MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Da ktoś link który nie zacina? błagam
0
JAJA JAK BERETY !!!!!
0
Może mi ktos napisac ile Messi ma bramek w 2014 a ile Ronaldo? Z góry dziękuje :)
0
Smutno troche jak sie widzi takiego Messiego jak na zdjęciu..
0
Oj bolało, bolało...
3
Wie ktoś czy mecz będzie transmitowany w Cyfrowym Polsacie? Nie musi być polski komentarz byle żeby był mecz :)
0
Da ktoś link do meczu : Ludogorets-Real? Bo podobno niezły kabaret.
2
ja osobiście obejrzałbym Atletico - Juve :D
1
Przyjadą na Camp Nou i zrobimy z nimi to co z Milanem w tamtym sezonie.
0
Pique ratuj nas..
0
ja to zrobie :D
0
Co myślicie na temat wykupu transmisji HD na futbolhd? Dobrze działa, nie zacina? Z góry dziękuje za odpowiedź :)
5
Jasna cholera.. aż 7 miejsce.
1
Jutro w podstawówkach impreza z okazji 4 bramek Ronaldo. Podejrzewam, że już teraz Pikolo leje się litrami.
1
Zakończcie już tą dyskusje z haha dzieckiem bo ona do niczego nie prowadzi...
0
Ogórkom powiadasz?
0
to jest jakiś kabaret?
0
Gdzie to sie rodziło..
0
Milan wraca do gry 2-1 :) Ferdek strzela.
0
Bojan to już dawno stał się nowym Messim.
0
Pisanie prawdy? Według Ciebie Ronaldo strzela tylko z karnych? Hahaha
1
Sergi Roberto to dla mnie połączenie Denisa Bergkampa i Zidane'a.
4
Skończcie już wypisywać takie głupoty bo tylko obniżacie poziom najlepszej strony klubowej w Polsce.
0
hahahahahaha :D
0
Tylko jak Ceer walnie bramkę lub więcej ;) Radze się przyzwyczaić. Edit: nie do tego koma :D
0
Tylko jak skończy mu się kontrakt.
0
A jaki ma niby być mecz z Barceloną? Łatwy? xd
0
Dobra teraz luz... kibicujmy teraz Polakom bo potrzebują tego najbardziej.
0
0
przynajmniej nie powiedzą że strzela z karnych ;)