0

Da ktoś link który nie zacina? błagam

0

JAJA JAK BERETY !!!!!

0

Może mi ktos napisac ile Messi ma bramek w 2014 a ile Ronaldo? Z góry dziękuje :)

0

Smutno troche jak sie widzi takiego Messiego jak na zdjęciu..

0

Oj bolało, bolało...

3

Wie ktoś czy mecz będzie transmitowany w Cyfrowym Polsacie? Nie musi być polski komentarz byle żeby był mecz :)

0

Da ktoś link do meczu : Ludogorets-Real? Bo podobno niezły kabaret.

2

ja osobiście obejrzałbym Atletico - Juve :D

1

Przyjadą na Camp Nou i zrobimy z nimi to co z Milanem w tamtym sezonie.

0

Pique ratuj nas..

0

ja to zrobie :D

0

Co myślicie na temat wykupu transmisji HD na futbolhd? Dobrze działa, nie zacina? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

5

Jasna cholera.. aż 7 miejsce.

1

Jutro w podstawówkach impreza z okazji 4 bramek Ronaldo. Podejrzewam, że już teraz Pikolo leje się litrami.

1

Zakończcie już tą dyskusje z haha dzieckiem bo ona do niczego nie prowadzi...

0

Ogórkom powiadasz?

0

to jest jakiś kabaret?

0

Gdzie to sie rodziło..

0

Milan wraca do gry 2-1 :) Ferdek strzela.

0

Bojan to już dawno stał się nowym Messim.

0

Pisanie prawdy? Według Ciebie Ronaldo strzela tylko z karnych? Hahaha

1

Sergi Roberto to dla mnie połączenie Denisa Bergkampa i Zidane'a.

4

Skończcie już wypisywać takie głupoty bo tylko obniżacie poziom najlepszej strony klubowej w Polsce.

0

hahahahahaha :D

0

Tylko jak Ceer walnie bramkę lub więcej ;) Radze się przyzwyczaić. Edit: nie do tego koma :D

0

Tylko jak skończy mu się kontrakt.

0

A jaki ma niby być mecz z Barceloną? Łatwy? xd

0

Dobra teraz luz... kibicujmy teraz Polakom bo potrzebują tego najbardziej.

0

0

przynajmniej nie powiedzą że strzela z karnych ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?