Meskalina
Dołączył/a: sierpień 2011
Olecko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@norbi77 debil w Polsce to tylko pośmiewisko ale debil w USA to już tragedia dla świata
3
jak widać na załączonym obrazku on już nie ma zębów, dajcie mu odejść i nie męczcie buły
0
Niech by już dali sobie spokój z Lewym, lepszy nie będzie, a już teraz skuteczność pikuje. Podziękować i tyle. Za tą kasę ściągnąć dwóch młodych np Pio z Interu oraz Hardera z Lipska i zostawić Ferrana. Sprzedać Araujo, Christensena i wzmocnić środek obrony. Za rok lub jeszcze zimą poszukać kogoś wartościowego na lewe skrzydło i można mieć nadzieję na puchary.
2
Gdyby nie jego interwencje to dwumecz z MC mógł wyglądać zupełnie inaczej.
1
Piękny wynik po dobrej drugiej połowie. Oby następne mecze już całe tak dobrze wyglądały na tablicy.
Coś sporo kontuzji się pojawiło, mam nadzieję, że żadna nie jest poważna bo trzeba złapać rytm w odpowiednim składzie.
1
Nasz zerro to do zmiany
0
Co za chaos. Zero kontroli meczu, a o wynik trzeba się martwić do ostatniej sekundy.
10
Dobre podanie do bramkarza
0
Lewy cielaku jeden.
1
@mientusek1407 MC też miało wykorzystać przeciętność prześcieradeł, niestety obsrali porty i zagrali przeciętnie jak na swoje możliwości. Do tego ten byt zwany Realem, w LM gra zupełnie inaczej... a o sędziowaniu to już lepiej nie mówić.
5
dajcie mu już odejść
0
niech leci do USA
6
Drogo, staro i niepewnie.
Naprawdę, nie ma nikogo młodego obiecującego na rynku ? AM nas orżnie, a Julian nie jest pewną 9. Kurde nawet 2 ściągnąć takich po 30-40 baniek i mieszać nimi w składzie byłoby lepsze od spłukania się na jednego zawodnika lub branie emeryta co będzie piach grał za dwa sezony.
15
@Mario96w serce w słoiku, krakeny, klątwy, żywe trupy i inne cuda, a oni do łódki z powietrzem się przyczepili
0
@esem91 szkoda, że stadion nie dojechał na czas bo tak to można było sprzedać Robercika latem
0
Nikt wam nie da tyle co ja mogę obiecać.
2
Już by sobie darował tą politykę skoro zajął się trenowaniem.
1
@tbas Populizm dla durnej gawiedzi.
1
@Kozinho. mógł kwiatki pokazać zamiast ch
0
@dzefrej234 Bardziej mnie cieszy ta kara niż nawet te 15 baniek. Teraz już nie powiedzą jacy są czyści, a prześcieradło z drachą, nawet wyprane będzie w pamięci.
4
@Remi70 Już widzę te naukowe doświadczenia i 10 euro zaczepionych na haczyku wędki.
3
Trzeba było kogoś w gębę walnąć albo wjechać z kolana, ewentualnie palcem bo gardle przejechać.
0
@ACMaldini3 w tamtym meczu to wystarczyłby normalny sędzia
0
@Eto'o9 R10 taki Haaland to by miał używanie
0
@Ogorinho1974 pierwszy raz ?
0
Trzeba grać bo czas ucieka, te dyskusje gola nie strzelą.
0
@LAMC_10 Kiedyś myślałem, że głupszego prezydenta od Georga Busha nie mogą mieć... Co się dziwić... u nas po Dudusiu też ta sama tendencja. Im więcej głupoty tym łatwiej rządzić, a resztę zamkną pod pretekstem mowy nienawiści. Niestety pobłażanie na szerzenie się na lewactwa doprowadziło do upadku, ludzie mając dość tęczowego "równouprawnienia" zapchała ludzi do skrajnie prawicowych ugrupowań.
17
Sadysta na miarę prześcieradeł, był Pepe jest i Rudiger. Ciekawe kiedy to się skończy? Powoli już chyba wszyscy mają dość śmietankowych i pobłażania na ich wybryki.
1
Nic nie będzie grał, tego typu uraz wyklucza zagrania głową więc jako napastnik to tak średnio bym powiedział. Ława i niech odpocznie, może ostatnim tchnieniem złapie super formę przed odejściem.
Całość idealnie pokazuje, że klub tak jak obrony, a może i bardziej, potrzebuje 9 na miarę LM. Jak nie dadzą rady ściągnąć kogoś topowego to mam nadzieję zobaczyć zakup starszego z doświadczeniem na 2-3 lata i młodego, który budzi nadzieje na przyszłość.
1
Szkoda, że szkółka nie rodzi prawdziwych 9.