MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu Messi zapoczątkował akcje!! :)
0
A Alves to wogóle jak dośrodkowuje to patrzy czy wogóle ktoś jest w polu karnym ? Przed chwilą dośrodkował w pole k. a tam nie było nikogo -.- ...
0
Człowiek chce żeby troche rozluźnić atmosfere a tu i tak cie hejtują ... -.-
0
Jeeeeeeeeeeeeeee !!!!!
0
OFICJALNIE : Lionel Messi w Pogoni Szczecin! Argentyńczyk podpisał kontrakt na 3 lata. Będzie jednak w polskim gigancie rezerwowym. (oczywiście żart Xd tak na rozluźnienie :D)
0
Mało brakowało...
0
Alba dobry mecz.
0
A ta sprawa się w końcu odbędzie..? :) Bo już sam nw :/
0
A co będzie z meczami w trakcie przebudowy? :)
0
transparentna - co to znaczy? :D
0
Ten wyżej dobrze gada..polać mu!
0
Hahaha :D
0
myśle, *że przy...
0
Ja tam myśle, przy okazji ta sprawa się rozstrzygnie. Bo ci mieliby kłamać jeśli chodzi o kwote ze Neya? Nie rozumiem tego... :/
0
nie dla psa kiełbasa
0
Hahaha prosze cie! Cała druzyna zaczeła grać po 25-30 min. a nie tylko Pedro. On poprostu wykorzystywał (bardzo dobrze i skutecznie) akcje kolegów :) VeB!
0
Real przegrywał 2-0 i wyrównał ...więc Barca jeszcze wygra :) spokojnie.! Gramy panowie! VeB !
0
Podkreślmy jeszcze że Messi bedzie w składzie! Tylko oby nie dostał znowu kontuzji :O :/ VeB!
0
To kibice Manchesteru powinni bać sie nas a nie my ich! Ale przyznaje że City gromi w tym sezonie dobre drużyny... Ale Barca to wkońcu Barca!
0
trzeba ukuć
0
Lekcje zrobione? Messiego jak już :)
0
Boże !! czemu on?! :(
0
serdecznie dziekuje :))
0
jaka to ta hiszapńska strona z streamami? prosze pomóżcie :((((((
0
jaka to strona hiszpańska na której zawsze jest mnóstwo transmisji? :)
0
dziekuje :D
0
jak sie nazywa ta hiszpańska strona na której zawsze było mnówstwo transmisji?? :)
0
Skład na Celte wegług mnie:
V.V
Alves, Bartra, Puyol, Adriano
Fabregas, Busi, Iniesta
Sanchez, Messi, Neymar :)
0
Zacznijmy od początku :)
1. Messi nie widoczny, choć w niektórych sytuacjach pokazywał swoją klase.
2. Busi nie widoczny.. praktycznie nie widziałem go w meczu xd Chociaż trzeba przyznać że nie popełnij żadnych widocznych błędów.
3. Neymar hmm co by tu powiedzieć ? Może powiem to tak : Debiut-jak najbardziej udany.
4. Mało strat na swojej połowie, więcej strat na połowie przeciwnika co jest praktycznie normalne w piłce nożnej :)
5. Xavi nadal piach... :/ przynajmniej wegług mnie... jeszcze rok temu był najlepszym pomocnikiem Blaugrany a dzisaj nie pokazał nic szczególnego :/
6. Iniesta najwyraźniej wraca do formy! Co jest bardzo dobrą wiadomościa dla Cules i Barcy :)
7. Kilka błędó w obronie..
8. Alves moge powiedzieć tak : Bye Bye Ronaldo (akcja z 83 min.) :D
9. 2-1 !!!!
10. moge spać spokojnie XD
0
Iniesta wraca do formy? jak myślicie? :D bo ja myśle że tak.. Messi nie widoczny :/