0

serio ?

0

Jest może ktoś kto od drugiej połowy meczu realu pisałby mi sms jakby padł jakiś gol i która minuta? Byłbym bardzo wdzięczny!

0

Da ktoś link do twittera Messiego?

7

no to srodek obrony mamy obstawiony juz na przyszlosc

0

Serio koke? haha ten gosc do piet Xaviemu nie dorośnie

0

pokonany upokorzony ale zwyciężony też przegrany

4

Drugim Xavim NIKT nie będzie pozdrawiam gorąco

0

0

kto dostał czerwo

0

''barcelany''

0

o matko jerozolimska messi zdechnięty juz jest

1

rafinha, moze cos pokręci

1

0

no widzicie... murawa jakby przeżuta i wypluta a jakoś sobie radzimy. respect

0

dołączam sie do pytania... kąpałem sie akurat

0

O ile się nie myle to Pep wystawiał nie raz Busiego na ŚO więc nie narzekajcie.. i tak gra lepiej na tej pozycji niz wspomniany Busi grał. Cieszmy się że mamy bardzo dobrego obrońce i równie dobrego ŚPD.

0

hahaha :D oryginalny avatar nieprawdaż?

0

slyszalem

1

Haha boki zrywać

0

Wielki i przełomowy wieczór - oby taki był! Polska ma półfinał, teraz czas na Barce. Vamoooos!

0

Bye Atleti!

0

PÓŁFINAŁ !!!!!

0

To on ściągnął do Milanu Ancelottiego i Maldiniego.

0

Ależ to tylko przeprosiny! Masz

wlącz rozluźnij sie zluzuj gacie

0

nie o to mi chodzilo przepraszam koteczku misku ty nie gniewaj sie

3

przeciez to pilkarz na miare puyola, maldiniego! Mamy idealna pomoc ktora w ogole nie ma luki i nie trzeba kupować pomocnika lepiej wydac 40 mln na obronce ktory poziomem przypomina Bartre którego mamy w zespole! Przeciez to takie oczywiste!

0

haha o luju nie wierze w was

0

tak z ciekawości.. to ty na avatarze?

0

w artykule jest wyraźnie napisane ze wie ze barca nie moze kupować i rozważa inną drużyne ale wy swoje

0

haha ty myślisz ze niby barca wiecej mu moze zaoferowala? czemu nie poszedl do barcy? daj mi inny powod niz hajs bo z tego co wiem to na twitterze to był fanem barcy i zwłaszcza Messiego... a potem jeszcze te tweety usunął. Czemu nie poszedł do MU skoro dawali mu wiecej kasy? Odpowiedz jest prosta - remisuja z bodajże 4 ligowcem. Jeszcze jakieś argumenty czemu tak sadze? Wiesz nie chciało mi sie pisac ale sytuacja tego wymagala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?