MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
http://realvsbarca.pl/img.php?id=1638 :))
15
Nie ma co płakać mam Rakiticia, Suareza, Ter Stegena, Bravo :)
1
ugryzł to ugryzł na chuj drążyć temat
0
bedą za nim jeszcze płakać jak za Raulem
20
hahahahahahahaah
23
Przepraszam że nie w temacie ale weszłem sobie na rm.pl ( bo sie nudze ) a tu post ''Casillas poszukuje nowego klubu'' a pod artykułem komentarz : ''Zdrajca i słaby bramkarz, co udowodnił na mundialu. Keylor go wciąga dupą''. Hahahahaha xd
2
Co wy myślicie że Leo rządzi w szatni i taki Xavi czy Masche się na to godzą? Wy myślicie że piłkarze Barcelony to panienki które podporządkowują się jednemu graczowi? Błagam was.
4
ja pie*dole co za chamy
2
Masz 12 tysięcy EURO ? bo to jest ponad 50 tysiecy złotych a przeciętny polak zarobi tyle w 2 lata ;)
5
Idioci jest napisane : ''do sfinansowania budowy centrum onkologicznego'' a nie całego szpitala. To po prostu była suma wystarczająca na budowe. Ale polaki cebulaki umieją tylko hejtować.
1
Skąd wiesz że skoro reklamuje ten napój i chipsy to to pije i je aż tak często?
1
Serio uważasz że Messi zasługuje na krytyke w tym meczu? Może w poprzednich meczach nie grał na najwyższym poziomie ale w tym meczu nie zagrał źle. Ale wina stoi po stronie Leo.
2
Zamknijcie sie wkońcu. ''to nie ten Messi'' , ''Messi zagrał słabo'' ? Nie obedzie sie oczywiscie bez hejtów na Lio. Polaki cebulaki.
1
Boże chroń Argentyne przed Niemiecką maszyną... Serce za Argentyną, rozum na Niemcami. VamosArgentina!
0
Wie ktos czy Di Maria moze grac? Bardzo przydalby sie Argentynie.
0
Błagam cie. Jeszcze do końca 2011 roku był jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie jak i nie najlepszym. Ja bym raczej powiedział : o 2 sezony za długo.
0
Ja moge.
1
Cuadrado według mnie będzie występował na prawym ataku skoro Pedro ma zostać przesunięty na prawą obrone :D
0
0
Łatwo powiedzieć ;)
0
Ja odpisałem w 12' meczu i przed moim komentarzem Messi był na boisku i grał :)
0
Trochę trudno, żeby Argentyna miała pomysł na grę skoro Szwajcarzy ''stawili autobus'' ;)
5
Ja go widze. Może okularki czas zacząć nosić? :D
0
widać że jak Messi ma piłke to najbliższy zawodnik Szwajcarii przy nim bardzo ostro go atakuje i próbuje zatrzymać na granicy faulu.
0
+ Rafinha na ławce ;')
5
0
ja tez
0
Bardzo się ciesze z wyników Messiego jak i Naymara :) CR7 jedzie do domu, więc to mogą być Mistrzostwa Messiego i to go znacznie przybliży do ZP.
0
Dzięki ;))
0
dokładniej? :D