MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FIFA niech sie lepiej zajmie kupnem MŚ w Katarze a nie
0
Jeśli Iniesta bedzie tak grał do konca roku to jeśli nie bedzie go w finałowej trójce do złotej piłki to bedzie chyba jakiś skandal
0
No jest w tym troche prawdy ale nie przesadzajmy...
0
Trener nie odpowiada za transfery tylko zarząd -.- zawsze jak coś złego się dzieje w barcie widze w komach coś w stylu ''pep come back'' albo ''pep wracaj!''
0
A było tak pięknie....
0
Czemu Sport napisał o gwizdach w kierunku Cristiano?
0
chodzi mi oczywiście o Oskisko.
0
Za ten komentarz ten wyżej powinien dostać bana
0
czemu iniesta ubrał znowu spodnie? :(
0
Niech Xavi też troche pogra ;)) Brakuje Bartry i a Inieste zamiast Pedro ok. 30 min. przed końcem i bedzie git :D
0
Hahahahahaah
0
może oni w przerwie dowiedzieli sie coś złego o kontuzji VV i teraz tak przez to grają XD
0
Ramos ustawił się źle, był kontakt, przez ten kontakt Neymarowi skrzyżowały się z lekka nogi i Ney upadł... karny i czerwo ewidentne! Wyczówam ból dupyyyy...
0
Dal tych którzy myślą że karny na Ronaldo był podobny do tego z City na Messim .... faul na Messim zaczął się przed polem karnym a ZAKOŃCZYŁ SIE W POLU KARNYM! Ronaldo został sfaulowany przed polem karnym ... mógł biec dalej ale w przypadku Crysi tak nie mogło być tylko trzeba było zanurkować w polu karnym a sędzia nie widział dokładnie i zobaczył upadającego Ronaldo w polu karnym ;))
0
''Śmieje sie bo śmieszne to , śmieje sie bo śmieszne to, śmieje sie bo śmieszne to, pragne przestać - nic z tego ... bo to jest wina sędziego, to wina sędziego''
:D
0
Valencia*
0
0
MESSI !!!! co ty grasz?
0
chociaż remis...błagam!
0
boże czy ty to widzisz?
0
Zawał
0
gooolazzoo
0
messi jakie podanie :o
0
Spoczywaj w spokoju mistrzu!
0
Super brama ale wydaje mi się, że lepiej gra Sergi Roberto =) Nie wydaje mi się też że gra on aż tak doskonale :D to było jedno z niewielu dobrych rzeczy jakie zrobił w tym meczu. Ale oczywiście pełen szacun za brame *.* Sory że nie na temat meczu ;))
0
Hahaha =D
0
Módlmy się aby Tata się zgodził :> Boje się troche o to czy Martino będzie chciał zostać na tak długi czas. :)
0
Mocny w wywiadach. Zobaczymy jaki będzie z zarządzaniem drużyną. :D ( oczywiście to nie jest hejt... )
0
Centymetry ...
0
Niech wejdzie Ibi ! :) Chciałbym zobaczyć jak zagra.