MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ok dzięki za odpowiedz :D
0
Sory że nie na temat ale gra ktoś z was w Fife World? Jak tak to wiecie może dlaczego jak pierwszy raz włączyłem po zainstalowaniu to wyskoczyło że serwery są w tej nieaktywne ( czy coś takiego) ? I po naciśnieciu ''ok'' gra się wyłącza.
1
To było do przewidzenia że ci ''śmieszni'' będą głosować na Vermaelena..
1
Khedire? Według mnie to on wcale jakiś nadzwyczajny nie jest..
0
ha ha ha ha śmieszne.. serio sie pytam EDIT : dobra musze przyznać.. to jednak było śmieszne XD
0
Mam do was pytanie! Czy fifa 15 np. na pc jest inna niż na xbox360? Chodzi mi tutaj głównie o trawe :D
0
Skończcie już bo on was tylko prowokuje.. nie masz własnej strony?
1
Skoro bramki nie są ważne to jakie mamy ci inne argumenty podać jeszcze? Przecież piszemy cały czas że ma lepszy drybliing, szybkość. Zakończmy tą dyskusje i napisz jak obejrzysz chociaż jeden mecz Hazard'a :)
3
Widze poziom intelektualny na poziomie umiejętności twojej ukochanej drużyny :)
3
To zobacz ty sobie chociaż jeden mecz Chealse. Przecież oni z Hazardem na czele na tą chwile by was przelecieli, a Alexis sam siebie by wkręcił w ziemie.
2
Ja na prawdę nie wiem co wy macie do tych karnych.. rozumiem denerwować się jak Ronaldo symuluje i dostaje karnego - ok, ale jak karny jest ewidentny to czemu ma tych karnych nie wykorzystywać? A co do Hazarda to chyba meczu jego nie oglądałeś. Wiem! Może zobacz sobie na YouTube chociaż to i tak nie pokaże tego co potrafi.
3
Hazard w czym jest dobry? Człowieku obejrzyj ty jego mecz a ci się może gały otworzą. Gość jest niesamowity, a Alexisa czy Di Marie jak na razie na śniadanie zjada :)
0
To był mecz Atletico vs Atletico :) #FuckLogic
5
Tak wiem trochę się spóźniam z tym komentarzem ale miałem bana więc nie miałem jak złożyć życzeń :D
Życze wam mordy wszystkiego najlepszego na święta i nowy rok, mniej stresu,dobrej pracy czy szkoły i więcej radości z gry Barcy. Życzy : ja.
1
3
Apeluje o spokój w komentarzach
0
Za co krytykuje? Messi w swoim ''gorszym'' roku zdobył o kilka bramek mniej od będącego w wielkiej formie CR7,a do tego ma więcej asyst. Neuer co takiego zrobił? Obronił kilka ładnych bramek, na mś obrona Niemków była jak twierdza prawie nie do przejścia. Moim zdaniem Neuer powinien uplasować się na ostatnim - trzecim miejscu, a to że znalazł się w tej finałowej trójce to jest już nie lada wyczyn. Na balona zasługuje Messi, a Ronaldo w tej finałowej trójce NIE POWINIEN się znaleźć, a tym bardziej wygrać tą nagrodę ze względu na swoje zachowanie boiskowe i poza nim ( mam tu na myśli symulki, kłótnie itp.) Możecie mnie hejtować, wyzywać od małolata i kazać mi iść spać bo jutro sprawdzian z przyry za to co napisałem o Neuerze ale to jest moje zdanie.
0
BRAVOOO kurde brawo
6
Alves ty jesteś chory na mózg
0
Pedrooo Pedritooo
0
21 goli w El Clasico, rekord goli LM - to jest tylko przypadek. Tak na prawde Messi to jest cienki bolek i strzela tylko ogórkom :(
1
Skład na kontre mamy dobry ale ''trzymamy się swojego stylu.."
0
Z Mascherano na DM'ie bede czuł się pewnie tym bardziej że za nim mamy dwóch wysokich obrońców. Oby Alves nic nie zawalił i obronie powinno być ok :) Zobaczymy jak zagra Busi. Po 3 punky VeB!
0
A niestabilny to jest dobry? W każdej chwili jego stan może się pogorszyć. Przynajmniej tak pisze w necie
0
Pele w stanie krytycznym..
5
Gdy on zakończy kariere bede wył jak głupi ...
0
73 73 73 73 73 73 73 73 73 73
0
Pedro :o prawie strzelił :o
1
Na końcu i tak Messi bo 2 lata różnicy :)
2
Pedro nawet na numer 93 nie zasługuje a co dopiero na 7