0

SD Eibar? co to za klub? O.o

1

Gramy z Elche :)

0

Aha chyba ci sie losowania pomyliły ;)

1

Każda drużyna ( prezes drużyny ) losuje numerek i jego drużyna wędruje w miejsce tej liczby :D

0

Nie :)

0

Atletico Madrid - Rayo Vallecano

0

oo Bartomeu

1

ja też

4

Nie rozumiem tego losowania xd

0

Kolega niżej nas już poinformował ;)

0

Fajnie by było :)

0

Zapomniałem że Xavi zostaje sory mój błąd :D ale tak na dobrą sprawe to przydałby się Cuadrado i skład mamy wtedy kompletny :)

0

Klub chce podobno jeszcze sprowadzić jednego stopera ale młodego :D jeśli kupią to na Zubiego w tym sezonie nie można narzekać bo wykonał kawał dobrej roboty :) Przydałby się jeszcze środkowy pomocnik młody :D

0

dzisiaj podobno

1

Szczerze to też nie wiem kto to Kombany :/

7

Nikt z was i innych kibiców go nie zna... nie wiecie jaki jest. To że może być słabszy od kolegów nie znaczy że nie będzie najbardziej zaangażowany i waleczny z wszystkich. Wygląda na spoko gościa miłego z poczuciem humoru i osobiście chciałbym go poznać, a to co wyprawiają ''kibice'' to jest nieporozumienie. ''Mes que un club'' to nie tylko zawodnicy, zarząd... to też kibice i oni po części świadczą o poziomie drużyny. Jeremy zasługuje na szacunek takie jest moje zdanie.

0

dziekuje dobranoc

0

boże chroń Barcelone

0

Haha na niektórych zdj Rudy jest bardzo podobny do Anderssona :D

0

Boże chroń Barcelone

2

wydaje mi się że jeżeli nie ból ( bo taki odczuwał przed szaleńczym sprintem + prosił o zmiane kilka min. przed ) Bale by mu nie uciekł :)

4

Dobrze że zostanie ( chyba ) :) Nie ma nikogo takiego w drużynie kto umie tak uspokoić środek pola. Na 30-40 min. przed końcem np. el clasico kiedy wygrywamy jedną bramką Generał przyda sie najbardziej ;)

0

Bez obydwu nie było by takiej Barcelony :) Messi jest od strzelania, a Xavister od tworzenia pięknych akcji czy asystowania. Gdyby nie Messi nie miał by kto wykorzystywać tych podań. Ale to tylko moje zdanie :D

2

Hummels i BVB podobno dogadały się z Manchesterem United w sprawie transferu i to za 20-25 mln... a my chcemy kupić gorszego obrońce i do tego starszego za mniej niż 20 mln....

0

Ten puchar ogólnie liczy się do sezonu ? Czyli mamy już jeden tytuł na koncie? XD

0

Strona fb : Fans of Uefa Champions League kilka sekund temu dodali post. Nie wiem czy to prawda.

0

Di Maria w PSG za 83 mln.

0

Narazie okazji dobrycj nie było. Najlepszy zdecydowanie Halilovic ;)

4

Halilovic przypomina mi stylem gry Inieste xd A do tego 8 na plecach :D

1

Reus zdecydowanie lepszy i tańszy. Uważam że jak przejdzie do Realu to spuchnie bo będzie musiał grać pod Ronaldo i Bale, a w Monaco jest ''wolny''
i nikt mu nie wypomina nieudanego strzału itd. a cr7 troche by się denerwował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?