Meskalina
Dołączył/a: sierpień 2011
Olecko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Cebula za krótko smażona. Musi być szklista, wtedy jest delikatniejsza i nie staje się głównym źródłem smaku jajecznicy. Żołądek też będzie miał lżej i paniom nie będzie "leżeć" pół dnia. Prostym sposobem jest wlać 1/3 szklanki wody po dodaniu cebuli i smażyć wolno aż do odparowania.
0
@dziku77 hmm no tak bo tylko my mamy problem niechcianymi... Opłacona pencja niechcianego zawodnika z długim kontraktem daje możliwości, a tak to trzeba nim grać lub sprzedać o ile chce odejść.
2
jedyna rozsądna opcja to przedłużenie wypożyczenia
2
@aspr1me będzie odwrotnie
1
oby wrócił do gry i do najlepszej formy
0
W takich meczach i przy takich wynikach w rundzie jesiennej ekipa spinała poślady i walczyła o zwycięstwo,a remontady wychodziły jak woda na herbatę. Chyba muszą sobie porozmawiać i uświadomić sytuację bo teraz to wszystko będzie grało przeciwko nam.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nie bez powodu białym tak łatwo poszło tworzenie telewizji. Dział aktorstwa mieli rozbudowany od dawna. Tam całe stado profesjonalistów działa w tym wydziale. Są też bezwzględne kryteria przyjęcia na podstawie gry aktorskiej danego piłkarza. My patrzymy na wykresy dryblingu, pressingu, podań, a oni mają 5 wymiar.
8
Przy pierwszym to sam się podciął, obrońca nie wykonał żadnego ruchu w kierunku atakującego. Już basset ma krótsze uszy tak mocno został ten karny wyciągnięty.
Drugi to już symulka najwyższych lotów, idealnie oddająca zachowania prześcieradeł.
1
pomyśleć, że kiedyś na takie ogórki wystawiali połowę rezerw
0
Panowie, fiordy to mi z ręki jadły.
0
@bz1992 Jestem zdania, że po prostu ma pusto w głowie i posłuchał agenta.
0
Zaczął grać do przodu i z pomysłem to i można pochwalić.
0
@ali3gator Ja tam mam wiarę w tą drużynę i w to, że na wiosnę obrona zacznie działać co pozwoli powalczyć o puchar LM.
0
@ali3gator Ja tam był wolał czekać niż grać dwa dodatkowe. Trzeba pamiętać jak zaciekle będą grały te drużyny, które nie muszą aż tak bardzo martwić się o ligę.
1
tak czy siak wygrał Mourinho
4
@Kz1234 to było rano, po kawie
0
@Matan_Zajcev ale to wina trenera
0
@Pressinho w sytuacji kiedy 2 kluczowych graczy dostało czerwo to trzeba się jakąś wyzerować na fazę zasadniczą.
2
Czekamy na załadowanie się komentarzy u prześcieradeł aby poznać zdania "ekspertów"
1
@plastek87 Benfika
1
No zbierają czerwa jak za Mourinho
22
Gavi to niech lepiej powalczy o odzyskanie formy po powrocie na boisko.
Co do Dro to dzieciak się po prostu wypiał. W PSG wcale nie tak łatwo o pierwsze miejsce ale wiadome, że lżej się czeka na szansę jak kasa jest większa.
0
@barcamantm Jakby był sportowo pewny siebie i swojej jakości to nie musiałby się martwić o grę w pierwszym składzie. W PSG też nie jest łatwo być w pierwszym składzie i powiedziałbym, że nawet trudniej. Podsumowując, poszedł za kasą.
0
@Encore za MU zawsze plus będzie
2
Niedługo będziemy oglądać powtórki generowane przez AI kiedy sytuacje są zgoła odmienne od tego co zaszło na boisku.
Już jest projekt RealMVAR 2.0 który ma robić retrospekcje wyżej notowanego gracza co do intencji zagrania. Także faul który nastąpił nie był intencją gracza więc nie ma przewinienia.
3
@kubix05 czerwona to dla sędziego na ryj, tam żółta to max co można było wyciągnąć
1
@fotohobby Nakręcony przez agenta. Teraz, jedyne co pokazuje to słabą psyche i pęd za kasą bo szanse już dostał więc sportowo nie może mieć żalu.
0
za wolno to wszystko, za wolno
0
@Rhaan obrona lubi ten komenatrz
0
przepychają się jakby w rugby grali