MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obstawiam 1-3 po heroicznej walce. A poza tematem to mógłby ktoś polubić tą strone ? ----> https://www.facebook.com/pages/FC-Barcelona-Polska/401189619949067 Bardzo mi na tym zależy :)
0
Ma ktoś skrót Atletico Real z polskim komentarzem?
0
Ostatnio ktoś w komentarzach pytał się jak poprawnie się pisze i mówi - w Barcy czy Barcie/Barsie? Odpowiedź w tytule newsu :)
20
Nie wiem czemu ale mnie zastanawia co krzyczą piłkarze podczas celebracji gola. Np. na zdjęciu w tym artykule Messi coś krzyczy i ciekawi mnie co xd
0
0
Tak sobie myśle i .. przypominacie sobie drużyne która dwa lata po swoim udziale w finale LM jest bliska spadnięcia do niższej ligi? A w lidze mistrzów radzą sobie w miarę ok :o Dziwny przypadek bo Bundesliga wcale taka mocna jak kiedyś nie jest.. no może Bayern coś tam w pucharach powalczy.
0
Przyczepił sie jak wrzód do dupy
0
Eto ależ to zawodnik był! Czarna pantera!
0
wszystko zostało przecież zrobione transparentnie, nie rozumiem czemuż oni go oskarżają! Toż to oszustwo jest!
0
Feliz cumpleanos!
0
Jakiego gola strzelil Messi?
1
Mam te same zdanie i smutno sie robi jak sie czyta takie komentarze :/
0
Ależ ci francuzi grają!
0
A moze MunirElHaddadi to dziewczyna? Pomyślałeś o tym?
1
ja mam 15 lat i prosilem rodziców miliony razy ale nie chcą bo mówią że cyfrowy lepszy..
0
haha xd
0
I tak interwencja kasy była najlepszą na tych mś
0
Hehehe jechac z nimi
0
śmierdzi mi tu przekupstwem
0
ile ci zapłacili ?
0
Tvp sport HD
0
Viva Francja! Zgnieść katarskiego robaka!
0
0
Mam pytanie czy dzisiaj są skoki? Jak tak to na jakim kanale?
5
Jesteśmy 3 drużyną świata? Wyjdź lepiej i się nie ośmieszaj
0
Już chce widzieć okładki hiszpańskich gazet :)
POLSKA JESTEŚCIE WIELCY
0
Może mi ktoś powiedzieć jaka to jest rasa psa? Chodzi mi o minute 7:45 ---->
0
dla mnie oni juz pokazali ze sa w formie. Teraz trza ta forme utrzymac do konca
0
ta juz podaje... na priv jedynie
0
Mi chodziło o sms... jest napisane w pytaniu.