4

czy ja dobrze widze białę chusteczki?

0

rożnyyy

0

Jak ja nienawidzę takich meczy ;/

1

To nie jest człowiek

2

Camp Nou : Meeeessi Meeeeeessi :-) Ciaryyy

6

Boże Leo robi co może ale...

1

PIQUE!!!!

0

Ja wale przecież Alves na razie najlepszy :o

0

Iniesta nie lepszy..

0

ŻART? powiedcie mi ze to zart....

1

matko jerozolimska co tu sie dzieje

1

O Alvesu zapomniałeś :-)

1

O ktoś dopinguje! Gdzie? No tam! A no, szacun.

0

O nie tylko nie to ;')

4

Luis Suarez - przyjęcie : ta umiejętność nie została jeszcze odblokowana.

1

Coś sie gra zwolniła

1

Rożny... zawał

1

Neymar :oo

0

Ładnie :))

0

brawo pique

0

kurde alves do konca!!!

0

oczywiscie stegen zajebiaszczy w grze nogami

0

Mało ludzi troche ;/

1

Tesz myśle rze bendzie remis (-:

0

Kurdee ;/ uzytkownik ''1899barca'' uświadomił mi teraz ze Bartra na prawde nie jest takim młodym stoperem jak to sie wydaje. On ma juz 24 lata i chyba czas by zaczął regularnie grać bo w końcu może odejść chociaż to mało prawdopodobne bo on kocha ten klub i szkoda że trener nie traktuje go tak jak na to zasługuje.

0

W lidze to Atletico zagrała kupe więc zależy tez jak zagra AM dzisiaj.

0

Nudno tu bez niego troche

0

0

A w tytule newsu mój nick :) czuje się zaszczycony

1

Roura tez przegrał z Realem 3-1.. Roura = Enrique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?