MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
serio ?
0
Jest może ktoś kto od drugiej połowy meczu realu pisałby mi sms jakby padł jakiś gol i która minuta? Byłbym bardzo wdzięczny!
0
Da ktoś link do twittera Messiego?
7
no to srodek obrony mamy obstawiony juz na przyszlosc
0
Serio koke? haha ten gosc do piet Xaviemu nie dorośnie
0
pokonany upokorzony ale zwyciężony też przegrany
4
Drugim Xavim NIKT nie będzie pozdrawiam gorąco
0
0
kto dostał czerwo
0
''barcelany''
0
o matko jerozolimska messi zdechnięty juz jest
1
rafinha, moze cos pokręci
1
0
no widzicie... murawa jakby przeżuta i wypluta a jakoś sobie radzimy. respect
0
dołączam sie do pytania... kąpałem sie akurat
0
O ile się nie myle to Pep wystawiał nie raz Busiego na ŚO więc nie narzekajcie.. i tak gra lepiej na tej pozycji niz wspomniany Busi grał. Cieszmy się że mamy bardzo dobrego obrońce i równie dobrego ŚPD.
0
hahaha :D oryginalny avatar nieprawdaż?
0
slyszalem
1
Haha boki zrywać
0
Wielki i przełomowy wieczór - oby taki był! Polska ma półfinał, teraz czas na Barce. Vamoooos!
0
Bye Atleti!
0
PÓŁFINAŁ !!!!!
0
To on ściągnął do Milanu Ancelottiego i Maldiniego.
0
Ależ to tylko przeprosiny! Masz
0
nie o to mi chodzilo przepraszam koteczku misku ty nie gniewaj sie
3
przeciez to pilkarz na miare puyola, maldiniego! Mamy idealna pomoc ktora w ogole nie ma luki i nie trzeba kupować pomocnika lepiej wydac 40 mln na obronce ktory poziomem przypomina Bartre którego mamy w zespole! Przeciez to takie oczywiste!
0
haha o luju nie wierze w was
0
tak z ciekawości.. to ty na avatarze?
0
w artykule jest wyraźnie napisane ze wie ze barca nie moze kupować i rozważa inną drużyne ale wy swoje
0
haha ty myślisz ze niby barca wiecej mu moze zaoferowala? czemu nie poszedl do barcy? daj mi inny powod niz hajs bo z tego co wiem to na twitterze to był fanem barcy i zwłaszcza Messiego... a potem jeszcze te tweety usunął. Czemu nie poszedł do MU skoro dawali mu wiecej kasy? Odpowiedz jest prosta - remisuja z bodajże 4 ligowcem. Jeszcze jakieś argumenty czemu tak sadze? Wiesz nie chciało mi sie pisac ale sytuacja tego wymagala.