Meskalina
Dołączył/a: sierpień 2011
Olecko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ tam musi być bagno finansowe, że takie odpady zbieramy.
1
@madryt91 Następne co usłyszę to wykład o płaskiej ziemi i kosmitach co budowali piramidy.
Ludzie złoci, tutaj odpowiedz jest jedna : Sędziowanie w LL jest po prostu beznadziejne. Zarówno ślepi i bezjajeczni sędziowie na boisku jak i ta ekipa w busie VAR do niczego się nie nadaje.
Jakby VAR miał być taki stronniczy dla Barcy to wystarczyło Real rozliczyć w 100% tak jak były sytuacje i by płakali jak bobaski po zabraniu lizaka.
0
Dograjcie na remis i niech się to kończy
0
Cubarsi to powinien trochę posiedzieć na ławce. Szkoda, że nie ma kim go zastąpić.
0
@MaziFCB Jak w wielu innych przypadkach tak i w tym główną rolę odgrywa agent/rodzina. Niestety czas pokazuje, że potem żałują swoich decyzji ale czasu już nie cofną. Pomachać i robić dalej swoje.
1
@capricornusjrk Kiedy przychodził to człowiek zacierał ręce i najbardziej żałowałem, że nie przyszedł razem z De Ligtem. Niestety, ogromne nadzieje szybko się ostudziły. Przepłacony srogo, a jego obecność na boisku od lat niczego nie gwarantuje. Te pozbawione dynamiki podania na bok i do tyłu totalnie zraziły mnie do tego zawodnika.
4
Arbeloa będzie miał cholernie ciężko przebić się przez ten syndykat. Chłop będzie musiał wspiąć się na himalaje charyzmy aby ich przekonać. Te białe bydło od zawsze potrzebowało pastucha z nazwiskiem, który już samym swoim przyjściem ustawiał ich do pionu.
0
Taaa w drugiej połowie to spocone białe koszuleczki swym blaskiem sędziemu wzrok odbierały.
1
No zobacz, sędzia nie pomógł wygrać to boli jeszcze bardziej. Kto by się spodziewał.
0
@Rafalloxfcb bo tam nic nie było
0
@PerroHerro I tak, w takich sytuacjach będę bronił klubu, a nie zawodnika, bez względu na jego wkład.
0
@PerroHerro Jest coś takiego jak ambicje i przyszłość, które Pan Piłkarz powinien posiadać i rozważać. Dodatkowo Pan Piłkarz ma swoje ograniczone lata gry i tylko jego profesjonalizm jest w stanie przedłużyć ten stan. Tutaj mamy do czynienia z pospolitym dymaniem pracodawcy na podstawie obowiązującego kontraktu. Niestety Barca jest ostatnimi laty dymana aż nadto.
10
Jak oni wszyscy przywiązani i wielce oddani FC Barcelonie.
0
Jeżeli przedłużenie wiązało się ze zmniejszeniem kontraktu i próbą sprzedaży to ma to sens, inaczej nie widzę logiki w takim podejściu.
15
czarno to widzę
3
Panie Areczku, na takie transfery to trzeba mieć grubą kasę, a nie drobniaki ze starych spodni.
1
Wszystko pięknie ładnie... tylka ta nasza obrona, dalej wygląda jak sklejona na taśmę i trytytki, a akcja AC zakończona strzałem w słupek dobitnie to pokazała.
0
@Terroriser Umtiti, Lenglet, Ansu, Ter Stegen... lubią takie komentarze
1
Już wolę oglądać próby kogoś z rezerw lub wschodzącego młodego z nadzieją niż tego człapiącego grajka. On jest tak żałosny w obronie, że głowa mała. Ile to razy obiegali go jak inwalidę to aż żal wspominać. Podpisze kontrakt i będziemy oglądać smroda przez parę lat. Mam nadzieję, że jest to tylko plotka i ten transfer nie dojdzie do skutku.
0
Zaczynaliśmy transferową karuzelę z perłami obrony, a kończymy z arabskim odpadem.
4
a ja myślałem, że klub szuka wzmocnienia obrony
9
taki obrócony o 180° FDJ
0
To za ile miał być ten transfer ?
3
@mekston Zgadzam się, skracając czas gry i zatrzymując zegar przestaliby cwaniakować.
1
Kolejny przepis, który daje masę interpretacji i doskonale wiemy jak to się kończy. Oni z ręką w polu karnym nadal mają problem, a zabierają się za ocenę większości ciała przed. Jak sędzia z bocznej linii ma to niby ocenić? Absurd.
Swoją drogą to drażni strasznie kiedy przy oczywistym spalonym liniowy nie reaguje i gra jest kontynuowana. W takich sytuacjach często dochodzi do intensywnej gry i niebezpiecznych sytuacji, które są bezkarne bo gra jest cofnięta do spalonego.
0
@PaulFCB Oni by padli trupem grając w ten sposób pełne 90 minut.
0
Toż to wał na 150. Żaden sędzia za taką kasę nigdy by się nie sprzedał, co najwyżej ktoś komuś wisiał przysługę i płacił za dziwny interes latami. Oczywiście do wszystkiego można ułożyć historię.
Nawet uśmiech może być nieszczery bo za nisko podnoszą się kąciki ust.
2
@Fartlow 5231 ale wcześniej byłem nieśmiały i tylko czytałem hehehe
8
@Deraxium Jakby jeszcze ta miłość do Barcy wpływała na zmniejszenie oczekiwań finansowych to może i coś z tego by wyszło.
Mnie tylko najbardziej boli, że odszedł za darmo i to jeszcze do PSG, które śpi na kasie. RM wiedział kiedy sprzedać CR7.
Patrząc na problemy z rejestracjami w ostatnich latach to takie 100 baniek w 2022 dość mocno by poprawiły finanse.
Poza tym Messi może zorganizować mecz legend Barcy i pobiegać z kolegami na nowym CN. Może jakaś charytatywna na potrzeby dzieci. Wszystko da się załatwić.
0
Za dużo indywidualności, które nie tworzą kolektywu. Z tej mąki chleba nie będzie.