Meskalina
Dołączył/a: sierpień 2011
Olecko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak to jest drodzy kibice Barcy, czas zacząć kalkulować mecze, a nie wiecznie grać na wygraną. Może pierwszy mecz z inną taktyką byłby lepszy? Nastawianie się, że każdy mecz trzeba wygrać ostatnimi laty kończy się źle.... a to sędziowie, a to brak szczęścia lub jego nadmiar w ekipie przeciwnej.
Do tego w kasie pusto, a granie wypożyczonymi czy emerytami to nie jest top i nie ma co się oszukiwać.
0
Lapcio szykuj kasę na lato bo tutaj trzeba ostro wietrzyć
0
walnijcie na 1:3
3
@blakkudium dziwne że sędziemu nie pokazali żadnych innych ujęć i przybliżenia akcji
1
@blakkudium nawet mu przybliżenia nie zrobili czy tam faktycznie był kontakt
1
@RonMes10 większość naszych straconych goli zaczyna się od strat
1
@Xxxbarca4ever to nie był faul
1
co za amator z tego Olmo
0
@A4ron tam nawet nie brali pod uwagę że on stał, a ruch wykonał dopiero po rykoszecie
0
@Matheu12 Mi tam wystarczy, że będzie sędziował sprawiedliwie i bez wahań oceny sytuacji
1
Muszą wrócić do jakości, najgorzej to ta nasza obrona pewna jak kartonowy zamek.
4
Pedri to powinien mniej rękami, a więcej głową i nogami.
4
Kounde jest zdecydowanie za wolny
0
Przewiń se pan do płaczu po meczu z Realem i zobacz jak "stonowane" i "wyważone" wypowiedzi wtedy padały. Teraz to modne zapomnieć co się mówiło.
2
Nawet połowa tych okazji zamieniona w gola byłaby zbawieniem tego sezonu.
3
Faul to może i był tą ręką po żółwim pyszczku ale taki trochę na siłę... czy na karny to już tak średnio bym powiedział. Równie dobrze można powiedzieć, że chwilę wcześniej był faul jak białas miał dwie ręce na piłkarzu Girony i ściąga go za ramię w dół.
2
wróciły gwiazdy do składu to i grają swoje
5
I tak co tydzień będą pisać... to w jedną stronę, to w drugą. O czymś muszą.
0
tak jak przy 4:1 sędzia robił swoje tak teraz sędzia dyktuje rytm
2
to jakaś klątwa
0
Ciekawe jak szybko zagotuje się Gavi
0
AM zaraz siądzie i będziemy grali swoje
0
@jaras121 Ferran lubi to
0
@partymaker Najlepsze, że oni grają lepiej jak połowy gwiazd nie ma na boisku. Cóż za ironia losu.
0
@FcPortoFan1999 lata mijają i widać, że jest łatwiej, a nam nadal ciężko... może czas uzmysłowić księżniczki, że każdy mecz trzeba grać jak o finał?
3
@addept Jeżeli przyczynią się znacząco do wygranej to mogą zostać :)
2
jak uda się przywrócić jego najlepszą formę
2
@mindbender84 Pierwszy to ewidentnie faul i karny.
Drugi to karny naciągany jak stringi na brazylijskim zadku. Taki kontakt to żaden kontakt, obie stopy opadały na murawę i po kontakcie Brahim mógł już swobodnie się ruszać, a przewrócił się po 2 kolejnych krokach. To widać dokładnie jak popatrzy się na "faulowaną" stopę gdzie kolejny krok to "leniwa noga" aby upaść, a białas dostał zwiotczenia mięśni bo tylko na to czekał.
1
Wjechał kolanem w udo, a ten tłumaczy że źle upadł. Co za ślepy grzbiet
5
@Pawel13sz MSN to była ambrozja, szkoda że to tylko 3 lata trwało