MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde całe życie w błędzie.. myślalem że zyje w XXI wieku ;/
0
Mecze z LM musza byc jakoś przerobione żeby mogły trafić do neta np. inny kolor obrazu albo przycięty obraz i raczej nie znajdziesz takiego bo prawie wszystkie są z komentarzem arabskim itp.
1
Łosie z TVP puszczają BVB
0
Internet Explorer?
0
Twój avatar też niczemu sobie.
0
Zdjęcie z serii
-Ej zobacz ktoś kibicuje!
-Gdzie?
1
Komplement czy obelga?
5
Wkurzała i wkurza mnie ta pewność zawodników MC.. niech sobie leją ogórki z BPL ale niech nie będą tacy do przodu bo i tyłu zabraknie i jak kolega kilka komentarzy niżej napisał - niech zapomną o CL.
6
Brawa dla Neymara. Ten jego wzrok na kibica jak ten go obrażał, padłem XD
1
mamy Suareza
mamy Messiego
mamy Neymara
dziekuje dobranoc
0
sam jestes dziecinny
0
fajno tako młodzieżowa
0
skisłem
0
Wiecie może czemu Alves kopnął tą butelkę czy co to tam było?
1
Alba to jest łoś
0
Z dobitką Messiego by powalczył.
0
" Messiemu nie wypada strzelic na 3-1 "
0
Messi ty łosiu :D Strollował nas trochę tą dobitką ale spokojnie wygraliśmy, strzeliliśmy 2 bramy na wyjeździe i gra też była w miarę ok :)
1
Na rm.pl : Przy takim utrzymaniu formy przez oba zespoły w rewanżu na Camp Nou NIE BĘDZIE CO ZBIERAĆ. Miło sie czyta takie komy na temat naszej Barcy :)
3
Rakitic dzisiaj magia.
0
demichelis nie wie co sie na boisku dzieje z resztą jak cały Manchester
0
gooooooooooool luis !
0
LUUUUISSSSSOOOOOOOLGOGLOGOLGOLGOL
2
Bardzo szybko piszecie komentarze więc chyba nikt nie zauważy mojego : kończą mi sie chipsy a mecz sie jeszcze nie zaczął
1
kogo ty chciałeś ? Montoye? Douglasa? Wiem! Bravo na prawa obrone
1
Leo Messi lubi to
0
hhaha Balo to jest jednak gosc
0
futbolHD
1
jeden z top 20 filmów o Messim na yt wg. mnie. Dobra robota
0
Komentarz usunięty