Meskalina
Dołączył/a: sierpień 2011
Olecko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nie zmieni zdania to wypie...
29
Skoro w jego opcji mają mu zapłacić całość to równie dobrze mogą go wysłać na trybuny . Jak popatrzy z pozycji krzesełka na ambitnych piłkarzy to może mu się odmieni.
0
10 sierpnia na 150%....
w 2026
1
Każdy kto się budował wie co to przekładanie terminów, pokora i wytrwałość. Z transferami i gwarancjami rejestracji są problemy, a co mówić przy budowie takiego obiektu. Już lepiej niech dokończą porządnie aby draki nie było.
1
@Jacento2105 Możesz, a musisz to jednak kolosalna różnica w negocjacjach. Za parę lat powinno wrócić do normy i zasada 1:1 nie będzie problemem nawet z niesfornym zawodnikiem. Bartek rozpasał do granic absurdu kontrakty to i zawodnicy niechetni do odejścia.
0
Outstanding move! Nie chciał poczekać na rejestrację więc wybrał 10 lat w B aby walczyć o LE.
Skoro kasa przygotowana to ciekawe kogo ściągną...
1
Co on myślał, że jak kupią to nie zrobią wszystkiego aby go zarejestrować? Już bardziej myślałem, że z tych problemów wybierze Bayern. Szkoda, liczyłem że lewe skrzydło będziemy mieli na poziomie.
6
ale ich musi dupa boleć
0
@Hasszz 40 i podziękować. Araujo to taki drugi Lenglet w trochę lepszym wydaniu.
0
@Pomimo27 Oni tą kasę już wydali
0
Tym Araujo to Deco chyba na wakacjach i odpłynął zbyt daleko od brzegu. Typ sabotował obronę od prawie dwóch lat. Dobry, a nawet wspaniały to on był do 2023, potem to szukanie samego siebie.
0
@redman83 Wszystko pięknie ładnie tylko czy nas stać na takiego dziadka z ławki? Jakbym mu podziękował i szukał młodszych rozwiązań.
0
@Values potem te nawyki na reprezentację przenoszą
1
Robercik nie ma co czekać.
1
@krol211 Będzie jak w zakończonym sezonie, jesien Ok, a wiosna juz średnio. Co z reszta przewidywałem latem. Obstawiam, że nadchodzący rok to tylko mocne skrzydla będą robić za niego robotę. Szkoda, że nie mamy nikogo kto realnie mógłby go zastąpić. Ucieszyłbym sie jakby odszedł w te wakacje... może jakiś młodziak by błysnął przy większej ilości minut.
0
@Emerald Słowo marny odnosi się do niskiej wartości oraz nieporadności i tutaj pasują idealnie. Wnioski są zaś w ocenie ostatnich sezonów gdzie ciężko było mu się przebić do składu. Kluby nie chciały go ze względu na zarobki, z których jak widać nie bardzo chce rezygnować. W Brighton też grał średnio i gdzieś nawet był temat transferu ale to wiązało się ze znaczną obniżką. Jakby miał ambicję to by w tym sezonie zrezygnował z tak wysokiego wynagrodzenia aby odbudować się w nowym miejscu. Licząc na cud to mogą wpisać w kontrakt ewentualny powrót na zasadzie odkupienia.
2
Marny człek bez ambicji.
0
@Rifek Te liczby Lewego to bardziej pierwsza część sezonu, w drugiej nie był już tak kluczowy. Wolałbym aby poszedł za kasę już teraz niż trzymać i oddać za darmo. RM Cristiano sprzedał, a my Messiego puściliśmy za darmo i tak to niestety wygląda od lat.
3
@Cule1797 Gaviego też zajechali. Oby nastepny sezon obudził bestie.
0
@Qaz123 PSG ma umowy "reklamowe" na ogromne pieniądze z firmami z Kataru. W tej chwili nie da się tego w żaden sposób ukarać. Tak samo duże firmy w PL jak Auchan obniżają zyski aby nie płacić podatku np płacąc za nazwę "Auchan" swojej firmie córce, co jest absurdem samo w sobie.
UEFA mogliby wstawić górne widełki takich umów wyliczając średnie i odchylenia, tak aby znormalizować górne granicę. Niestety lubi pieniądze od sponsorów i jak już widzimy od lat, jej nieustępliwość to raczej wobec słabych, którzy mają problemy.
0
Emeryturka Barca+
0
@patriczix Może i tak ale raczej nie do nas
0
@fart Na Znicz Pruszków albo Huragan Wołomin, a nie reprezentację. Już starczy, że alfonsa wybrali na prezydenta.
2
@BezglutenowyPedri Przynajmniej widać, że tutaj jest życie. Idź na CB tam nawet o swoim zespole nie gadają :)
0
@Culer9002 Jakiś argument przełamał tamę niechęci.
0
@fart idealny bagaż przeszłości wskazuje na bardzo dobre znajomości w odpowiednich środowiskach
0
Problem naszej reprezentacji jest jeden zasadniczy. Tam góra deklaruje jaki zawodnik może grać, a jaki nie. Jakby daliby wolną rękę dla trenera w doborze zawodników to myślę, że przyszedłby odpowiedni trener. Tak to nikt kto zna wartość swojego nazwiska nie podpisze się pod takimi warunkami. Leśne dziadki i tak zarobią, nieważne jak będą grali.
0
Ślepa ulica. Niech lepiej wezmą 2 młodszych, którzy napawają optymizmem niż 36 latka. Co jeszcze tutaj wpadnie Modric? Z wiekowych transferów to chyba tylko Lewandowski dawał radę ale go też nie tak starego wzięliśmy.
23
Tyle lat, a w klubie nadal nie znaleziono sposobu aby sprzedać graczy. Wiecznie problem wysokich pensji i niechęci do odejścia. Umtiti, Legnlet, Ansu, teraz Ter Stagen...
1
@4Fabregas4 Psychika siadła, nie wiemy kto nim steruje że wymagania ma kosmiczne. Jak widać to zarobki stanowią najważniejszy problem, a nie możliwość grania.