MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W miare? Brakuje Xaviego i Neymara i byłby cycuś glancuś miód maliny
0
Hahah właśnie słucham tą piosenke xd
0
To jest tylko na papierze ;) On często schodzi do środka.
2
Rozjechać ten cypryjski autobus!
1
Totti był jakiś zwariowany ale umiejętności miał niesamowite
0
A da ktoś link do meczu z komentarzem Raya Hudsona? Będe bardzo wdzięczny :)
2
Co chcesz od Busiego? W ostatnim meczu nie zagrał źle.
0
Ja zamiast Adriano dałbym Montoye ale...
0
youtube (15 znaków)
0
To że jestem w gimnazjum znaczy że nie moge sie udzielać na tej stronie albo w internecie? :) Masz racje lepiej się nie przyznawaj bo dużo z tych lat nauki nie wyciągnełeś
3
za kiszenie ogórków
0
spiął by sobie palce zszywaczem
2
Z ameryki południowej i północnej..
5
Czemu do cholery nie ma Cristiano Ronaldo? Strzela w tym sezonie jak z armaty! według mnie to przekręt Bartomeu bo nominowali Bravo który nie strzelił nic.
0
ale myślałem że to nie jest tak poważne tym bardziej że kilka dni wcześniej miał pozwolenie na gre
0
ja już po sprawdzianie z gegry, wchodze zadowolony do domu i taka informacja... boże czy ty to widzisz?!
1
i tak wygra neuer
6
Ide spać bo jutro mam sprawdzian z gegry dobranoc pozdrawiam
0
jest taki piłkarz palcio?
0
rete rete rete inter
0
Mają się śmiać z tego że ma kontuzje? No logiczne bo przecież z Messiego też się śmiali jak nawracała mu się kontuzja. Xavi płakał ze śmiechu, Iniesta kulał sie po podłodze.
1
A kto jest lepszym trenerem? Może Enrique?
2
Ta wypowiedź ma już chyba z rok
5
1002 komentarz pozdrawiam mame
0
http://www.youtube.com/results?search_query=dobry+skr%C3%B3t+meczu+Barca+-+Sevilla pozdrawiam serdecznie
0
jaja jak berety
0
Verma ma za sobą dobrą przeszłość, jeden z najlepszych kiedyś obrońców Arsenalu.
1
hahahahahhahahaaha a tak się cieszyliśmy.. nawet jeśli zostanie wystawiony kiedyś w pierwszej 11 to nie zdziwiłbym sie gdyby dziesięciu minut nie wytrzymał XD
0
Sezon 2019/20 : Koko Jambo Warszawa chce ściągnąć Messiego!
1
Musi jeszcze pobic rekord goli w Lidze Mistrzów.