MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
gdzie to sie rodzilo...
0
niby czemu? chlop musi odpoczac na nastepny mecz bo jest zarabisty i nie ma sensu go teraz wystawiac
0
Zeby przyspieszyc czas mozecie opisac swoje ogladanie meczu Barca 5-0 Real w 2010? :)
0
Ja nie. W koncu to nie byle jaka druzyna ;)
0
Haha dzieki za przypomnienie tego kanalu na yt - Klocuch12 :D
52
Bedzie wymieniany papier toaletowy wiec nic z tego
0
haha dziwnie to brzmi ''odpoczywali'' a przeciez zremisowali z Realem
0
nie mierz wszystkich swoja miara
13
ty hardkorze ;o a ruchales juz?
0
Ja tam bym nie eksperymentowal i dal na brame Wojtka, w waznych meczach nie zawodzi a Irlandia to byle jaki przeciwnik nie jest ;)
2
jezu co on ze soba zrobil...
0
statystyki sa takie ze Neymar tez nie strzelil karnego, wiec licze ze Douglas go strzeli
0
A podobno kiedys mial byc zastepca Xaviego i Iniesty wraz z Thiaqo..
0
Nie chyba tylko na pewno cos zrobil.
0
tez jestem za finalem na Camp Nou.
0
Nie mile to troche bylo ;/
0
Do kogo masz zamiar napisac? :D ja do Barcy i do Lecha (wieksze prawdopodobienstwo ze odpisza) :)
0
A moglabys mi w skrocie napisac co tam sie powinno znajdowac? :)
3
Przepraszam ze nie na temat ale czy wysylal ktos kiedys list do klubu o autograf? Jak tak to moglby mi ktos napisac co mniej wiecej musialoby sie w tym liscie znajdowac?
1
Nic nie mówie ale gdybyśmy wykorzystali poprzednią szanse bylibyśmy na czele...
1
ja pierdziele zawał mam helena ratuj zawał
3
pijaaaak pijaaaak strzelił
0
EDIT : kuźwa ...
0
Atletico już nam albo Realowi nie wydrzę. Wszystko znowu do ''normalności'' czyli walka pomiędzy Real-Barca. Prawie wszystko zależy od tego spotkania bo jak nie ŻŁP to kto?
0
Jakoś mi się nie chce wierzyć żeby ktoś w tych czasach zapłacił za zawodnika 250 mln.
0
Przed 2012 też utrzymanie takiego tempa było niemożliwe... a jednak! :)
0
Spokojnie przegoni ;)
0
Szacun suarez jestes wielki
0
Wrócił el pistolero!
0
futbolHD kolego