MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z biologi
0
chlopaki dajcie dobry sposob na sciaganie ;/
0
Jedna z najlepszych Brazylii zaraz po reprezentacji z 1970 ze skladem w ktorym wystepowal m.in.: Pele.
0
Ale napisales ''nonamey'' a nie kto w jakiej byl formie. A Vidal to noname nie jest.
4
Z Sanchezem byl jeszcze Vidal ;)
0
wygladalo to okropnie ;/ ale skoro mial sily zeby klocic sie z trenerem przeciwnikow to nie jest tak zle :D
0
Nie zasluzyl na bramke ale sie ciesze. Brawo Xavi
0
Serio nie wiecie ze chodzi o wpadke Szpaka?
32
BUSI! Jak dobrze widziec jak sie usmiecha po czyms takim
0
20 tabletek Acodinu wzial
1
Jezu za 4 lata na mistrzostwach swiata Argentyna z atakiem Messim Suarezem i Aguero :o
1
brawo Neymar nie zabrales tej pilki.. jest postep ;)
2
no teraz chcial podac ale w tej sytuacji lepiej bylo strzelac niz w poprzedniej...
0
Neymar co ty zrobiles blagam jaki ty samolubny jestes dzisiaj
19
Iniesta zaryzykowal podanie gora do przodu - 04.03.2015r 21:24
0
Czerwooo ale to juz powinna byc druga czerwona panie sedzio
0
Haha przynajmniej mi humor poprawiaja komentatorzy XD
0
nikt nie lubi ;)
0
Messi wslizg :D
7
Pamietacie podobna kontuzje Messiego? Wygladalo bardzo groznie ale jakos bardzo dlugiej przerwy nie bylo. Spokojnie chlopaki trzeba byc dobrej mysli :) Co do gry to po strzeleniu bramki troche sie rozluznilismy ale dzisiejsza Barca to nie Barca z 2007/08.. nie da sobie strzelic 2 bramek.
0
Gdy ogladalem powtorke tej kontuzji w myslach uslyszalem trzask kosci.. jezus maryja
0
Busi znoszony na noszach... : to moze byc koniec udzialu w meczu.
nie wierze
0
ch*j z bramka ale Busi wstawaj prosze
0
ale rozklepali
8
Messi co zrobil haha geniusz
0
hahaha
1
NEYMAAAAAAR GOOOOOOOOL witamy w finale barce!
0
w przypadku przegranej ( tfu ) : balony mylily nam sie z pilka
0
z jakiej okazji te fajerwerki?
0
ani troche w stylu ronaldo