0

Ronaldo do Messiego też startu nie ma hahaha

0

Akurat daty urodzin się nie wybiera .

0

wszystkiego czego sobie wymarzysz

0

Messi Bale haha przeciez Bale do Messiego startu nie ma xd

1

To idź kibicuj komuś innemu

0

Oprócz Alby nikt nie ma szans w pojedynku sprinterskim z Bale więc ja licze dziś na kartkę dla Alby i Neya :)

3

Co wy macie do gimbusów.. sam chodze do gimnazjum i jakoś nie widze nic złego w tym że moją pasją jest futbol i kibicowanie Blaugranie. Każdy w końcu musi zacząć.

3

Ronaldo? Jakoś wg mnie nic ciekawego nie pokazał. Brak Messiego? Powaliło ich kompletnie. Już tego Ronaldo zniosę ale przecież Lio zagrał miodzio mecz!

0

Przytoczę może komentarz z rm.pl : czarnym koniem jest Real Madryt ponieważ nikt nigdy nie obronił Ligi Mistrzów a teraz zrobi to właśnie Real.

0

Dzieki wszystkim jutro do apteki lece :)

0

Chłopaki pomóżcie co wam pomaga na katar

0

0

wyjazd

0

Jest jeszcze Porto albo Basel więc Monaco to nie jedyna ''słaba'' drużyna jaka bedzie w 1/4

0

Mówiłem że nie śmiać się z Ospiny... haha teraz śmiejmy sie z całego Arsenalu

0

A zajdą będą dalej i zagrają z nami to będzie lament że autobus postawili

0

śmiejecie sie tak z tego Ospiny a moze on ma uczucia?

0

Ta i nagle sobie musisz sprawdzić czy ma konto na fb akurat jak strzela 2 bramy z mistrzem Anglii

0

ten mit to już upadł z 3 lata temu..

0

Chłopaki do wzięcia ....

2

Drogi Michale życzę Ci wszystkiego co sobie wymarzysz, ładnej dziewczyny i dużo zdrowia zyczę ja

5

sezonowcy level hard

1

Te dzieciaki wpatrzeni jak w obraz xd

0

O co chodzi

0

bana ma

0

No, na pewno mecz był ciekawszy niż Borusii.

1

Jakoś nie mam zamiaru kolejny raz męczyć sie ze streamami po wczorajszym meczu chociaż przyznaje że Bayer Atletico byłoby ciekawsze

0

to oglądam właśnie to

0

http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0318_T1D.txt użytkownik klitschko prosił o przekazanie widomosci. TVP ma podobno pokazać mecz Barcy i City

0

a które spotkanie leci na TVP?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?