MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
JEST ! stawiałem na 3-1 :)
0
ja tak samo :D
0
sedzia idz spac
0
2
opopopopopopopopopopopo !!!! hahahahahaa GOOOOLAZO NEYMAR!
0
Alves....
1
Już jest dobry komentarz. Bynajmniej u mnie.
0
Dzięki.
0
Czyli mam rozumieć że meczu na tvp1 nie bedzie?
3
Zubi, co ty ku*wa odpier*alasz?!
0
Nie śmieszne, ani nie mądre.
2
Witamy i życzymy powodzenia Alen! :)
0
Nie, taka nie jest wersja. Messi tez zapewne chcial podwyzke bo gra w najlepszym klubie swiata i strzela duzo bramek. A zarzad taki swiety? Oni tez powinni troche przychamowac ale taka jest ''polityka'' w futbolu... jestes najlepszym pilkarzem na swiecie jak i zarowno w klubie wiec masz najlepsze wynagrodzenie. Tak jak napisalem wczesniej, wedlug mnie klub poprostu zaoferowal duza ilosc pieniedzy + jak to mowia ''na zachete'' i Messi jak i jego ojciec sie zgodzil. Nie widze w tym nic takiego wielkiego. Kazdy z was by sie zgodzil. Gdyby nie dostal takiej podwyzki nadal pisalibyscie ze jest najlepszy na swiecie, a jak dostal i gra slabiej nazywacie go ''psem na pieniadze'' i chcecie go wielce sprzedawac. Nw czy wam przypominac ale podobnie bylo z Ronaldinho, w ostatnim sezonie dostal podwyzke, bo w poprzednim gral jak magik i nikt nie byl jemu rowny... w polowie sezonu przestal grac na swoim najwyzszym poziomie i jak to niektorzy mowili ''zwariowal na punkcie pieniedzy'' (imprezy nocne itd.). Sprzedali go, a teraz wielce ''Roni moim marzeniem jest zobaczyc cie znowu w koszulce Barcy :') '' i tego typu komentarze. Oczywiscie nic do Roniego nie ma bo uwazam go za najlepszego pilkarza zaraz za Messim, ale prosze was ogarnijcie dupy i docencie to ze macie takiego pilkarza w skladzie. Sprzedawac mozecie go sb po 5-6 nieudanych sezonach.
0
''Acha''? ty kurwa chyba z drzewa spadles.. Wlasnie - ojcu Messiego, tak jak napisales wyzej... to ojciec Messiego jest jego menadzerem, a nie Messi jego.
0
MR10 myslisz ze ustalanie kontraktu wyglada jak w filmach? Siadasz do stolu z menadzerem i mowisz ile chcesz? Najpierw klub oferuje mu dana sume... skad wiesz ze on albo jego ojciec chcial wiecej? Moze akurat tyle zaoferowal mu klub?
2
0
Dokladnie. I dla tych co chca Messiego sprzedac i kupic jakies Suarezy czy innych : jakby Messi odszedl wszyscy byscie sie osrali ze gdzie my znajdziemy takiego zawodnika.
6
Niektorzy z was pisza zeby sprzedac Messiego bo sie wypalil i ze to nie jego lata.... czy wy jestescie jebnieci? Mamy najlepszego pilkarza wszechczasow w skladzie, ma dopiero 27 lat o ile sie nie myle. Kazdy pilkarz ma swoj gorszy sezon ale to nie oznacza ze od razu trzeba go sprzedac.... Przeprosil i wieze mu ze dla niego najwazniejsza jest Barca, a na kase leci jego ojciec. VeB!
2
Zgadzam się z tobą w 100%.
0
Busi
0
Leo mial ''30'' w 1 i 2 sezonie w Barcelonie o ile sie nie myle. Potem wystepowal z numerem ''19'', a Roni z ''10'' :)
1
Co za kurwa bezmozg -.- on tylko zasugerowal ze taki transfer bylby bardzo dobry dla klubu.
0
już widze mecz z Atletico...
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
6
Busi :'(
1
Made my evening :D
0
Visca el Tito [*]
7
kurwa mac Tito :/ trzymaj sie! Wszyscy Cule sa z Toba!
0
A Messi? Ja go np. widze w opasce kapitana... przeciez jest podstawowym i bardzo potrzebnym zawodnikiem. Ale to tylko moje zdanie.
0
Zobacza Messiego w realu jak swinia niebo