1

Kurde całe życie w błędzie.. myślalem że zyje w XXI wieku ;/

0

Mecze z LM musza byc jakoś przerobione żeby mogły trafić do neta np. inny kolor obrazu albo przycięty obraz i raczej nie znajdziesz takiego bo prawie wszystkie są z komentarzem arabskim itp.

1

Łosie z TVP puszczają BVB

0

Internet Explorer?

0

Twój avatar też niczemu sobie.

0

Zdjęcie z serii
-Ej zobacz ktoś kibicuje!
-Gdzie?

1

Komplement czy obelga?

5

Wkurzała i wkurza mnie ta pewność zawodników MC.. niech sobie leją ogórki z BPL ale niech nie będą tacy do przodu bo i tyłu zabraknie i jak kolega kilka komentarzy niżej napisał - niech zapomną o CL.

6

Brawa dla Neymara. Ten jego wzrok na kibica jak ten go obrażał, padłem XD

1

mamy Suareza
mamy Messiego
mamy Neymara
dziekuje dobranoc

0

sam jestes dziecinny

0

fajno tako młodzieżowa

0

skisłem

0

Wiecie może czemu Alves kopnął tą butelkę czy co to tam było?

1

Alba to jest łoś

0

Z dobitką Messiego by powalczył.

0

" Messiemu nie wypada strzelic na 3-1 "

0

Messi ty łosiu :D Strollował nas trochę tą dobitką ale spokojnie wygraliśmy, strzeliliśmy 2 bramy na wyjeździe i gra też była w miarę ok :)

1

Na rm.pl : Przy takim utrzymaniu formy przez oba zespoły w rewanżu na Camp Nou NIE BĘDZIE CO ZBIERAĆ. Miło sie czyta takie komy na temat naszej Barcy :)

3

Rakitic dzisiaj magia.

0

demichelis nie wie co sie na boisku dzieje z resztą jak cały Manchester

0

gooooooooooool luis !

0

LUUUUISSSSSOOOOOOOLGOGLOGOLGOLGOL

2

Bardzo szybko piszecie komentarze więc chyba nikt nie zauważy mojego : kończą mi sie chipsy a mecz sie jeszcze nie zaczął

1

kogo ty chciałeś ? Montoye? Douglasa? Wiem! Bravo na prawa obrone

1

Leo Messi lubi to

0

hhaha Balo to jest jednak gosc

0

futbolHD

1

jeden z top 20 filmów o Messim na yt wg. mnie. Dobra robota

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?