MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Carlo Ancelotti : Luis przegraliśmy mecz :(
Luis Enrique : Nie ma problemu, zaraz coś na to poradze
0
Suarez? Mówi ci to coś? :*
0
Podobno jakość tych lakierów jest bardzo dobra :) Trzyma się długo na paznokciu a kolory są bardzo żywe i jaskrawe ;)
1
Przykład : PSG ( mecz na Camp Nou)
0
Już nawet o linka nie bede prosił...Dacie linka? :*
3
Nie dość że Iniesta i Xavi będą klepać w poprzek boiska to jeszcze Messi i Neymar na ławie.. a no i Pique który powoli łapię formę też na ławie. :*
0
Nwm czy wy jesteście chorzy na łeb czy trzyma was po sylwestrze.. zeszłorocznym - Suarez gra na 9, Messi często schodzi na bok.
0
To jest ten wielki przełom taktyczny wielkiego trenera, mistera Luisa Enrique. Patrząc na formę Messiego lepiej wystawić Munira, za to że Neymar ściął brodę posadził jego dupsko na ławie, żeby nie było wystawił jakże skutecznego napadziora - Luisa Suareza, który już w meczu Barcy B złapał formę.
2
o ja cie pie%@#le
0
Przełamać? Niby po czym? Ostatni mecz był chyba wygrany o ile się nie mylę więc chyba nie znasz znaczenia słowa '' przełamać '' :*
0
Nie porównuj BVB i Barcelony.. co jak co ale to dwa różniące się klasą i historią kluby. Jedyne czym oni nas przewyższają to kibice na trybunach :)
0
Pogadaj jeszcze z nim żeby zagrał Roberto
0
Edytowałem tak? O jakiego grzyba się czepiacie?
0
Ale sie denerwuje.. jak przed sprawdzianem 6 klas EDIT : denerwuje * XD
0
Wydaje mi się że jeśli chodzi o obrone to LE radzi sobie na razie lepiej od Taty. Gorzej z atakiem bo za Martino ten atak funkcjonował lepiej a teraz mamy nawet lepszą trójke napadziorów niż w 13/14 i nic z tego. Z resztą pomoc też jest gorsza :/
0
Sory że nie na temat ale na jakiej stronie kupujecie coinsy do fify world?
0
słuszne spostrzeżenie
0
oj janusz janusz ty jak cos zapodasz
0
Wawrzyniak + Wawrzyniak
0
śmieszny jesteś a pamiętasz szalony pościg Ramosa za Robbenem?
0
A ja nadal chciałbym zobaczyć go na PO i zobaczyć jak bedzię sobie radził :D Oczywiście w meczu z jakimiś ogórasami o pietruszke :)
0
Według mnie to dobra rola dla niego. Tylko żeby nie włączał się za często w akcje ofensywne bo je można zostawić Albie, to myśle że byłoby okej. No bo kogo na PO po odejściu Alvesa i Montoi? ...Douglasa?
0
aha
0
1
Chodzi mi o to że dostałem go prawie od razu :)
1
1
A moge wiedzieć gdzie Deco?
0
Nadal nie wiem XD
0
Wie ktoś jak w Fifie World zakontraktować zawodnika? Pojawia się przy zawodniku kartka i pisze że kontrakt wygasł i nie wiem jak ten kontrakt odnowić :D
3
ma czym oddychać