0

@Michal1975 Zakładając, że wysunięty napastnik i tak nie pomaga w obronie to nie będziesz odczuwał różnicy. Największym problemem jest atak bo tam rozkładasz swoich zawodników na całym boisku i tutaj już może być widoczna luka.

4

Im bardziej RM będzie cierpiał w tym sezonie z powodu swojej nieporadności i braku cudownych decyzji sędziów, tym bardziej będzie nasilać się nagonka na sprawę Negreiry. Nawet jak zwolnią trenera, a połowa składu będzie płakać grając miernotę to powiedzą, że to wina Barcy i zmowa sędziów. U prześcieradeł logika już dawno się wyprowadziła widząc bezmiar głupoty.

2

@Zoker Wszystko pięknie ładnie tylko te jego bezpieczne podania ... koleś jest tak bezjajeczny ze swoją grą do przodu, że nie robi żadnej różnicy na boisku. Ciężko doszukać się asyst 1-3 podania. Tam w większości jest bezpieczne podanie do boku lub do tyłu.

9

Oj tak Robercik, USA to dobry kierunek.

0

@ranger3120 pytasz czy kaktusy rosną na pustyni

0

@MichuZ44 statystki celnych podań same się nie nabiją

0

ale kopanina na min 15 znaków

8

Młodzi są więc mają prawo robić błędy. Ważne aby ich wspierać to się rozwiną. Oby psycha nie siadła to będą podstawą składu na lata.

0

@draxidox Ja tam mam gdzieś jak to się nazywa. Może być i port bocian czy zadupie centralne, ważne że już coś robią i jest szansa że powstanie, a nazwę zawsze można jeszcze zmienić. Poprzednicy to nic nie robili poza siedzeniem na miłej posadzie, słodkim pierdzeniem i robieniem wałów aby się jeszcze nachapać. Można narzekać na obecną władzę bo sam nigdy nie byłem zwolennikiem Tuska ale to co odwalał PiS to jest po prostu złodziejstwo i zorganizowana grupa przestępcza, żeby nie ułaskawienia alfonsa to powinno się ich wszystkich wsadzić do pierdla za wały covidowe i fundacje jakie powołali.

11

@Ryoumen Sam fakt wysokości tych przelewów budzi wątpliwości czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach pchałby się w korupcję za takie grosze. Niestety sprawa się toczy to będą gadać. Smród pozostanie i wielu będzie uważać inaczej nawet jak sprawa zostanie oddalona bo nie ma dowodów. Swoją drogą to działania RM przypomina obecne działania pewnego państwa z garbatymi nosami, atakuje wszystkich w koło łamiąc wszystkie zasady, a przy tym każe się przepraszać uznając się za cierpiącą ofiarę.

0

Guardiola ma jakiś kompleks gry przeciwko Realowi. To coś nie tak z nim bo składy się zmieniają, a City pod jego wodzą zawsze gra dziwnie i inaczej od tego co prezentują w danym sezonie.

0

Wczorajsza Atalanta by zlała ten Real ostro

0

jak oni się cisną w tym środku

1

Kurde co z tym City, grają jak wystraszeni z dużą niepewnością, a wystarczy cisnąć swoje i walić budy.

1

@Who_you_mam siedzi tam jak za karę... teraz to już nie chcę bronić :)

1

Ewidentnie forma i jakość gry leci w dół. W zeszłym roku to kontuzja go uratowała od takiego obrazu. Byśmy oglądali dokładnie to samo.

Szkoda, że finanse klubu są tak słabe. W bardziej przychylnych okolicznościach Lewy by poszedł do arabów za ~50 baniek i byśmy mogli dorzucić drugie tyle aby ściągnąć młodego zawodnika.

0

@prezes757 Na pewno zdaje sobie sprawę, że nie wychodziło tak jak trzeba. Ważne aby na wiosnę wrócił z jakością. To jest dobry okres na gorszą formę. Dajmy czas dla chłopaka. Krytykę to można sadzić na piłkarzy, którzy od wielu spotkań szukają formy i grają piach.

1

Lewy jakby w gumiakach biegał

2

Spokojnie, zaraz się rozkręci.

1

Zamiast zwalić na przetrzepaną kontuzjami kadrę i potrzebę odbudowania koncentracji to znowu pierdzielą o sędziach. Tak bardzo przyzwyczaili się do korzystnych decyzji i karnych z kapelusza, że teraz jest dramat.
Miłego poniedziałku :)

0

@RymsonPL Z tym kontraktem na 10 lat i kosmiczną kwotą wykupu chłop się zakotwiczył na amen. Coś czuję, że ze dwa sezony bez pucharów i jak przejrzy na oczy to będzie płacz ze zgrzytaniem zębów. Na teraz jedyna szansa to kadra.

0

Ferran mógłby pomagać w obronie

0

ja tutaj widzę całą konsolę czerwonych światełek, oby się pozbierali bo kiepsko zaczyna się dziać

0

Cubarsi to powinien nad kardio popracować bo wolny jakby za biurka go wyciągnęli.

1

Ściągnij dziadka bo mu mecz działa za szybko

1

nie narzekajcie tak mocno, jest co oglądać

0

@RobsonPL wydaje się, że był nawet szybszy od niego

0

@turhiay takie rzeczy tylko u prześcieradeł

0

@Zieliniak trzeba uprzedzić wschodnią flankę NATO bo mogą pomylić z dronem

1

@kuz już witał się z gąską

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?