MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo do Messiego też startu nie ma hahaha
0
Akurat daty urodzin się nie wybiera .
0
wszystkiego czego sobie wymarzysz
0
Messi Bale haha przeciez Bale do Messiego startu nie ma xd
1
To idź kibicuj komuś innemu
0
Oprócz Alby nikt nie ma szans w pojedynku sprinterskim z Bale więc ja licze dziś na kartkę dla Alby i Neya :)
3
Co wy macie do gimbusów.. sam chodze do gimnazjum i jakoś nie widze nic złego w tym że moją pasją jest futbol i kibicowanie Blaugranie. Każdy w końcu musi zacząć.
3
Ronaldo? Jakoś wg mnie nic ciekawego nie pokazał. Brak Messiego? Powaliło ich kompletnie. Już tego Ronaldo zniosę ale przecież Lio zagrał miodzio mecz!
0
Przytoczę może komentarz z rm.pl : czarnym koniem jest Real Madryt ponieważ nikt nigdy nie obronił Ligi Mistrzów a teraz zrobi to właśnie Real.
0
Dzieki wszystkim jutro do apteki lece :)
0
Chłopaki pomóżcie co wam pomaga na katar
0
0
wyjazd
0
Jest jeszcze Porto albo Basel więc Monaco to nie jedyna ''słaba'' drużyna jaka bedzie w 1/4
0
Mówiłem że nie śmiać się z Ospiny... haha teraz śmiejmy sie z całego Arsenalu
0
A zajdą będą dalej i zagrają z nami to będzie lament że autobus postawili
0
śmiejecie sie tak z tego Ospiny a moze on ma uczucia?
0
Ta i nagle sobie musisz sprawdzić czy ma konto na fb akurat jak strzela 2 bramy z mistrzem Anglii
0
ten mit to już upadł z 3 lata temu..
0
Chłopaki do wzięcia ....
2
Drogi Michale życzę Ci wszystkiego co sobie wymarzysz, ładnej dziewczyny i dużo zdrowia zyczę ja
5
sezonowcy level hard
1
Te dzieciaki wpatrzeni jak w obraz xd
0
O co chodzi
0
bana ma
0
No, na pewno mecz był ciekawszy niż Borusii.
1
Jakoś nie mam zamiaru kolejny raz męczyć sie ze streamami po wczorajszym meczu chociaż przyznaje że Bayer Atletico byłoby ciekawsze
0
to oglądam właśnie to
0
http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0318_T1D.txt użytkownik klitschko prosił o przekazanie widomosci. TVP ma podobno pokazać mecz Barcy i City
0
a które spotkanie leci na TVP?