1

JEST ! stawiałem na 3-1 :)

0

ja tak samo :D

0

sedzia idz spac

0

2

opopopopopopopopopopopo !!!! hahahahahaa GOOOOLAZO NEYMAR!

0

Alves....

1

Już jest dobry komentarz. Bynajmniej u mnie.

0

Dzięki.

0

Czyli mam rozumieć że meczu na tvp1 nie bedzie?

3

Zubi, co ty ku*wa odpier*alasz?!

0

Nie śmieszne, ani nie mądre.

2

Witamy i życzymy powodzenia Alen! :)

0

Nie, taka nie jest wersja. Messi tez zapewne chcial podwyzke bo gra w najlepszym klubie swiata i strzela duzo bramek. A zarzad taki swiety? Oni tez powinni troche przychamowac ale taka jest ''polityka'' w futbolu... jestes najlepszym pilkarzem na swiecie jak i zarowno w klubie wiec masz najlepsze wynagrodzenie. Tak jak napisalem wczesniej, wedlug mnie klub poprostu zaoferowal duza ilosc pieniedzy + jak to mowia ''na zachete'' i Messi jak i jego ojciec sie zgodzil. Nie widze w tym nic takiego wielkiego. Kazdy z was by sie zgodzil. Gdyby nie dostal takiej podwyzki nadal pisalibyscie ze jest najlepszy na swiecie, a jak dostal i gra slabiej nazywacie go ''psem na pieniadze'' i chcecie go wielce sprzedawac. Nw czy wam przypominac ale podobnie bylo z Ronaldinho, w ostatnim sezonie dostal podwyzke, bo w poprzednim gral jak magik i nikt nie byl jemu rowny... w polowie sezonu przestal grac na swoim najwyzszym poziomie i jak to niektorzy mowili ''zwariowal na punkcie pieniedzy'' (imprezy nocne itd.). Sprzedali go, a teraz wielce ''Roni moim marzeniem jest zobaczyc cie znowu w koszulce Barcy :') '' i tego typu komentarze. Oczywiscie nic do Roniego nie ma bo uwazam go za najlepszego pilkarza zaraz za Messim, ale prosze was ogarnijcie dupy i docencie to ze macie takiego pilkarza w skladzie. Sprzedawac mozecie go sb po 5-6 nieudanych sezonach.

0

''Acha''? ty kurwa chyba z drzewa spadles.. Wlasnie - ojcu Messiego, tak jak napisales wyzej... to ojciec Messiego jest jego menadzerem, a nie Messi jego.

0

MR10 myslisz ze ustalanie kontraktu wyglada jak w filmach? Siadasz do stolu z menadzerem i mowisz ile chcesz? Najpierw klub oferuje mu dana sume... skad wiesz ze on albo jego ojciec chcial wiecej? Moze akurat tyle zaoferowal mu klub?

2

0

Dokladnie. I dla tych co chca Messiego sprzedac i kupic jakies Suarezy czy innych : jakby Messi odszedl wszyscy byscie sie osrali ze gdzie my znajdziemy takiego zawodnika.

6

Niektorzy z was pisza zeby sprzedac Messiego bo sie wypalil i ze to nie jego lata.... czy wy jestescie jebnieci? Mamy najlepszego pilkarza wszechczasow w skladzie, ma dopiero 27 lat o ile sie nie myle. Kazdy pilkarz ma swoj gorszy sezon ale to nie oznacza ze od razu trzeba go sprzedac.... Przeprosil i wieze mu ze dla niego najwazniejsza jest Barca, a na kase leci jego ojciec. VeB!

2

Zgadzam się z tobą w 100%.

0

Busi

0

Leo mial ''30'' w 1 i 2 sezonie w Barcelonie o ile sie nie myle. Potem wystepowal z numerem ''19'', a Roni z ''10'' :)

1

Co za kurwa bezmozg -.- on tylko zasugerowal ze taki transfer bylby bardzo dobry dla klubu.

0

już widze mecz z Atletico...

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

6

Busi :'(

1

Made my evening :D

0

Visca el Tito [*]

7

kurwa mac Tito :/ trzymaj sie! Wszyscy Cule sa z Toba!

0

A Messi? Ja go np. widze w opasce kapitana... przeciez jest podstawowym i bardzo potrzebnym zawodnikiem. Ale to tylko moje zdanie.

0

Zobacza Messiego w realu jak swinia niebo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?