MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SD Eibar? co to za klub? O.o
1
Gramy z Elche :)
0
Aha chyba ci sie losowania pomyliły ;)
1
Każda drużyna ( prezes drużyny ) losuje numerek i jego drużyna wędruje w miejsce tej liczby :D
0
Nie :)
0
Atletico Madrid - Rayo Vallecano
0
oo Bartomeu
1
ja też
4
Nie rozumiem tego losowania xd
0
Kolega niżej nas już poinformował ;)
0
Fajnie by było :)
0
Zapomniałem że Xavi zostaje sory mój błąd :D ale tak na dobrą sprawe to przydałby się Cuadrado i skład mamy wtedy kompletny :)
0
Klub chce podobno jeszcze sprowadzić jednego stopera ale młodego :D jeśli kupią to na Zubiego w tym sezonie nie można narzekać bo wykonał kawał dobrej roboty :) Przydałby się jeszcze środkowy pomocnik młody :D
0
dzisiaj podobno
1
Szczerze to też nie wiem kto to Kombany :/
7
Nikt z was i innych kibiców go nie zna... nie wiecie jaki jest. To że może być słabszy od kolegów nie znaczy że nie będzie najbardziej zaangażowany i waleczny z wszystkich. Wygląda na spoko gościa miłego z poczuciem humoru i osobiście chciałbym go poznać, a to co wyprawiają ''kibice'' to jest nieporozumienie. ''Mes que un club'' to nie tylko zawodnicy, zarząd... to też kibice i oni po części świadczą o poziomie drużyny. Jeremy zasługuje na szacunek takie jest moje zdanie.
0
dziekuje dobranoc
0
boże chroń Barcelone
0
Haha na niektórych zdj Rudy jest bardzo podobny do Anderssona :D
0
Boże chroń Barcelone
2
wydaje mi się że jeżeli nie ból ( bo taki odczuwał przed szaleńczym sprintem + prosił o zmiane kilka min. przed ) Bale by mu nie uciekł :)
4
Dobrze że zostanie ( chyba ) :) Nie ma nikogo takiego w drużynie kto umie tak uspokoić środek pola. Na 30-40 min. przed końcem np. el clasico kiedy wygrywamy jedną bramką Generał przyda sie najbardziej ;)
0
Bez obydwu nie było by takiej Barcelony :) Messi jest od strzelania, a Xavister od tworzenia pięknych akcji czy asystowania. Gdyby nie Messi nie miał by kto wykorzystywać tych podań. Ale to tylko moje zdanie :D
2
Hummels i BVB podobno dogadały się z Manchesterem United w sprawie transferu i to za 20-25 mln... a my chcemy kupić gorszego obrońce i do tego starszego za mniej niż 20 mln....
0
Ten puchar ogólnie liczy się do sezonu ? Czyli mamy już jeden tytuł na koncie? XD
0
Strona fb : Fans of Uefa Champions League kilka sekund temu dodali post. Nie wiem czy to prawda.
0
Di Maria w PSG za 83 mln.
0
Narazie okazji dobrycj nie było. Najlepszy zdecydowanie Halilovic ;)
4
Halilovic przypomina mi stylem gry Inieste xd A do tego 8 na plecach :D
1
Reus zdecydowanie lepszy i tańszy. Uważam że jak przejdzie do Realu to spuchnie bo będzie musiał grać pod Ronaldo i Bale, a w Monaco jest ''wolny''
i nikt mu nie wypomina nieudanego strzału itd. a cr7 troche by się denerwował.