15

Nie ma co płakać mam Rakiticia, Suareza, Ter Stegena, Bravo :)

1

ugryzł to ugryzł na chuj drążyć temat

0

bedą za nim jeszcze płakać jak za Raulem

20

hahahahahahahaah

23

Przepraszam że nie w temacie ale weszłem sobie na rm.pl ( bo sie nudze ) a tu post ''Casillas poszukuje nowego klubu'' a pod artykułem komentarz : ''Zdrajca i słaby bramkarz, co udowodnił na mundialu. Keylor go wciąga dupą''. Hahahahaha xd

2

Co wy myślicie że Leo rządzi w szatni i taki Xavi czy Masche się na to godzą? Wy myślicie że piłkarze Barcelony to panienki które podporządkowują się jednemu graczowi? Błagam was.

4

ja pie*dole co za chamy

2

Masz 12 tysięcy EURO ? bo to jest ponad 50 tysiecy złotych a przeciętny polak zarobi tyle w 2 lata ;)

5

Idioci jest napisane : ''do sfinansowania budowy centrum onkologicznego'' a nie całego szpitala. To po prostu była suma wystarczająca na budowe. Ale polaki cebulaki umieją tylko hejtować.

1

Skąd wiesz że skoro reklamuje ten napój i chipsy to to pije i je aż tak często?

1

Serio uważasz że Messi zasługuje na krytyke w tym meczu? Może w poprzednich meczach nie grał na najwyższym poziomie ale w tym meczu nie zagrał źle. Ale wina stoi po stronie Leo.

2

Zamknijcie sie wkońcu. ''to nie ten Messi'' , ''Messi zagrał słabo'' ? Nie obedzie sie oczywiscie bez hejtów na Lio. Polaki cebulaki.

1

Boże chroń Argentyne przed Niemiecką maszyną... Serce za Argentyną, rozum na Niemcami. VamosArgentina!

0

Wie ktos czy Di Maria moze grac? Bardzo przydalby sie Argentynie.

0

Błagam cie. Jeszcze do końca 2011 roku był jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie jak i nie najlepszym. Ja bym raczej powiedział : o 2 sezony za długo.

0

Ja moge.

1

Cuadrado według mnie będzie występował na prawym ataku skoro Pedro ma zostać przesunięty na prawą obrone :D

0

0

Łatwo powiedzieć ;)

0

Ja odpisałem w 12' meczu i przed moim komentarzem Messi był na boisku i grał :)

0

Trochę trudno, żeby Argentyna miała pomysł na grę skoro Szwajcarzy ''stawili autobus'' ;)

5

Ja go widze. Może okularki czas zacząć nosić? :D

0

widać że jak Messi ma piłke to najbliższy zawodnik Szwajcarii przy nim bardzo ostro go atakuje i próbuje zatrzymać na granicy faulu.

0

+ Rafinha na ławce ;')

5

0

ja tez

0

Bardzo się ciesze z wyników Messiego jak i Naymara :) CR7 jedzie do domu, więc to mogą być Mistrzostwa Messiego i to go znacznie przybliży do ZP.

0

Dzięki ;))

0

dokładniej? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?