0

ale dzisiaj nie ma dnia dobroci dla zwierząt :D

0

Nie wyczuwasz moich zalotów :/

0

Skoro te twoje życie nie ma sensu to po co psujesz je innym ;/ oj czechu

0

A ty? :****

10

on 40 mln? To sory ale Messi w takim razie może być wyceniany na ok. 400 mln. Dziękuje dobranoc

8

Boże... czym ty żeś go obdarzył?

1

Kurde czekam na te wygranie LM.. chce znowu poczuć te uczucie gdy Barca zdobywa gola w finale i gdy podnosi puchar :) To jest coś nie do opisania. Szkoda mi kibiców gorszych drużyn ponieważ nie mogą tego poczuć :/

0

pijak też człowiek ;/

0

ja tez bede, we wtorek

1

Sto lat. Mi tez sie ferie zaczęły :D

0

lece po popcorn i ogladam

2

Chryste co ta Barca gra nie mam pytań. ;o

0

zeszla mu xdd

1

''wg pismaków''

0

Ma ktoś link z tą wczorajszą symulką Cr11?

1

Haha :D

5

Gratki! :DJak to kolega wyżej napisał - zrób z niego piłkarza :)

0

''Z pewnością nie pobije swoich najlepszych wyników osiągniętych podczas jednego roku''Wiecie kto to jest mężczyzna o imieniu Lionel i nazwisku Messi?Sprostuje dla nie których, że chłopak, który w wieku 24 lat bije rekord 85 bramek w roku strzelając ich 91. 24 lata. 24 LATA. Teraz ten sam piłkarz ma 27 lat i miał spadek formy ale teraz nie odstaje od tego ''dawnego'' Messiego... zaryzykuje nawet stwierdzenie, że jest lepszy. Ma przed sobą jeszcze jakieś 5 lat na najwyższym poziomie, a w tym momencie jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Wspomniany rekord niemca dla wielu ludzi był nie do pobicia i dla wielu piłkarzy nie do prześcignięcia, a jednak urodził się taki Argentyńczyk, który jest najlepszym piłkarzem globu i najlepszym w historii, a będzie jeszcze lepszy. Przedstawiam wam Lio Messiego, chłopca z marzeniami, który kochał spaghetti swojej mamy jak każdy z nas i nie mieć wiary w niego to jak nie wierzyć w Boga. Może dobrym podsumowaniem będzie tekst jednego z kibiców - ''Messi, przybywam z twojej planety i chce twoją koszulkę''. Tak właśnie, z jego planety na której mieszka tylko on i to on ustawia poprzeczkę w dzisiejszym jak i późniejszym futbolu. Dziękuje za uwagę.

0

Inieeestaaaaaaooooolgolgolgolgol

0

kurde jak ja bym chciał w końcu bramki masche ;/

0

Ajjjj

0

Alves dobrze gra na razie.

0

Bo po co psuć skład?

0

Narzekają nie którzy na tego Suareza, a prawda jest taka że dzięki niemu Messi ma taką wysoką formę. Teraz nie tylko uwaga skupia się na Leo ale i na Suarezie.. tych dwóch panów i oczywiście Neymara 4 obrońców upilnować za żadne skarby nie może a dać Leo trochę miejsca i jest po meczu. Żyjemy w czasach piłkarza totalnego.. piłkarza wszechczasów to czemu nie mamy grać pod niego? Tu każdy atak powinien opierać się na nim i na razie tak właśnie często jest. Ney i Suarez to jest dopełnienie tej maszyny która z każdej drużyny jest w stanie zrobić marmoladę.

15

Tato.. to prawda że ten cały Messi był tak dobry?
Synu.. on był bogiem futbolu, tak jak Jackson popu.

0

ależ mecz !

0

ja tak samo XD

1

Od niego wprost czuć tą brazylijską magie ;)

11

Już zmienił. On jest genialnym piłkarzem.

1

przecie to jest crack

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?