0

Znowu Messi zapoczątkował akcje!! :)

0

A Alves to wogóle jak dośrodkowuje to patrzy czy wogóle ktoś jest w polu karnym ? Przed chwilą dośrodkował w pole k. a tam nie było nikogo -.- ...

0

Człowiek chce żeby troche rozluźnić atmosfere a tu i tak cie hejtują ... -.-

0

Jeeeeeeeeeeeeeee !!!!!

0

OFICJALNIE : Lionel Messi w Pogoni Szczecin! Argentyńczyk podpisał kontrakt na 3 lata. Będzie jednak w polskim gigancie rezerwowym. (oczywiście żart Xd tak na rozluźnienie :D)

0

Mało brakowało...

0

Alba dobry mecz.

0

A ta sprawa się w końcu odbędzie..? :) Bo już sam nw :/

0

A co będzie z meczami w trakcie przebudowy? :)

0

transparentna - co to znaczy? :D

0

Ten wyżej dobrze gada..polać mu!

0

Hahaha :D

0

myśle, *że przy...

0

Ja tam myśle, przy okazji ta sprawa się rozstrzygnie. Bo ci mieliby kłamać jeśli chodzi o kwote ze Neya? Nie rozumiem tego... :/

0

nie dla psa kiełbasa

0

Hahaha prosze cie! Cała druzyna zaczeła grać po 25-30 min. a nie tylko Pedro. On poprostu wykorzystywał (bardzo dobrze i skutecznie) akcje kolegów :) VeB!

0

Real przegrywał 2-0 i wyrównał ...więc Barca jeszcze wygra :) spokojnie.! Gramy panowie! VeB !

0

Podkreślmy jeszcze że Messi bedzie w składzie! Tylko oby nie dostał znowu kontuzji :O :/ VeB!

0

To kibice Manchesteru powinni bać sie nas a nie my ich! Ale przyznaje że City gromi w tym sezonie dobre drużyny... Ale Barca to wkońcu Barca!

0

trzeba ukuć

0

Lekcje zrobione? Messiego jak już :)

0

Boże !! czemu on?! :(

0

serdecznie dziekuje :))

0

jaka to ta hiszapńska strona z streamami? prosze pomóżcie :((((((

0

jaka to strona hiszpańska na której zawsze jest mnóstwo transmisji? :)

0

dziekuje :D

0

jak sie nazywa ta hiszpańska strona na której zawsze było mnówstwo transmisji?? :)

0

Skład na Celte wegług mnie:
V.V
Alves, Bartra, Puyol, Adriano
Fabregas, Busi, Iniesta
Sanchez, Messi, Neymar :)

0

Zacznijmy od początku :)
1. Messi nie widoczny, choć w niektórych sytuacjach pokazywał swoją klase.
2. Busi nie widoczny.. praktycznie nie widziałem go w meczu xd Chociaż trzeba przyznać że nie popełnij żadnych widocznych błędów.
3. Neymar hmm co by tu powiedzieć ? Może powiem to tak : Debiut-jak najbardziej udany.
4. Mało strat na swojej połowie, więcej strat na połowie przeciwnika co jest praktycznie normalne w piłce nożnej :)
5. Xavi nadal piach... :/ przynajmniej wegług mnie... jeszcze rok temu był najlepszym pomocnikiem Blaugrany a dzisaj nie pokazał nic szczególnego :/
6. Iniesta najwyraźniej wraca do formy! Co jest bardzo dobrą wiadomościa dla Cules i Barcy :)
7. Kilka błędó w obronie..
8. Alves moge powiedzieć tak : Bye Bye Ronaldo (akcja z 83 min.) :D
9. 2-1 !!!!
10. moge spać spokojnie XD

0

Iniesta wraca do formy? jak myślicie? :D bo ja myśle że tak.. Messi nie widoczny :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?