MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ty jesteś głupi
0
Według mnie dobrze że messi gra na skrzydle bo pewnie Real szykował środkowych obrońców na Messiego a on jednak na skrzydle! :D
0
ostatni mecz to 2-1 dla Realu :)
0
footballu*
0
''legendarny Leo'' - jak zobaczyłem ten tytuł ciarki mi przeszły! ♥ niesamowicie jest wiedzieć że żyje sie w czasch kiedy żyje LEGENDA futbollu!
0
Co jak co ale Neymar obrońców robił dzisiaj jak chciał
0
Świetny zawodnik, a do tego skromny ;)) miło czyta się jego wypowiedzi :D niewiem jak wy ale ja widze go jako drugiego Ronaldinho w Barcie :) chociaż Neymar nie jest typem, który lubi imprezy przed meczami :D
0
Na bramce oczywiście Valdes :D
0
Według mnie Puyol powinien jak najszybciej wrócić... i uświadomić Pique w jakim klubie gra i że ma przestać gwiazdorzyć bo to że kiedyś był według mnie bardzo dobrym stoperem nie oznacza że ma sobie teraz odpuścić. Niech weźmie sie do roboty... jak narazie najlepszymi naszymi obrońcami są Bartra i Adriano. Mam nadzieje że Puyol po powrocie będzie w formie i razem z Pique będzie tworzyć duet taki jak z przed lat.! I troche odbiegając od tematu według mnie najlepszy skład na Real to : Dani Alves , Pique , Bartra, Adriano - obrona
Sergio Busqets, Fabregas , Xavi - pomoc
Sanchez, Messi, Neymar - atak :) (najgorszym błedem Taty będzie ustawienie Fabregasa na fałszywej 9 :/ )
0
Było 4-0 xD
0
Jeśli Alexis będzie tak grał jak w ostatnim meczu ligowym to ja go widze w Barcelonie do końca kariery :)