MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
czy ja dobrze widze białę chusteczki?
0
rożnyyy
0
Jak ja nienawidzę takich meczy ;/
1
To nie jest człowiek
2
Camp Nou : Meeeessi Meeeeeessi :-) Ciaryyy
6
Boże Leo robi co może ale...
1
PIQUE!!!!
0
Ja wale przecież Alves na razie najlepszy :o
0
Iniesta nie lepszy..
0
ŻART? powiedcie mi ze to zart....
1
matko jerozolimska co tu sie dzieje
1
O Alvesu zapomniałeś :-)
1
O ktoś dopinguje! Gdzie? No tam! A no, szacun.
0
O nie tylko nie to ;')
4
Luis Suarez - przyjęcie : ta umiejętność nie została jeszcze odblokowana.
1
Coś sie gra zwolniła
1
Rożny... zawał
1
Neymar :oo
0
Ładnie :))
0
brawo pique
0
kurde alves do konca!!!
0
oczywiscie stegen zajebiaszczy w grze nogami
0
Mało ludzi troche ;/
1
Tesz myśle rze bendzie remis (-:
0
Kurdee ;/ uzytkownik ''1899barca'' uświadomił mi teraz ze Bartra na prawde nie jest takim młodym stoperem jak to sie wydaje. On ma juz 24 lata i chyba czas by zaczął regularnie grać bo w końcu może odejść chociaż to mało prawdopodobne bo on kocha ten klub i szkoda że trener nie traktuje go tak jak na to zasługuje.
0
W lidze to Atletico zagrała kupe więc zależy tez jak zagra AM dzisiaj.
0
Nudno tu bez niego troche
0
0
A w tytule newsu mój nick :) czuje się zaszczycony
1
Roura tez przegrał z Realem 3-1.. Roura = Enrique