0

z biologi

0

chlopaki dajcie dobry sposob na sciaganie ;/

0

Jedna z najlepszych Brazylii zaraz po reprezentacji z 1970 ze skladem w ktorym wystepowal m.in.: Pele.

0

Ale napisales ''nonamey'' a nie kto w jakiej byl formie. A Vidal to noname nie jest.

4

Z Sanchezem byl jeszcze Vidal ;)

0

wygladalo to okropnie ;/ ale skoro mial sily zeby klocic sie z trenerem przeciwnikow to nie jest tak zle :D

0

Nie zasluzyl na bramke ale sie ciesze. Brawo Xavi

0

Serio nie wiecie ze chodzi o wpadke Szpaka?

32

BUSI! Jak dobrze widziec jak sie usmiecha po czyms takim

0

20 tabletek Acodinu wzial

1

Jezu za 4 lata na mistrzostwach swiata Argentyna z atakiem Messim Suarezem i Aguero :o

1

brawo Neymar nie zabrales tej pilki.. jest postep ;)

2

no teraz chcial podac ale w tej sytuacji lepiej bylo strzelac niz w poprzedniej...

0

Neymar co ty zrobiles blagam jaki ty samolubny jestes dzisiaj

19

Iniesta zaryzykowal podanie gora do przodu - 04.03.2015r 21:24

0

Czerwooo ale to juz powinna byc druga czerwona panie sedzio

0

Haha przynajmniej mi humor poprawiaja komentatorzy XD

0

nikt nie lubi ;)

0

Messi wslizg :D

7

Pamietacie podobna kontuzje Messiego? Wygladalo bardzo groznie ale jakos bardzo dlugiej przerwy nie bylo. Spokojnie chlopaki trzeba byc dobrej mysli :) Co do gry to po strzeleniu bramki troche sie rozluznilismy ale dzisiejsza Barca to nie Barca z 2007/08.. nie da sobie strzelic 2 bramek.

0

Gdy ogladalem powtorke tej kontuzji w myslach uslyszalem trzask kosci.. jezus maryja

0

Busi znoszony na noszach... : to moze byc koniec udzialu w meczu.
nie wierze

0

ch*j z bramka ale Busi wstawaj prosze

0

ale rozklepali

8

Messi co zrobil haha geniusz

0

hahaha

1

NEYMAAAAAAR GOOOOOOOOL witamy w finale barce!

0

w przypadku przegranej ( tfu ) : balony mylily nam sie z pilka

0

z jakiej okazji te fajerwerki?

0

ani troche w stylu ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?