MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale dzisiaj nie ma dnia dobroci dla zwierząt :D
0
Nie wyczuwasz moich zalotów :/
0
Skoro te twoje życie nie ma sensu to po co psujesz je innym ;/ oj czechu
0
A ty? :****
10
on 40 mln? To sory ale Messi w takim razie może być wyceniany na ok. 400 mln. Dziękuje dobranoc
8
Boże... czym ty żeś go obdarzył?
1
Kurde czekam na te wygranie LM.. chce znowu poczuć te uczucie gdy Barca zdobywa gola w finale i gdy podnosi puchar :) To jest coś nie do opisania. Szkoda mi kibiców gorszych drużyn ponieważ nie mogą tego poczuć :/
0
pijak też człowiek ;/
0
ja tez bede, we wtorek
1
Sto lat. Mi tez sie ferie zaczęły :D
0
lece po popcorn i ogladam
2
Chryste co ta Barca gra nie mam pytań. ;o
0
zeszla mu xdd
1
''wg pismaków''
0
Ma ktoś link z tą wczorajszą symulką Cr11?
1
Haha :D
5
Gratki! :DJak to kolega wyżej napisał - zrób z niego piłkarza :)
0
''Z pewnością nie pobije swoich najlepszych wyników osiągniętych podczas jednego roku''Wiecie kto to jest mężczyzna o imieniu Lionel i nazwisku Messi?Sprostuje dla nie których, że chłopak, który w wieku 24 lat bije rekord 85 bramek w roku strzelając ich 91. 24 lata. 24 LATA. Teraz ten sam piłkarz ma 27 lat i miał spadek formy ale teraz nie odstaje od tego ''dawnego'' Messiego... zaryzykuje nawet stwierdzenie, że jest lepszy. Ma przed sobą jeszcze jakieś 5 lat na najwyższym poziomie, a w tym momencie jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Wspomniany rekord niemca dla wielu ludzi był nie do pobicia i dla wielu piłkarzy nie do prześcignięcia, a jednak urodził się taki Argentyńczyk, który jest najlepszym piłkarzem globu i najlepszym w historii, a będzie jeszcze lepszy. Przedstawiam wam Lio Messiego, chłopca z marzeniami, który kochał spaghetti swojej mamy jak każdy z nas i nie mieć wiary w niego to jak nie wierzyć w Boga. Może dobrym podsumowaniem będzie tekst jednego z kibiców - ''Messi, przybywam z twojej planety i chce twoją koszulkę''. Tak właśnie, z jego planety na której mieszka tylko on i to on ustawia poprzeczkę w dzisiejszym jak i późniejszym futbolu. Dziękuje za uwagę.
0
Inieeestaaaaaaooooolgolgolgolgol
0
kurde jak ja bym chciał w końcu bramki masche ;/
0
Ajjjj
0
Alves dobrze gra na razie.
0
Bo po co psuć skład?
0
Narzekają nie którzy na tego Suareza, a prawda jest taka że dzięki niemu Messi ma taką wysoką formę. Teraz nie tylko uwaga skupia się na Leo ale i na Suarezie.. tych dwóch panów i oczywiście Neymara 4 obrońców upilnować za żadne skarby nie może a dać Leo trochę miejsca i jest po meczu. Żyjemy w czasach piłkarza totalnego.. piłkarza wszechczasów to czemu nie mamy grać pod niego? Tu każdy atak powinien opierać się na nim i na razie tak właśnie często jest. Ney i Suarez to jest dopełnienie tej maszyny która z każdej drużyny jest w stanie zrobić marmoladę.
15
Tato.. to prawda że ten cały Messi był tak dobry?
Synu.. on był bogiem futbolu, tak jak Jackson popu.
0
ależ mecz !
0
ja tak samo XD
1
Od niego wprost czuć tą brazylijską magie ;)
11
Już zmienił. On jest genialnym piłkarzem.
1
przecie to jest crack