2

Robercik przekaż dla Ani aby się pakowała.

3

Słabo to wyglądało. Oczywiście stali sabotażyści LM zagrali pierwsze skrzypce. Oby się obudzili na EF bo w 2026 w LM już nie będzie marginesu błędu. Tutaj też trzeba myśleć o wzmocnieniu obrony.

0

@MirusAmisz Dla naszego dobra niech tam zostanie

21

Konkurs bezczelności. Teraz czas na sędziów i ich deklaracje komu kibicują.

7

Jeszcze można było zrozumieć ściągnięcie Lewego parę lat temu bo mało kasy. Całe szczęście, że Lewy nie okazał się schodzącą gwiazdą i pograł trochę na poziomie. Teraz to już totalna paranoja ściągać dziadka gdzie każdy kolejny rok jest zagadką formy za dziadka, który już może iść na emeryturę. Jeszcze za taką kasę. Za 2-3 lata będziemy tu gdzie jesteśmy teraz. Barcy jest potrzebny napastnik na długie lata, z którym będzie możliwe ułożenie stylu i zgranie, a nie stare dziadki na zaliczenie klubu przed emeryturą.

0

Tam jest prawdziwa walka o życie. Ludzie, wy nie zdajecie sobie nawet sprawy, jak wiele wysiłku włożyła nasza kadra na tradycyjne świętowanie po cudownym meczu z Holendrami.

0

FDJ jak zawsze na pozycji

1

Ja poproszę statystyki asyst lub podań w akcjach bramkowych. Jeszcze ile z tych podań było do przodu... Taka bardziej rzeczowa analiza tych statystyk wykaże, że większość podań była w poprzek lub do tyłu i nie prowadziła nawet do wykreowania akcji czy strzału na bramkę.
FDJ gra zachowawczo od wielu lat i nie widać w nim odwagi do kreowania akcji bramkowych, a do Xaviego to nawet nie ma podejścia. Ma możliwości chłop ale nie wiedzieć czemu zawsze wybiera bardziej bezpieczne rozwiązania.

1

Jeżeli po kolejnym sezonie nie będzie grał w LM i będą problemy z grą to zapewne odejdzie ale nie szybciej niż ten sezon. Chłop ma swój charakter i nie poddaje się od tak sobie.
RM niech lepiej zacznie pilnować swojego podwórka bo im po Nowym Roku ekipa tak siądzie, że nie będzie czego zbierać na wiosnę.

0

Robercik, po ostatnim roku trzeba było iść tam gdzie gra jest mniej intensywna, a kasa większa. Jak chciałeś coś jeszcze pograć to MSL, jak kasę większą to Araby... spokojnie byś postrzelał budy i radośnie wydawał kasę. Zasiedziałeś się i teraz będzie bieda bo zajeździsz się do końca.

1

Całe szczęście, że nie podrapał się po nosie.

5

@cules100pro Ja tam wolę mniej sukcesów i bardziej szczere podejście do gospodarki kraju niż himalaje "cudowności" PiSu. Afera goniła aferę, a ci ciągle powtarzali jak jest nam wspaniale i dobrze się dzieje. Po tylu latach, nawet jednej rzeczy nie mogę znaleźć za co byłbym wdzięczny pisowi, a za złe rzeczy to wiecznie ktoś był winny tylko nie oni.
O Konfiarzach ruskich onucach i lewakach to nawet nie ma co mówić bo to bydło powinno być zutylizowane jak zagrożenie dla kraju.
W tym kraju brakuje centro prawicowej partii bez głąbów u władzy.

2

lepiej teraz w październiku niż oglądać taki piach w kwietniu

0

Trzeba było go opylić za dobrą kasę do AS

8

Porażka 1:2 z napompowaną kasą PSG to nie blamaż, a na tym etapie niczego nie przesądza i dla drużyny może być dobrą lekcją. Myślę, że Flick dobrze wykorzysta tą porażkę do zbudowania lepszej ekipy.

0

Na takich leszczy i w taką drogę wysłali taką ekipę. To na pewno pomoże utrzymać optymalną formę.

0

Chyba tylko jego agent wie po cholerę tak długi kontrakt w Bilbao.

0

Podpisywał bo ojciec prosił aby te POTĘŻNE kwoty ukryć przed światem.

0

Jak można było odrzucić taką ofertę. Masakra.

0

Oby się nie frajerzyli i nie sprzedali za psie pieniądze aby ratować dupę do 1:1. Real, takiego gracza to za 70 by sprzedał z pocałowaniem ręki.

0

Szachy 5D, sprzedać za tyle co kupili.

0

@Kendi_Brendi Zarząd co najwyżej odpowiada za źle wybranego wykonawcę i budżecie/projekcie. Sami na budowie nie zapierdzielają, a o przestojach w pracach też nie było słychać. Jak to z budowami i remontami idzie, po prostu zeszło 2x dłużej niż się zakładało. Do tego pewnie można było szybciej ale to wiązało się z kolejnymi wydatkami... 1. tanio, 2. dobrze, 3. szybko, a można wybrać tylko dwie opcje.
Niepotrzebnie co chwilę mówią o już praktycznie gotowym obiekcie, nakręca to tylko złość przy kolejnych niespełnionych deklaracjach.

0

cóż za teatralny upadek

0

Rozwalił się z tymi łapami jak na plaży to aż się prosiło o nastrzelenie.
Oby na drugą połowę wyszli skoncentrowani i pomysłem bo jak na teraz to dzieci we mgle.

3

Ja rozumiem, że terminy są od tego aby je przekładać ale jakiś deadline trzeba sobie jednak założyć. Taka marka, taki klub, a mało poważnie na każdym szczeblu i temacie. Transfery out za prawie frajer, transfery in za krocie, a kwestie finansowania i budowy to porażka. Dymają klub za każdym razem.

0

Oby to był ostatni rok z problemami z rejestracją zawodników. Niech kończą ten stadion i zabierają się za poprawne definiowanie zysków.

2

@MOLESTA Nie ilość jest ważna, a to na co wskazują i co rozumiemy przez niedociągnięcia. Czy jest to zła naklejka na drzwiach do kibla gdzieś w podziemiach? Czy może źle zabezpieczone śruby przy mocowaniu całego zadaszenia?

0

Kiedy jak nie teraz. Oby dobra oferta wpadła to jeszcze kogoś znajdą.

0

W obliczu tak wygórowanych oczekiwań finansowych to tylko sprzedawać.

2

@draxidox Dla zasady trzeba powiedzieć, że w większości ginęli tam Polacy, to że byli wyznania jednego czy drugiego, nie ma znaczenia. To byli Polacy! Nie dajcie se wmówić inaczej bo obecne pejsy nie mają nic wspólnego z ludźmi, którzy tam zginęli, a byli wyznania gwiazdy Dawida.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?