0

Obstawiam 1-3 po heroicznej walce. A poza tematem to mógłby ktoś polubić tą strone ? ----> https://www.facebook.com/pages/FC-Barcelona-Polska/401189619949067 Bardzo mi na tym zależy :)

0

Ma ktoś skrót Atletico Real z polskim komentarzem?

0

Ostatnio ktoś w komentarzach pytał się jak poprawnie się pisze i mówi - w Barcy czy Barcie/Barsie? Odpowiedź w tytule newsu :)

20

Nie wiem czemu ale mnie zastanawia co krzyczą piłkarze podczas celebracji gola. Np. na zdjęciu w tym artykule Messi coś krzyczy i ciekawi mnie co xd

0

0

Tak sobie myśle i .. przypominacie sobie drużyne która dwa lata po swoim udziale w finale LM jest bliska spadnięcia do niższej ligi? A w lidze mistrzów radzą sobie w miarę ok :o Dziwny przypadek bo Bundesliga wcale taka mocna jak kiedyś nie jest.. no może Bayern coś tam w pucharach powalczy.

0

Przyczepił sie jak wrzód do dupy

0

Eto ależ to zawodnik był! Czarna pantera!

0

wszystko zostało przecież zrobione transparentnie, nie rozumiem czemuż oni go oskarżają! Toż to oszustwo jest!

0

Feliz cumpleanos!

0

Jakiego gola strzelil Messi?

1

Mam te same zdanie i smutno sie robi jak sie czyta takie komentarze :/

0

Ależ ci francuzi grają!

0

A moze MunirElHaddadi to dziewczyna? Pomyślałeś o tym?

1

ja mam 15 lat i prosilem rodziców miliony razy ale nie chcą bo mówią że cyfrowy lepszy..

0

haha xd

0

I tak interwencja kasy była najlepszą na tych mś

0

Hehehe jechac z nimi

0

śmierdzi mi tu przekupstwem

0

ile ci zapłacili ?

0

Tvp sport HD

0

Viva Francja! Zgnieść katarskiego robaka!

0

0

Mam pytanie czy dzisiaj są skoki? Jak tak to na jakim kanale?

5

Jesteśmy 3 drużyną świata? Wyjdź lepiej i się nie ośmieszaj

0

Już chce widzieć okładki hiszpańskich gazet :)
POLSKA JESTEŚCIE WIELCY

0

Może mi ktoś powiedzieć jaka to jest rasa psa? Chodzi mi o minute 7:45 ---->

0

dla mnie oni juz pokazali ze sa w formie. Teraz trza ta forme utrzymac do konca

0

ta juz podaje... na priv jedynie

0

Mi chodziło o sms... jest napisane w pytaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?