0

FIFA niech sie lepiej zajmie kupnem MŚ w Katarze a nie

0

Jeśli Iniesta bedzie tak grał do konca roku to jeśli nie bedzie go w finałowej trójce do złotej piłki to bedzie chyba jakiś skandal

0

No jest w tym troche prawdy ale nie przesadzajmy...

0

Trener nie odpowiada za transfery tylko zarząd -.- zawsze jak coś złego się dzieje w barcie widze w komach coś w stylu ''pep come back'' albo ''pep wracaj!''

0

A było tak pięknie....

0

Czemu Sport napisał o gwizdach w kierunku Cristiano?

0

chodzi mi oczywiście o Oskisko.

0

Za ten komentarz ten wyżej powinien dostać bana

0

czemu iniesta ubrał znowu spodnie? :(

0

Niech Xavi też troche pogra ;)) Brakuje Bartry i a Inieste zamiast Pedro ok. 30 min. przed końcem i bedzie git :D

0

Hahahahahaah

0

może oni w przerwie dowiedzieli sie coś złego o kontuzji VV i teraz tak przez to grają XD

0

Ramos ustawił się źle, był kontakt, przez ten kontakt Neymarowi skrzyżowały się z lekka nogi i Ney upadł... karny i czerwo ewidentne! Wyczówam ból dupyyyy...

0

Dal tych którzy myślą że karny na Ronaldo był podobny do tego z City na Messim .... faul na Messim zaczął się przed polem karnym a ZAKOŃCZYŁ SIE W POLU KARNYM! Ronaldo został sfaulowany przed polem karnym ... mógł biec dalej ale w przypadku Crysi tak nie mogło być tylko trzeba było zanurkować w polu karnym a sędzia nie widział dokładnie i zobaczył upadającego Ronaldo w polu karnym ;))

0

''Śmieje sie bo śmieszne to , śmieje sie bo śmieszne to, śmieje sie bo śmieszne to, pragne przestać - nic z tego ... bo to jest wina sędziego, to wina sędziego''
:D

0

Valencia*

0

0

MESSI !!!! co ty grasz?

0

chociaż remis...błagam!

0

boże czy ty to widzisz?

0

Zawał

0

gooolazzoo

0

messi jakie podanie :o

0

Spoczywaj w spokoju mistrzu!

0

Super brama ale wydaje mi się, że lepiej gra Sergi Roberto =) Nie wydaje mi się też że gra on aż tak doskonale :D to było jedno z niewielu dobrych rzeczy jakie zrobił w tym meczu. Ale oczywiście pełen szacun za brame *.* Sory że nie na temat meczu ;))

0

Hahaha =D

0

Módlmy się aby Tata się zgodził :> Boje się troche o to czy Martino będzie chciał zostać na tak długi czas. :)

0

Mocny w wywiadach. Zobaczymy jaki będzie z zarządzaniem drużyną. :D ( oczywiście to nie jest hejt... )

0

Centymetry ...

0

Niech wejdzie Ibi ! :) Chciałbym zobaczyć jak zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?