomnieli co graliśmy jeszcze nie tak dawno
0
Tak to jest drodzy kibice Barcy, czas zacząć kalkulować mecze, a nie wiecznie grać na wygraną. Może pierwszy mecz z inną taktyką byłby lepszy? Nastawianie się, że każdy mecz trzeba wygrać ostatnimi laty kończy się źle.... a to sędziowie, a to brak szczęścia lub jego nadmiar w ekipie przeciwnej.
Do tego w kasie pusto, a granie wypożyczonymi czy emerytami to nie jest top i nie ma co się oszukiwać.