MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co musi się stać żeby Portugalia była w 1/8?
0
haha :D
0
Marquinhos, Bartra, Pique i brakuje nam jeszcze jednego środkowego obrońcy bo Mascherano nie licze bo możliwe że bedzie grał na DP :)
0
Ile stawiacie na mecz Grecja Kolumbia? :D ja 2-1
0
Czy punkty w lidze typerów za mecz Chile - Australia już są dodane?
0
Jaki wynik obstawiacie?
0
Jaki obstawiacie wynik Hiszpanii i Holandii ? Ja 2-1 dla La Roja :)
0
nie ;) do edzio188
0
edzio188 spier*alaj :*
0
Mam pytanie. Skoro typowałem 2-1 a mecz skończy się wynikiem 1-0 to będą jakieś pkt. za różnice bramkową?
0
MaziFCB serio tego nie wiedziałem.
0
A co tak ogólnie było na mś w korei bo byłem młody i nie pamiętam?
2
I tak oglądasz pewnie :P
0
Karny dla Kamerunu to kwestia czasu.
0
HAHAHAHAHAHAHAHA o ja pierdole ci sedziowie to debile.
0
doskonałą interwencja bramkarz...yyyy obrońcy kamerunu.
0
o ja pierdziele
0
Miało to być pod komentarzem wyżej xd
2
#tvp i wszystko jasne.
0
ETO :DDDD
0
Eto też gra ;)
2
Aleksandr Sonk
0
Gol dla Meksyku prawidłowy ale sędzia odgwizdał spalony. $mundial2014
1
To jest wielkie nieporozumienie.
3
Kurwa to są żarty.
0
Meksyk ciśnie troszeczke.
0
Meksyk ciśnie troche.
0
Eto jaki niski xd
0
Jak typowaliście mecz Kamerun - Meksyk?
3
Skąd wypowiedź?