MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jak można życzyć przegranej swojej reprezenacji i to w finale mistrzostw świata? Nie rozkminiam takich ludzi jak ty..
0
Może ktoś powiedzieć w jakim meczu Messi strzelił te bramki? :)
0
0
Z odejściem Alvesa i kupnem Cuadrado się w 100% zgadzam. Piszczu też jest w miare dobrą opcją, stracił forme wydaje mi się po tym jak doznał kontuzje. Songa sprzedać bo tylko kase ciągnie, mamy dwóch defensywnych i w dodatku dwóch najlepszych na świecie i to chyba wystarczy ;)
0
Alves najlepszy w Europie, zaraz po nim Piszczu XD
0
Podobno do końca przyszłego tygodnia.
0
2
Czemu zawsze jak patrze na twarz Bale'a to się śmieje? :D
0
A gdyby Cesc był naszym kapitanem i odszedł by do innego klubu na jakieś 3 sezony, a potem odszedł by do Realu to zdrajcą by nie był? Jak by tak było to przez ból dupy nie moglibyście spać.
0
A ty serio myślałeś że on ma 12 lat? On prawie wszystkich za przeproszeniem wy*uchał ;)
2
0
hahaha xd
0
Sory że pytam ale nie miałem dostępu do neta przez tydzień.. może mi ktoś powiedzieć jak zagraliśmy?
0
Kurwa racje miałeś XD
1
Jezu ban dla dziecka Madrytu
0
Trudno... trzeba na nowe pokolenie zaczekać i będą sukcesy a na razie trzeba się bedzie zadowolić środkową częścią tabeli.
2
Lucho musi nad kondycja mocno popracować u piłkarzy bo jak tak dalej to za rok czy dwa będziemy walczyć o lige europy...
0
Którą macie minute? xd
0
O której jest w końcu mecz? :D
1
Ronaldinho podobno nie zagra (MD)
0
No właśnie :/ a tak chciałem go zobaczyć w koszulce Barcy..
0
Co ma podwyżka dla Messiego skoro to nie on chce odejść? A ludzie cały czas muszą się czepiać nie kumam.
2
Panie i Panowie! Przed wami zarząd FC Barcelona Futbol Club!
1
hhahahaahahahahahaha
21
Nie wiem czemu ale tak mi jest go teraz szkoda że sb nie wyobrażacie.. widać że smutny
0
I 22.03.15 z Realem na Camp Nou :D
1
26.10.14 z Realem :)
0
11 stycznia 2015 z Atletico :)
0
Którego listopada wraca Suarez?
0
Stopera np. Marquinhosa i kogoś w miejsce Alexisa np. Cuadrado :) A no i przydałby się ktoś zamiast Alvesa, ktoś doświadczony.