0

sory.. zapomniałem o tym pacjencie

0

nie zaczepiaj sie we mnie bo cie uderze

0

nawet treningowa im nie wyszła
teraz mają inne zajecie
produkcje nike air force
wiec po tracic czas na jakies koszulki

0

teraz? po fakcie? haha teraz to my mamy mathieu a i bartra od niego jest lepszy

22

mamy pique mamy masche mamy bartre mamy mathieu.

0

nie ma lipy widze

0

idz ty zboczku ty

0

Będę opierał sie na czym chce i w nosie cie mam

1

Dobry jest ale... poszedł za kasą a klub wybierał jak jakieś skarpetki. Moim zdaniem to trochę takie gwiazdorzenie ;)

0

Administrator na rm.pl

1

Liga brazylijska to przecież potęga wśród lig. Neymar powinien wszystkich kręcić! Myślałem że będzie mijał wszystkich jak tyczki ale niestety..

0

Ściagać to sobie oni mogą gwiazdeczki typu Odeegard.

0

Bjj you make my day

0

O matko boska.. ty tak serio? Nie wiem czy słyszałeś o takim wydarzeniu w którym Taylor złamał nogę Eduardo bodajże i musiał opłacić leczenie a nie iść do więzienia. A Ronaldo nic temu gościowi nie złamał, nawet pewnie śladu nie miał. Tu powinna być kara 4-5 meczów za celowe uderzenie i to wszystko.

1

W swoim pierwszym meczu w reprezentacji :)

1

Ja nie wiem czemu nie którzy z was piszą, że Neymar do poziom Ronaldinho nie dojdzie a co dopiero Ronaldo i Messiego.. ludzie troche wiary. Na poziom Maradony czy Pele też nikt nie miał wejść,a tymczasem urodził się Messi i bądź co bądź Ronaldo też jest lepszy. Neymar jak dalej się będzie tak rozwijał myślę że będzie cieszył oko swoją grą podobnie jak Ronaldinho. Jedyne co Ronaldinho robił czego nikt nie umie to radość z gry, a dzięki tej grze każdemu nam się ryje cieszyły.

0

Wysłać na Syberię.

0

Ja bym chciał zobaczyć taki skład. Obrona to Alves-Masche-Pique-Alba, potem w 2 lini : od prawej pomocy Rafinha-Busquets-Pedro i atak Neymar- Suarez-Neymar. Masche podchodził by bardziej do przodu i grałby razem z Busim, a Rafinha i Pedro szeroko po bokach wysunięci bardziej do przodu. Byłaby luka w środku pomocy więc Messi troche cofnięty do lini pomocy.

0

Kiedyś to był zawodnik... gol przeciwko MU w finale czampions lig, gol z realem na 2:0. Niestety za szybko sie wypalił a mógł być wielkim bo to co razem z Messim i Villą wyprawiali to była miazga i razem tworzyli futbol totalny. Teraz to już tylko przebłyski.

0

Jak w ogóle piłkarz który nie dawno zdobył złotego balona najpierw prezentuje siarczyste udrzenie w twarz rywala a na dokładke kopniak w nogi... takie rzeczy nie wydarzają się nawet w 8 lidze miszczów ( B-klasa ).

1

W madryckich szmatłowcach widze dużo o wybryku cr11 a zwłaszcza w asie... jakby Messi tak zrobil całą okładke by na to poświęcili

0

A co tu niby nie jechali na Messiego? ''ten to tylko człapie'' - taki przykład

3

wyjdź i nie wracaj prosze

0

dołączam się do prośby

1

Piket to jest jednak ściana.. może nie zbyt zwinna ale twarda jak skała

0

Wie ktoś ile Messi ma w tym roku już goli? I ile miał w tym samym czasie w rekordowym 2012?

0

Ronaldo jest śliczny i nie można go tak karać

1

Myśle że trudno bedzie nam zabrać pkt przez nawet Real bo forme mamy. A w Pucharze Króla jesteśmy niezniszczalni

0

Leooooooooooooooooogolgolgolgolgoooooooool

1

Jak dla mnie więcej. Przecież on wyrąbał bułe obrońcy, a potem to kopnięcie.. za co on tą złotą piłkę dostał? Nie powinno go być wśród finałowej trójki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?